Extra Plus Sarımsaklı Şampuan

Extra Plus Sarımsaklı Şampuan

zigavus_extraplussarimsaklisampuan

Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, Yoğun Saç Dökülmesine karşı Yoğun saç dökülmesi tedavisinde destekleyici bakım şampuanı

Sarımsaklı Şampuan Etkileri:

* Zigavus extra plus, düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisini göstermekte ve saç dökülmesini önlemektedir.
* Saç derisinde biriken ölü hücreleri temizleyerek kepek oluşumunu engeller.
* Beta-karoten, çinko ve kalsiyumca zengin olan sarımsak ekstresi sayesinde saça sağlık, canlılık ve direnç kazandırır.
* Sarımsak kokusu içermez.
* Saç kaybını saç ekim yöntemiyle gidermiş kişiler rahatlıkla kullanabilir.
* Sağlıklı saç gelişimi için uygun ortamı hazırlamak suretiyle saç dökülmesini engeller.
* Saç hücrelerini besleyerek, saçların dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olur.
* pH değeri saç derisi ve cilde uygun olup irritasyona sebep olmaz.
* Dermatolojik, Alerjik, Mikrobiyolojik testleri Quality Assurance & Control Systems QACS Laboratuvarları tarafından yapılmaktadır.
* Avrupa’nın önde gelen laboratuvarlarından Skinlab tarafından yapılan uygulama ve test sonuçları, dermatolog görüşleri esas alındığında, sarımsaklı şampuanın özelliklerini ve etkinliğini kanıtladığını onaylar.

Sarımsaklı Şampuan Kullanımı:

Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dakika bekletin. Böylece sarımsak ekstresindeki maddeler saç derisine nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Zigavus Extra Plus Sarımsaklı şampuanın etkisini görebilmeniz için başka bir ürün kullanmayınız.

Extra Plus Sarımsaklı Şampuan Uyarıları :

Bilinen kanıtlanmış bir yan etkisi olmayıp sadece haricen kullanılır.

Sarımsaklı Şampuan Hakkında Genel Bilgiler :

Toplumumuzda kadın-erkek herkes bakımlı, dolgun, sağlıklı saçlara sahip olmak arzusundadır. Ancak saçla ilgili yaşanan problemlerin başında saç dökülmesi gelmektedir. Saçların dökülmesi hem ciddi sağlık probleminin habercisi olabilmekte hem de bireyin mutsuz olmasına, öz güven problemi veya psikolojik bozukluk yaşamasına sebep olabilmektedir. Üstelik yanlış saç bakımı veya yanlış şampuan seçimi de saç dökülmesini tetiklemektedir. Şampuan seçimi her birey için büyük önem taşırken özellikle de saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için daha da çok önem arz etmektedir.

Doğal antibiyotik olarak Anadolu’da yıllardır kullanılan mucizevi bitki sarımsak, saç dökülmesi sorununda doğal çözümlerden biridir. Saça direkt olarak uygulanan sarımsağı, kokusundan dolayı birçok kişi kullanmaya çekinir. Saç dökülmesi problemi ile karşı karşıya kalan kişilere Zigavus’un uzmanları tarafından her türlü testten geçirilerek üretilmiş ve hiçbir yan etki içermeyen Sarımsaklı Şampuanı öneriyoruz. Zigavus Sarımsaklı Şampuan, içinde barındırdığı vitaminiyle yoğun saç dökülmesini engellemektedir. Diğer şampuanların gördüğü temizleme işlemini görüp saçılarınızı temizlerken aynı zaman da saç, saç köklerinizi besliyor ve saç derinizin rahat nefes almasını sağlıyor. Daha dolgun bir görünüme sahip olmak artık Zigavus Sarımsaklı Şampuan ile hayal olmaktan çıkıyor.

Tamamen bitkisel içerikli Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, saç köklerinizin beslenmesini engelleyen etmenleri ortadan kaldırır. Saç kökünüzün beslenmesini sağlar. Masaj yöntemiyle saça uygulanan birkaç dakikalık bekletme işleminden sonra durulanarak saçtan temizlenmesi sağlanan şampuan, kükürt oranı istenilen dereceye kadar düşürüldüğü için kokudan arındırılmıştır. Koku endişesi olmadan günlük kullandığınız şampuanlar gibi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımında ciddi şekilde saç dökülmeleri engellenir, saç kökleri beslendiği için hacimli, parlak, sağlıklı saçlara yerini bırakır. Saçın hızlı uzamasını da sağlayan Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, egzama ve saçkıran hastalıklarında tedaviye destek amaçlı da kullanılmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışındaki satışlarıyla marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Zigavus Sarımsaklı Şampuanı eczanelerden, yurt dışında kliniklerden ve güzellik merkezlerinden veya internet adresimizden temin edebilirsiniz. Saçlarınızın sağlıklı bir görünüme kavuşması için saç dökülmesiyle savaşan Zigavus Plus Extra Sarımsaklı, sizin de saçlarınıza galip gelecek ve saçlarınızın hacimli görünüm kazanmasını sağlayacaktır.

Sarımsak Şampuan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Veysel Yazvuz diyor ki:

  Bir kaç arkadaşım kullanmış tavsiyler üzerine bu siteye girip zigavus sarımsaklı şampuanı gördüm en kısa zamanda alıp bende deneyiceğim büyük ihtimal faydalı olabileceğinin kanatındayım

 2. mustafa diyor ki:

  Oh be sonunda sattıkları ürünün talimatlarını güzel güzel anlatan bir firma buldum. Gerçekten sizin gibi bütün sitelerin bu şekilde özenle talimatları anlatması gerekiyor aksi takdirde insanın parası çöpe gidiyor.

 3. Sedef Atmaca diyor ki:

  Uzun süredir kullanan biri olarak gayet memnunum ben.Herkese de tavsiye ederim saçları güçleştirici etkisi var.

 4. azatk01 diyor ki:

  saç dökülme sorunum var detaylı şekilde okudum kullanmaya engel görünmüyor en kısa sürede almayı düşünüyorum beğenirsem sizlere bildireceğim.

 5. mehmet ten diyor ki:

  bu yorumlar doğrumu biri yardımcı olabilirmi?

 6. Nisanur Görece diyor ki:

  Ben daha önce zigavus narlı şampuan kullanıyordum,hoş bir kokusu vardı ama arkadaşlarım sarımsaklı şampuan daha etkili dedikleri için buna devam ettim. Uzun süredir kullanıyorum gerçekten de etkisini gördüm. Hatta bir kaç arkadaşım da kullanmış etkisini görmeyen arkadaşlar da vardı,bunun kısa bir muhabbetini yaptığımız da şu sonuca vardık. Bugün başımız ağrıdığın da aspirin kimine iyi gelirken kimine de etki yapmıyor bu da onun yapısına göre değişmektedir. Sanırım sarımsak şampuanı etkisi de böyle birşey rahatsızlığı olan da veya başka sorunları olanlar da ya hiç etki göstermiyor ya da uzun zaman sonra gösteriyor. Ben açıkcası herkese tavsiye ediyorum.

 7. Serdar Genç diyor ki:

  Dedikleri doğru imiş. Eğer 3-4 ay düzenli bir şekilde kullanıldığı takdirde gerçekten güzel bir etkisi var.

 8. Nurgül Gelişci diyor ki:

  Uzun zamandır kullanan biri olarak muhakkak herkese tavsiye ediyorum. İlk başlar da etkisini çok iyi göremezseniz de devamlı ve istikrarlı kullanınca iyi oluyor.

 9. Gül karagece diyor ki:

  Merhaba sarımsak şampuanı hakkinda tam detayli bilgi almak istiyorum. Hangi konularda iyi gelit. Zararlati ve faydaları nelerdir bunları anlatır iseniz çok sevinirim.

 10. erkan tunç diyor ki:

  inanın çok bir beklentim yoktu alırken ama vazgeçilmezim oldu ciddi ciddi dökülme kesildi 🙂

 11. Hüsna Eyupoğlu diyor ki:

  Daha önceleri farklı firmaların şampuanını kullanıyordum fakat kötülemek amacıyla değil gerçekten faydasını göremedim.Belki dedim benim saçlarım da sorun vardır diye ama son 1 – 1,5 aydır zigavus sarımsak şampuanı kullanıyorum,gayet memnunum.

 12. Tarık saatçi diyor ki:

  Sarmısaklı şampuanları daha önce de faydalı diye duymuştum. Fakat denememiştim. İlk defa sarımsaklı şampuan için siparişi bu siteden verdim. Memnun kaldım. Tavsiye ederim.

 13. Emre Özyol diyor ki:

  Uzun süredir kullanıyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.Bir çok arkadaşımı da tavsiye ediyorum ürününüz gerçekten kaliteli buna inanıyorum.

 14. Emel Yavaş diyor ki:

  Arkadaşlar sarımsaklı şampuanı yeni kullanmaya başladım. Su anlık memnunum saçlarım çok sertti krem sürmüş gibi yumuşadı. İnşallah daha iyi olur saçlarım.

 15. Ahmet Gök diyor ki:

  Zigavus ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten ben faydasını gördüm,çevremde kullanan arkadaşlarım da var sadece bir tanesini etkisini göremedi veya daha görmeye başlamadı ama bir çok kişi de olumlu yönde etkiler var.

 16. Merve Yavaş diyor ki:

  Arkadaşlar tavsiye üzerine sarımsaklı şampuanı kullanmaya başladım. İnşallah söylendiği gibi benimde saçlarıma faydalı olur.

 17. Sezgin Atak diyor ki:

  Merhaba, bir haftadır kullanıyorum sarımsaklı şampuanı ne zamana etkisini görmeye başlayabilirim ? Ayrıca bunu kullanırken başka şampuan da kullanmak zarar verir mi ?

 18. Sinem Yalcin diyor ki:

  Saçlarımda çok ciddi dökülme sorunu vardı. Zigavus`a arkadaşımın tavsiyesi ile başladım. İnşallah faydası olur.

 19. Fatih Hünerli diyor ki:

  Saçlarımda az da olsa dökülmeler mevcuttu. Bir arkadaşım daha önce kullandığını söyledi etkisinin de olduğunu belirtti ona güvenerek kullanmaya başladım ve yaklaşık 4-5 aydır düzenli olarak kullanıyorum gerçekten müthiş sonuçlar aldım. Sarmısaklı şampuan konusun da zigavus markasını tek geçerim.

 20. Nail Sevinç diyor ki:

  Selam; sarımsaklı şampuanı kullanıp kesin sonuç elde eden var mı?

 21. gökhan diyor ki:

  Sarımsaklı şampuan için bir çok yorum okudum,en kalitelisi ve güveniliri bana zigavus geldi. Kullanmaya başlayacağım umarım faydasını görürüm.

 22. Esmanur Kurt diyor ki:

  Gençler sac dökülmesi sorunum var. Sürekli aklım saçlarımda. Bu saç dökülmesinden iş hayatım etkileniyor. Zigavus sarımsaklı şampuanı kullanmaya başladım. İnşallah olumlu sonuçlar alırım. Tavsiye ediyor musunuz?

/