Sarımsak Özlü Şampuan

Sarımsak Özlü Şampuan

SAÇLARINIZ DÖKÜLMESİN

21 Günde


PANTHENOL
NATURAL SARIMSAK EKSTRAKTI
BETA KAROTEN
ÇİNKO
KALSİYUM
PAPATYA

EXTRA PLUS SARIMSAKLI

Zigavus extra plus sarımsak ekstraktlı şampuan, düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisini göstermekte ve saç dökülmesini önlemektedir. Saç derisinde biriken ölü epiderma hücreleri ve artıklarını temizleyerek kepek oluşumunu engeller.
Beta-karoten, çinko ve kalsiyumca zengin olan sarımsak ekstresi saça sağlıklı, canlı ve dirençli bir görünüm kazandırır.
Sarımsak kokusu içermez.

Saç kaybını saç ekim yöntemiyle gidermiş kişiler rahatlıkla kullanabilir. Sağlıklı saç gelişimi için uygun ortamı hazırlar, saç dökülmesini engeller.
Saç hücrelerini besleyerek, saçların dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olur.

pH değeri saç derisi ve cilde uygun olup irritasyona sebep olmaz.

Dermatolojik, Alerjik, Mikrobiyolojik testleri Quality Assurance & Control Systems QACS Laboratuvarları tarafından yapılmıştır.
Avrupa’nın önde gelen laboratuvarlarından Skinlab tarafından yapılan uygulama ve test sonuçları, dermatolog görüşleri esas alındığında, sarımsaklı şampuanın özelliklerini ve etkinliğini kanıtlamıştır.

Sarımsaklı Şampuan
Skinlab

Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, diğer tüm Zigavus ürünlerinde olduğu gibi
SADECE ECZANELERDE satılmaktadır

kellik problemi

Sklinlab tarafından kullanılan yöntem ve araçlar

Uygulamalar ev koşullarında 25 kişi (3 Erkek 22 Kadın) denek olarak kullanılarak sürekli dermatologların kontrolünde incelenmiştir.
Dermatologlar çok fonksiyonlu Dermalob Combo ölçüm aleti ve Foto Finder Dermoscope Dynamic araçlarını kullanarak labaratuar şartlarında çalışarak SkinLab testlerini sonuçlandırmışlardır. Söz konusu yöntem ve araçlarla yapılan test sonuçları söyle açıklanabilir.

Saç dökülmesi tablo
çizgi

Trikojen ile yapılan testler

SONUÇ: Üç haftalık süre boyunca şampuanın düzenli kullanımı %7.7 oranında sağlıklı saç sayısında (anajen saç) önemli bir artışa neden olmuştur. Aşırı anajen saç kaybının en önemli nedeni bu saçların kalitesinin kötü olmasıdır. Dolayısıyla, besleyici bileşenlere, etken maddelere sahip şampuan sayesinde zarar görmüş saç folikülleri takviye edilmiş, beslenmiş ve sağlığına kavuşması sağlanmış, böylece saç dökülmesi önlenmiştir.

Öncesi sonrası

Saç durumunun gözle genel değerlendirmesi

Şampuan tedavisinden önce ve 3 hafta sonra Test deneklerinin saç derisinin gösterildiği yandaki resimler, deri kızarıklığının ve pullanmaların önemli ölçüde azaldığını göstermektedir, ölü deri hücreleri temizlenmiştir, sağlıklı, parlak, dayanıklı ve oranı artmış saçlar görülmüştür.

saç telleri

Sonuç

Katılımcılar 3 hafta boyunca ürünü kullandılar. Başka benzer ürünler kullanmadılar. Oksidasyon, boyama, perma ve kına türü faktörlerden uzak durdular. Hiçbir yan etki görülmedi. Yapılan anketler ve yöneltiler sorulara ayrıntılı cevap verdiler. Böylece labaratuar testlerinden geçtiler. Derinin sıvı azalma seviyesi, deri kızarıklığı saç kalınlığı, saç derisinin genel durumu, saç dökülme oranı. Başlikları altında testler labaratuar şartlarında gerçekleşmiştir. Böylece deneklerin saçlarında sağlıklı, canlı ve dayanıklılık saptanmış, saç dökülmesi belirgin şekilde azalmış, kepek sorunu ortadan kalkmış, saçların sağlıklı bir ortamda geliştiği uzadığı belirlenmiş, saç derisinde ölü epiderma hücrelerinden arınmış bir deri tabakası görülmüş, saçların hacim kazandığı ve canlı ve parlak bir duruma kavuştuğu müsahade edilmiştir.

hair loss

5000 yıllık sarımsak mucizesi artık kokusuz ve doğal olarak sizin için şişelendi saç dökülmelerini durdurmak için hızlı ve kalıcı çözüm

Sarımsaklı Şampuanın Kokusu Nasıldır?

Zigavus sarımsaklı şampuan kesinlikle sarımsak kokmaz. Oldukça hoş bir parfüm kokusu vardır, kullandıkltan sonra koku etkisi değişmez

Sarımsaklı Şampuanı Nasıl Kullanmalıyım?

Saç yıkama alışkanlığınızı değiştirmeden, şampuan miktarında bir değişiklik yapmadan günlük ya da gün aşırı kullanılabilir.

Zigavus Kullanırken Neden Başka Bir Ürün Kullanmamalıyım?

İçeriğinde ki bitkisel ekstrelerin deriye nüfuz etmesi ve uzun vadede etkisini tespit edebilmeniz açısından başka bir şampuan kullanılmamalıdır.

Sarımsaklı Şampuan Kullanmaya Başladım Etkisini Ne Zaman Görebilirim?

Düzenli ve doğru kullanıldığında, herhangi bir başka hastalık söz konusu değilse, 3 ay içerisinde etki görülecektir. Yapılan testlerde 3 haftalık kullanımda saç dökülmesinin % 87.5 durduğu tespit edilmiştir.

Zigavus Ürünlerini Nereden Alabilirim?

Zigavus Sarımsak Şampuanı ve Zigavus ürünlerinin tamamı SADECE ECZANELERDE !

Sarımsak; vücudun ihtiyaç duyduğu 17 aminoasit çeşidini, pek çok vitamin ve minerali barındırdığı için kullanım alanı oldukça geniştir. Antifungal (mantar öldürücü), antiparazitik (parazit öldürücü), antibakteriyel (bakteri öldürücü) ve antiviral (virüsleri etkisizleştirici) etkilere sahiptir. Bu yönüyle “tinea corporis” adlı mantarın yol açtığı bir enfeksiyon olan saçkıran hastalığının tedavisinde dahi kullanılır.

Sarımsak

Saç dökülmesinde azalma

Testlere katılan deneklerin %87,5 oranında saç dökülmesinde azalma görülmüştür. Bu sonuç şampuanın 3 hafta kullanımından sonra saptanmıştır. Araştırmaya katılan deneklerin %50sinde iyileşme belirgin, %31,25inde çok belirgin iyileşme seviyeleri belirlenmiştir.

Ölçüm

Saç dayanıklığında iyileşme

Teste katılanların %84’ünde saçların dayanıklılığında artış gözlenmiştir. %24’ünde çok iyi, %60’inda orta düzeyde dayanıklılık artışı 3 hafta sonunda saptanmıştır.

Ölüm 2

Araştırmanın hukuki protokolü

hukuki

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Burak dedi ki:

    Ben kullanalı az etkisini gördüm ama sonra hatanın benden olduğunu farkettim. Meğer se düzenli ve en az 20-30 gün kullanılmalıymış.