Zigavus Argan Şampuanı

Zigavus Argan Yağı Şampuanı

Zigavus Argan Yağı Șampuanı tüm saç tiplerine uygun yapısıyla saçları temizler, yumușatır ve güçlendirir. Așırı ișlem nedeniyle saçlarda olușan hasarlarla mücadele eder, saç ve saç derisini temizleyerek nefes almasını sağlar. Günlük kullanımlarda, Argan Yağı, saçın onarılmasına yardımcı olur ve dıș faktörlere karșı korur.

İçeriğinde yüksek miktarda bulunan E vitamini çok güçlü bir antioksidandır. Argan yağı saç üzerinde yenileyici ve dengeleyici bir etki yaratır. Saç tellerini besler ve saça nemi hapseder, bu sayede her seferinde saçlarınız yenilenmiș ve ıșıltılı bir görünüm kazanır

 

Özellikleri:

Zigavus Argan Şampuanı tüm saç tiplerine uygun yapısıyla saçları temizler, yumuşatır ve güçlendirir. Peptit içeren Hidrolize Moringa Proteini (KELIMOR®) boyalı ve doğal saçlarda renk koruması sağlar. Aşırı işlem nedeniyle yıpranan saç tellerini onarır. Günlük kullanımlarda Argan Yağı saçı dış faktörlere karşı korur. İçeriğinde yüksek miktarda E vitamini bulunan güçlü bir antioksidandır.

 

Zigavus Argan Şampuanı Kullanımı:

Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dk. bekletin. Böylece Argan ekstresindeki maddeler saç derisine nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Zigavus Argan Şampuanın etkisini görebilmeniz için başka bir ürün kullanmayınız.