Argan Elixir Oil

ARGAN ELİXİR OİL

Besleyici bakım yağı, Argan‘ın yumuşak dokunuşu ile ilk kullanımdan itibaren yıpranmış saçlardan kurtulun. Argan Elixir Oil.


Yıpranmış Saç Bakımı İçin

Zigavus Elixir, tıpkı argan yağlı şampuan gibi kimyasal ve ısıl işlem görmüş saçlarda oluşan hasarı onarmak amacıyla tasarlanmıştır. Oldukça yoğun formüllü onarıcı bir serumdur. Yıpranmış saçlara hayat verir.

Argan Elixir Oil

Argan Elixir Oil 1

Argan ile Yumuşak Saçlar

Zigavus Argan Yağı Șampuanı tüm saç tiplerine uygun yapısıyla saçları temizler, yumușatır ve güçlendirir. Așırı ișlem nedeniyle saçlarda olușan hasarlarla mücadele eder, saç ve saç derisini temizleyerek nefes almasını sağlar. Günlük kullanımlarda, Argan Yağı, saçın onarılmasına yardımcı olur ve dıș faktörlere karșı korur. İçeriğinde yüksek miktarda bulunan E vitamini çok güçlü bir antioksidandır. Argan yağı saç üzerinde yenileyici ve dengeleyici bir etki yaratır. Saç tellerini besler ve saça nemi hapseder, bu sayede her seferinde saçlarınız yenilenmiș ve ıșıltılı bir görünüm kazanır.


Argan Elixir Nedir?


 • Persea Gratissima Oil (Avokado Yağı)

  A, B, B1, D ve E vitaminlerinin yanı sıra yoğun beta-karoten ve potasyum içermektedir. Su kaybına uğramış, bozulmuş hücrelerin nemlenmesini ve yeniden yapılanmasını sağlar. Derinlemesine nem ve esneklik kazandırır. Saç gövdesini pürüzsüzleştirir. Mükemmel bir yenileyicidir. Kolajen yapımını destekler.

 • Argania Spinoza Kernel Oil (Argan Yağı)

  Güçlü antioksidan etkisiyle saç derisini besler. Yaşa bağlı olumsuz etkileri ortadan kaldırır. Saçı Güneş’in zararlı etkilerinden korur ve yeniler. Solgun ve mat saçlara parlaklık kazandırır. Cildin doğal nem ve yağ dengesine katkıda bulunur; nemsizliği ve aşırı yağlanmayı sona erdirir.

 • Limonene

  Turunçgillerden elde edilir ve diğer etken maddelerle sinerjik bir etkiye sahiptir. Ürünün saça ve saç derisine nüfuz etmesini kolaylaştırır.

 • Coumarin

  Antimikrobiyal, antienflamatuar ve antioksidandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Oğuzhan dedi ki:

  Merhaba zigavus argan yağlı spreyi sadece boy ve uçlarınamı sürüyoruz yoksa diblerinede masaj yapıyormuyuz teşekkürler