Black-Siyah Sarımsak&Aktif Karbon Şampuanı

Black-Siyah Sarımsak&Aktif Karbon Şampuanı

Fermente (Siyah) Sarımsak ve Aktif Karbon ile zenginleştirilmiş formülü, saçı güçlendirmeye yardımcı olur. Aktif Karbon, yeşil çay ve limon özleri  saç derisinde biriken ölü deriyi temizler ve ferahlık sağlar. İçeriğindeki bitkisel özler saç derisini canlandırır ve ferahlatır. Arınmış, hacimli ve parlak görünüm kazandırır. Cilde uyumluluğu dermatolojik olarak test edilmiştir. Günlük kullanım için uygundur.

Kullanımı: Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dk. bekletin. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Zigavus  Şampuanın etkisini görebilmeniz için başka bir ürün ile kullanmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Sahin dedi ki:

    Sampuanlarınız harika ben öncesinde zigavus forte kullanmıştım şimdi ise zigavus men passiflora olanını kullanmaktayım.Tek olumsuz durum şampuan kapaklarıyla ilgili şu an kullandığım şampuanın gövde-kapak monte yerinden şampuan sızıyor, öncesinde forteyi kullanırken de aç/kapa yerinden kırılmıştı.Şampuan kapaklarında iyileştirme yapmanız dileklerimle kolay gelsin…..