Extra Plus Sarımsaklı Şampuan

zigavus_extraplussarimsaklisampuan

Sarımsaklı Şampuan Nedir

Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, yoğun saç dökülmelerine karşı etkinliği kanıtlanmış bir şampuandır. Saç bakımınızı tam olarak yapar,daha güçlü ve sağlıklı saçlar sunar. “Saç dökülmesi problemlerime ne iyi gelir, sarımsaklı şampuanın etkileri nedir?” sorularınızın tam karşılığıdır. Saç dökülmesi problemlerine özel olarak, Alman Laboratuvarlarında çalışılmış bu ürün,saç dökülmesini durdurması konusunda yapılan 21 günlük kullanım testlerinde %87.5 başarı oranını yakalamıştır. İçerisindeki yoğun sarımsak ekstresine rağmen, KOKUSUZ olarak üretilen sarımsak şampuanı,yoğun saç dökülmesini durdurmada özellikle etkilidir. Saçınızın yağ-nem dengesini sağlar, saçlı deriyi problemlerden arındırır,sağlıklı saç gelişiminizi destekler.

Sarımsaklı Şampuan Etkileri Nelerdir ?

 1. Zigavus extra plus, düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisini göstermekte ve saç dökülmesini önlemektedir.
  Saç derisinde biriken ölü hücreleri temizleyerek kepek oluşumunu engeller.
 2. Beta-karoten, çinko ve kalsiyumca zengin olan sarımsak ekstresi sayesinde saça sağlık, canlılık ve direnç kazandırır.
 3. Sarımsak kokusu içermez.
 4. Saç kaybını saç ekim yöntemiyle gidermiş kişiler rahatlıkla kullanabilir.
 5. Sağlıklı saç gelişimi için uygun ortamı hazırlamak suretiyle saç dökülmesini engeller.
 6. Saç hücrelerini besleyerek, saçların dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olur.
 7. pH değeri saç derisi ve cilde uygun olup irritasyona sebep olmaz.
 8. Dermatolojik, Alerjik, Mikrobiyolojik testleri Quality Assurance & Control Systems QACS Laboratuvarları tarafından yapılmaktadır.

Avrupa’nın önde gelen laboratuvarlarından Skinlab tarafından yapılan uygulama ve test sonuçları, dermatolog görüşleri esas alındığında, sarımsaklı şampuanın özelliklerini ve etkinliğini kanıtladığını onaylar.

Sarımsaklı Şampuan Kullanımı:

Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dakika bekletin. Böylece sarımsak ekstresindeki maddeler saç derisine nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Zigavus Extra Plus Sarımsaklı şampuanın etkisini görebilmeniz için başka bir ürün kullanmayınız.

Extra Plus Sarımsaklı Şampuan Uyarıları :

Bilinen kanıtlanmış bir yan etkisi olmayıp sadece haricen kullanılır.

Sarımsaklı Şampuan Hakkında Genel Bilgiler :

Toplumumuzda kadın-erkek herkes bakımlı, dolgun, sağlıklı saçlara sahip olmak arzusundadır. Ancak saçla ilgili yaşanan problemlerin başında saç dökülmesi gelmektedir. Saçların dökülmesi hem ciddi sağlık probleminin habercisi olabilmekte hem de bireyin mutsuz olmasına, öz güven problemi veya psikolojik bozukluk yaşamasına sebep olabilmektedir. Üstelik yanlış saç bakımı veya yanlış şampuan seçimi de saç dökülmesini tetiklemektedir. Şampuan seçimi her birey için büyük önem taşırken özellikle de saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için daha da çok önem arz etmektedir.

Doğal antibiyotik olarak Anadolu’da yıllardır kullanılan mucizevi bitki sarımsak, saç dökülmesi sorununda doğal çözümlerden biridir. Saça direkt olarak uygulanan sarımsağı, kokusundan dolayı birçok kişi kullanmaya çekinir. Saç dökülmesi problemi ile karşı karşıya kalan kişilere Zigavus’un uzmanları tarafından her türlü testten geçirilerek üretilmiş ve hiçbir yan etki içermeyen Sarımsaklı Şampuanı öneriyoruz. Zigavus Sarımsaklı Şampuan, içinde barındırdığı vitaminiyle yoğun saç dökülmesini engellemektedir. Diğer şampuanların gördüğü temizleme işlemini görüp saçılarınızı temizlerken aynı zaman da saç, saç köklerinizi besliyor ve saç derinizin rahat nefes almasını sağlıyor. Daha dolgun bir görünüme sahip olmak artık Zigavus Sarımsaklı Şampuan ile hayal olmaktan çıkıyor.

Tamamen bitkisel içerikli Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, saç köklerinizin beslenmesini engelleyen etmenleri ortadan kaldırır. Saç kökünüzün beslenmesini sağlar. Masaj yöntemiyle saça uygulanan birkaç dakikalık bekletme işleminden sonra durulanarak saçtan temizlenmesi sağlanan şampuan, kükürt oranı istenilen dereceye kadar düşürüldüğü için kokudan arındırılmıştır. Koku endişesi olmadan günlük kullandığınız şampuanlar gibi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımında ciddi şekilde saç dökülmeleri engellenir, saç kökleri beslendiği için hacimli, parlak, sağlıklı saçlara yerini bırakır. Saçın hızlı uzamasını da sağlayan Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, egzama ve saçkıran hastalıklarında tedaviye destek amaçlı da kullanılmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışındaki satışlarıyla marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Zigavus Sarımsaklı Şampuanı eczanelerden, yurt dışında kliniklerden ve güzellik merkezlerinden veya internet adresimizden temin edebilirsiniz. Saçlarınızın sağlıklı bir görünüme kavuşması için saç dökülmesiyle savaşan Zigavus Plus Extra Sarımsaklı, sizin de saçlarınıza galip gelecek ve saçlarınızın hacimli görünüm kazanmasını sağlayacaktır.

Sarımsak Şampuan

sarımsaklı şampuan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Nurullah dedi ki:

  Merhabalar benım saç dokulmem uzun zamandır var saçlarım bıraz seyrek ve yağlı bıraz da saç dokulmemı durdurmaya yarayan onerdığınız şampuanınız var mı ? ve de bı sorum da olacak ;Acaba dokulen saçlarım tekrar çıkar mı acaba onu da merak edıyorum ?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   merhabalar;
   Zigavus Forte Yağlı çsaçlar için özel formüle edilmiş saç dökülmelerine karşı olan şampuanımızı ve yanında Zigavus Forte saç bakım serumu ile birlikte deneyebilirsiniz.

 2. Mustafa dedi ki:

  Merhaba daha önceden de zigavus sarımsaklı şampuanı kullanıyordum, bu ürün (extra plus) daha etkili bir şampuan mı yoksa aynı ürün mü?
  Son olarak bioxin siyah sarımsaklı şampuandan farkı nedir?
  Teşekkürler.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Zigavus kullandığınız için öncelikle teşekkür ederiz.Ürünlerin içerisinde siyah sarımsak mevcuttur arasındaki fark plus ta trikojen adlandırdığımız etken maddesi bulunmaktadır.bu etken madde saç dökülmesinin önüne geçip yeni saç oluşumuna destek veren 7 bitkisel aktiften oluşan etken madde.Forte olan ürünümüzde saw palmetto ektresi mevcuttur yine aynı şekilde etken madde saç dökülmesinin önüne geçip yeni saç oluşumunu destekler niteliktedir.

 3. Ahmet dedi ki:

  Merhaba sarımsaklı şampuanı kullanıyorum kaç ay kullandıktan sonra bırakmalıyım

 4. Ahmet dedi ki:

  Merhaba sarımsaklı şampuanı kullanıyorum saç derim ve saçım normalinden fazla siyahlaştı acaba şampuanın içinde boya maddesimi var ?

 5. Ahmet dedi ki:

  Merhaba sarımsaklı şampuanı 15gündür kullanıyorum saç derim ve saçım normalinden fazla siyahlaştı acaba şampuanın içinde boya maddesimi var ?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar;

   Sarımsaklı şampuanımızın içeriğinde hiç bir boya etkisi yoktur.

   bitkisel ürün içeriğine sahiptir.Doğal aktif içeren ürünlerimiz laboratuvar testlerinden onay almıştır.
   ,

 6. Ali demirel dedi ki:

  Merhaba ürün içerinde tuz varmıdır başka hangimaddelerden . Oluşmaktadır çocuk içinde uygunmudur 7 yaş üzeri

  • Zigavus Destek dedi ki:

   merhabalar;

   Zigavus Extra plus içinde iyot yoktur. ürün içeriği yazanlar dışında ekstre bir madde yoktur. 7 yaş üzeri içinde kullanılabilir.
   bir sakıncası yoktur.

 7. kumru yılmaz dedi ki:

  zıgavus sarımsaklı sampuan kullandıgım en ıyı bıtkısel sampuan saclarım daha canlı ve hacımlı tesekkurle zıgavus

 8. Orhan Çelik dedi ki:

  5 günde her gün olmak üzere digavus extra plus kullanıyorum. kuruluk ve hafif kaşıntı var. Kepek oluşumu devam ediyor. Kepek ve kaşıntı sorununu digavus extra plus kullanımının kaçıncı günü kesilir.

 9. merve namlı dedi ki:

  zıgavusun butun urunlerı oldugu gıbı sarımsaklı sampuanıda cok basarılı sac dokulme problemımı tamamen ortadan kaldırdı herkese tavsıye ederım

 10. Yücel Doğan KÜÇÜK dedi ki:

  merhaba ben zigavus forte kullanıyorum daha yeni başladım dün kullanmaya başladım ürünü saç diplerimde yanma hissettim bu normal bir etki değil mi,saç derisindeki kan akışını hızlandırmak için olduğunu söylediler,aynı zamanda saç tipim seyrek ve ince telli zigavus forte sizce benim saç tipime uygun mudur?

 11. emrah dedi ki:

  saçlarımda egzama var.kaşınıyor.hangi şampuan iyi gelir

 12. Öznur dedi ki:

  Merhabalar ben sarimsakli şampuanı 1 seneyi aşkın zamandir kullanıyorum ve çok memnunum.şaç dökülmem gerçekten durdu ama saçlarım çok kuru ve elektriklenme oluyor.ne önerirsiniz?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   iyi günler öznur hnm,
   kuru, mat ve cansız saçlar için özel olarak formüle edilmiş olan Zigavus zeytinyağlı ekstraktlı şampuanımızı size tavsiye edebiliriz. kuru ve mat saçların nem dengesini düzenler ve saçın normalleşmesini sağlar.saça nem ve parlaklık verir. canlandırıcı etki ile vücut şampuanı olarak ta kullanılabilir. ayrıca Zigavus 2 Aşamalı Saç Bakım spreyi (Liquid hair conditioner), banyo sonrası nemli saçlarınıza uyguladığınızda, nemi saça hapseder, kırıkların onarılmasında yardımcı olur, saçın kolay taranmasını sağlar ve şikayetiniz olan elektriklenme problemiyle mücadele etmekte yardımcı olur.

 13. Ahmet dedi ki:

  Merhaba benim saçım her taradigim zaman ve duş aldığım zaman dökülüyor eskiden çok sıktı saçım. ve şuan da kafamın ortası baya seyreldi önlem ve saçın tekrar sık olması için hangi şampuanı oneriyorsunuz

 14. Mine dedi ki:

  Merhabalar,

  Genel saç dökülmesi sorunu yaşıyorum. Saçlarım omuzlarıma kadar ve sürekli saç boyası kullanmaktayım. Saçlarım boyalı olduğu için hangi ürününüz benim için uygun olacaktır. Şampuan sonrasında saç uçlarıma krem yapabilir miyim?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   iyi günler mine hnm.
   size tavsiye edebileceğimiz ürünümüz, Zigavus Argan Yağlı şampuan olacaktır. kimyasal ve ısıl işlem görmüş saçlarda ki hasarı onarmak amacıyla tasarlanmıştır. ayrıca yıpranmış saçlar için özel olarak tasarlanmış Zigavus Argan Yağlı serum Zigavus elixir ile destekleme yapabilirsiniz.

 15. Fatma dedi ki:

  Merhabalar
  Saçlarımın hem dökülmesini durdurmak hemde hızlı uzamasını istiyorum.Bunun için sarımsaklı extra plus şampuanı mı yoksa nar ekstraktlı şampuanı mı tercih etmeliyim ?

 16. Ramazan dedi ki:

  Merhabalar benim saçım yağlı bu şampuanı kullansam daha çok yağlanırmı yoksa yağlanma dururmu

 17. mustafa dedi ki:

  merhaba
  benim saçlarımda tepe ve yanlarda dökülme var clinical forte mi yoksa sarımsaklı ekstraplus mu almalıyım

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, saç tipinize ve dökülme yoğunluğuna göre karar verebilirsiniz. Önlem ve bakım için sarımsaklı, yoğun saç dökülmesi için extra plus sarımsaklı ve ya daha zengin ve konsantre içerikli Zigavus forte olabilir.

 18. Emre dedi ki:

  MERHABA BENIM SACLARIMIN ÖN KISMINDA KASINMA VAR DOKULMEDE VAR HANGI ÜRÜNÜ DENEMELIYIM?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, saç dökülmelerine karşı Zigavus sarımsaklı şampuan ve ya saç tipinize bağlı olarak Zigavus Forte şampuan tavsiye etmekteyiz.

 19. Ilker erol dedi ki:

  Her gün şampuanınızı kullanıyorum. Saç sağlığı açısından sorun yaratır mi ? Saygılarımla

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba,

   Şampuanlarımız günlük kullanıma uygundur.
   Dermatolojik olarak test edilmiştir. İrritasyona neden olmaz.
   Yapılan klinik testlerin sonuçlarını da sitemizde bulabilirsiniz.

 20. Ay dedi ki:

  Merhaba, saçlarım baya döküldüğü için eczaneden bu şampuanı verdiler. Saç tipimin yağlı olması falan bir şey değiştirir mi?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba,

   Zigavus Extra Sarımsaklı Şampuan tüm saç tipleri için uygun bir formüle sahiptir. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 21. Suna dedi ki:

  Merhaba Zigavus ailesi benim saclarimda ciddi oranda dokulme var ve suan 2 bucuk aylik hamileyim…engel bir durum olmadigini okudum fakat saclarim biuali oldugu icin sac kremi kullanmak zorunda kaliyorum…sampuanla sac kremini birlikte kullansam etkisi azalir mi…tesekurler…

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, hamilelikte saç dökülmesi çok sık karşılaşılan bir durum. Bununla mücadele etmek için Zigavus sarımsaklı şampuan tek başına yeterli bir ürün. Zigavus 12 bitki özlü saç kremi ile beraber kullanmak bir sorun teşkil etmez.

 22. Tülay dedi ki:

  Ürünün etkisini görmek icin hergünmi yıkamalıyız sampuanla saclarımıI,yoksa iki günde bir yıkamakta yeterlimidir

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, bu durum saç yıkıma alışkanlığınıza göre değilir. Günlük ya da gün aşırı olabilir. Önemli olan nokta sarımsaklı şampuanı kullanırken etkisini görmek ve anlayabilmek için aynı dönemde başka bir şampuan kullanılmamasıdır.

 23. Kaan dedi ki:

  Merhaba saçımda yağlı egzama var. Sarımsaklı şampuan kullanırsam saçım için kötü olur mu?

 24. Ali dedi ki:

  Ya alakasi yok böyle seyler mümkün degil bos yere paranizi cöpe atmayin masallah hepside olumlu yorum yapmislar o olumlu yorum yapanlar kac kisinin hakkina girdiklerinin farkinda bile degiller yalan yanlis yere yorum yapmayin biriside cikip olumsuz bisey yazmiyor ne tesadüfse

 25. Salih turan dedi ki:

  Bu yayınladığınız video ne bu kadar hızlı soru cevap o kadar hızlı ki okumamak için mi yayın liyorsunuz

 26. Ali dedi ki:

  Sarımsaklı başka bir şampuan kullandım. Kaşıntı yaptı sizin şampuanda bu tür alerjik durum olurmu

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, etki görebilmek için aynı dönemde sadece bir şampuan kullanmanızı önermekteyiz.

 27. Selçuk dedi ki:

  Yıllardır Zigavus Sarımsaklı Şampuan kullanıyorum ve çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

 28. hülya dedi ki:

  bu sampuan da saç hızlı uzar mi sarimsakli sampuanda

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, hızlı saç uzamasına destek için Zigavus narlı şampuan tavsiye etmekteyiz.

 29. Bilal AYDIN dedi ki:

  Ürünün orjinal olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, ürünlerimiz eczanelerde satılmaktadır. Doğru ürüne eczanenizden ulaşabilirsiniz.

 30. kemal dedi ki:

  Eczaneden bu ürünü aldım, ilk günlerim daha, bakalım nasıl bi sonuç alacağız.

 31. Ruya dedi ki:

  Iyi gunler kayseride yasiyorum zigavus sampuanini kauseride nerden bulabilirim

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, ürünlerimiz Eczanelerde satılmaktadır. Eczanenizde istedeğiniz Zigavus ürünü yoksa talep ederseniz sizin için hemen ecza deposundan getirebilirler.

 32. Faruk dedi ki:

  Hayırlı Çalışmalar İlk öncelikle . Şimdi benim bir adet sorum olucak ben şampuan ve spreyinizi aldım fakat düzenli kullanı yapmışsınız ya ben onu tam olarak anlayamadım hergün mu yıkamalıyım saçimi yoksa 2 güne 1 falan mı . En kısa sürede cevaplarsanız çok iyi olacak. Bu markadan umitliyim ben 👍

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, saç yapınıza ve kullanım alışkanlığınıza göre günde bir ya da iki günde bir olabilir.

 33. Birsen dedi ki:

  Merhabalar ,benim saçlarım aşırı dökülüyor kullanmadığım şampuan kalmadı diyebilirim.Lütfen bana yardımcı olunpsikolojim çok bozuldu.Bu şampuanında kullandım ama İyi gelmedi deyip hemen değiştiriyorum.Tekrar kullanmak istiyorum ne kadar zamanda etki ediyor.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, düzeni kullanımda 3 ay sonunda etki ettiği test sonuçlarında görülmüştür.

 34. Yasemin demirci dedi ki:

  Merhaba;
  25 yaşındayım. Çok gür ve canlı saçlarım vardı sadece son bir yılda saçlarım tutam tutam fazlasiyla döküldu ve cansizlaştı. Kaşınarak dokulmelerim oluyor kaşındıgi zaman daha çok oluyor. Bugün bu sampuani farkettom ve almaya karar verdim. Kullanici yorumlarini okudum gayet güzel sonuçlar aldiklarini farkettim yalniz kaşınma yapiyormuş bu benim dikkatimi çekti. Benim saçım kaşınarak daha çok döküldüğü için daha kötü bir sorunla karşılasirmiyim. Veya genel olarak ters durumla karsilasir miyim. Acil olarak saç dokulmemle ilgili yardıma ihtiyacım var. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim ☺

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, Şampuan tüm saç tiplerine uygun olacak şekilde formülize edilmiştir. kaşıntı durumu sık karşılaşılan bir durum değildir. Duruma ve kişiye göre az da olsa karşılaşılabilir.

 35. Yasat dedi ki:

  Merhaba 21 günü gecti saç dökülmem devam ediyor neden acaba

 36. ilyas dedi ki:

  Ben çok memunum

 37. Yakup dedi ki:

  Zigavus sarimsakli sampuanla extra plus sarimsakli sampuan arasindaki fark nedir

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, extra plus olan yoğun saç dökülmelerine karşı etkilidir. sarımsaklı şampuan bakım ve önlem amaçlı tavsiye edilir.

 38. Hanife Yalçıner dedi ki:

  Şampuan fiyatı ne kadar acaba, İzmirde nereden temin edebilirim?

 39. Can dedi ki:

  Merhabalar
  Ben de sac dokulme sorunu yok ama saclarim ince telli ekstra plus aldim.Kullanmamda bir sorun olur mu dokulme olmadigi halde,,Koruma amacli bu sampuani kullanabilir miyim..

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, ürünümüzü önlem amaçlı da kullanabilirsiniz gündelik kullanıma uygundur.

 40. Mert dedi ki:

  Sac dökülmem tamamen durdu teşekkür ederim

 41. Ercan dedi ki:

  Zigavus extra plusu kaç günde bir kullanmalıyız

 42. Hicret dedi ki:

  Merhabalar zigavus şampuanı bugün aldım.. inşallah saçlarım gürleşir… eczaneden aldıgımda içine serumda kattılar.. haftada kaç defa kullanmalıyız

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, gündelik kullanıma uygundur. Kullanım sürecinizde başka bir ürün kullanmamanızı tavsiye ederiz.

 43. Buluthan dedi ki:

  Zigavus extra sarımsaklı şampuan yeniden saç çıkartıyor mu.

 44. Davut dedi ki:

  Arkadaşlar ben bugun sarımsaklı şampuanı aldım nasıl kullanmalıyım bilgi olan varmı

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, yeteri miktarda şampuanı saçınıza masaj yaparak uygulayınız 2-3 dakika nüfuz etmesini bekledikten sonra durulayınız.

 45. yusuf dedi ki:

  zigavus extra sarimsakli sampuani hangi siteden alabiliriz.

 46. Zuhal uzun dedi ki:

  Saçım cok kuru bu ürünün yaninda zigavusun sac kremini kullansam sıkıntı olurmu

 47. Emre dedi ki:

  mrb öncelikle kolay gelsin . erkek tipi saç dökülmesi için extra plus mu yoksa ultra forte mi kullanmalıyız ??? tsk ler

 48. İsmail dedi ki:

  Ben fransadayim burda satis yapan bayiniz varmi acaba nerden alabilirim tesekkurler

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, mail adres bilginiz üzerinden bilgilendirme geçiyoruz. İlginiz için teşekkürler.

 49. Yunus dedi ki:

  Zigavus tek geçer

 50. Zuhal uzun dedi ki:

  Saclarim asiri kuru normalde kremsiz acamiyorum. Bu ürünü kullanirken sac kremide kullanmam gerekirmi. Birde kullanmaya baslayinca ara vermek gerekirmi yoksa devamlı bu şampuanı mi kullanmak gerekli? Simdiden tesekkurler

 51. Doğukan dedi ki:

  Kaşıntı olup dökülme yaparsa keselim mi yoksa normal olup bir süre sonra kesilir mi

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Kaşıntı saç hücrelerinin harekete geçmesi olarak yorumlanabilir. Artması ve ya rahatsız edecek seviyeye gelmesi durumda takip edilip bir uzmana danışılmalıdır.

 52. Sinan dedi ki:

  Bugün satın aldım sonuçları yazacağım Allahım şifa ver ya Rabb

 53. leyla dedi ki:

  Benim sacimda kina var kullansam zararı olur mu acaba

 54. Misafir dedi ki:

  Ben yurtdisinda yasıyorum bu şampuanı yurt dışına sipariş yapabiliyormuyuz? Benim saçlarda kaşıntı ,kepeklenme ve beyazlama var,. Bun sıkıntıları giderirmi sifa olurmu ?

 55. Emre Güvençoğlu dedi ki:

  1 aydır bütün talimatlara uyarak kullanıyorum. Saç dokulmem tamamen denecek kadar durdu. İnanılmaz memnunum. Capixyl Serumu da kullanıp yeni saçları çıkan arkadaşlarım var,saç dökülmem tamamen dursun Capixyle başlayacağım.

 56. SEVİNC dedi ki:

  BENDE SARIMSAKLI SAMPUAN KULLANANLARDANIM COK MEMNUNUM ZİGAVUSUN EXTRA PLUS INI KULLANIYORUM KEPEKLENMEM DURDU DÖKÜLMEM DURDU.GAYET GÜZEL BİR SAMPUAN.

 57. Kartal Düzece dedi ki:

  Merhaba ben de hem saç dökülmesi hem de kepeklenme çok oluyor. Bunun için sadece sarımsaklı şampuan kullanmam yeterli mi ? Yoksa kepeğe karşı şampuan da kullanabilirmiyim ?

 58. Şenay dedi ki:

  Ürünlerin içeriğini göremiyorum ben mi bulamadım siz mi belirtmediniz acaba? İçerdiği maddeleri de görsek daha iyi fikir sahibi oluruz

 59. Serkan Sevinç dedi ki:

  25 yaşında olmama rağmen benim de saçlarım dökülmeye başladı ve gerçekten çok sinir bozucu bir durum. Sarımsağın etkisini daha önce duymuştum ama tariflere göre hazırladığım kürler de ve benzeri tarifler de ben pek faydasını göremedim çünkü beceremedim desem yeridir. Son 1,5 aydır zigavus sarımsaklı şampuan kullanmaya başladım ilk bir hafta kaşıntı oldu şuan o da ortadan kalktı ve şimdi dökülmeler de az az azalmaya başladı. Umarım daha da azalır.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar Serkan Bey, evde hazırlanan kürleri hem hazırlaması zahmetli hemde profesyonellik gerektiren bir konudur. Etkinliği kanıtlanmış ve özel formül Zigavus Sarımsaklı Şampuanı kullanmanız sizi daha hızlı sonuca vardırmıştır,memnuniyetinizi belirttiğiniz için teşekkür ederiz.

 60. Sevda dedi ki:

  Hollandada yaşıyorum zigavus sampuani burda nasıl bulabilirim bayilikler varmı yada eczanelerde bulunabilirmi.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar, email adresiniz üzerinden Hollanda’da ki temsilcilerimiz sizlerle iletişime geçecektir. Teşekkürler.

 61. Cigdem dedi ki:

  Kargo ile adet göndere biliyor musunuz ve adet fiyatı nedir

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar, sitemiz üzerinden alışveriş yapabilir,yada size en yakın eczaneden ürünlerimizi temin edebilirsiniz.

 62. Veysel Yazvuz dedi ki:

  Bir kaç arkadaşım kullanmış tavsiyler üzerine bu siteye girip zigavus sarımsaklı şampuanı gördüm en kısa zamanda alıp bende deneyiceğim büyük ihtimal faydalı olabileceğinin kanatındayım

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar Veysel bey, Zigavus Sarımsaklı Şampuanın etkinlik testleri SKİNLAB tarafından yapıldı,saç dökülmesini durduruğu konusunda 21 günlük kullanım testinde %87.5 oranında başarı göstermiştir. Güvenle kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

 63. mustafa dedi ki:

  Oh be sonunda sattıkları ürünün talimatlarını güzel güzel anlatan bir firma buldum. Gerçekten sizin gibi bütün sitelerin bu şekilde özenle talimatları anlatması gerekiyor aksi takdirde insanın parası çöpe gidiyor.

 64. Sedef Atmaca dedi ki:

  Uzun süredir kullanan biri olarak gayet memnunum ben.Herkese de tavsiye ederim saçları güçleştirici etkisi var.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar Sedef Hanım, sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuz. İlginiz ve yorumunuz için teşekkür ederiz.

 65. azatk01 dedi ki:

  saç dökülme sorunum var detaylı şekilde okudum kullanmaya engel görünmüyor en kısa sürede almayı düşünüyorum beğenirsem sizlere bildireceğim.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar, Ürünümüzün etkinlik testleri yapılmış ve saç dökülmesini durdurduğu konusunda 21 günlük kullanım testinde %87.5 başarı göstermiştir. Güvenle kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 66. Jale dedi ki:

  Yaklaşık 3 aydır düzenli kullanan biri olarak, şunları söyleyebilirim. İlk başlarda olumsuz düşüncelerim vardı direk firma ile görüştüm ve detaylı bilgiler aldım. Dediklerine göre uyguladım ve şuan daha verimli sonuçlar almaya başladım. Zigavus ailesine teşekkür ediyorum.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar Jale Hanım, sizin memnuniyetiniz, bizim mutluluğumuz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 67. mehmet ten dedi ki:

  bu yorumlar doğrumu biri yardımcı olabilirmi?

 68. Yaman Çelik dedi ki:

  Arkadaşlar eşimin saçlarında dökülme sorunu var . Sarımsaklı şampuanı kullanan ve memnun kalan var mı ?

 69. Bekir Çoban dedi ki:

  Merhaba; arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine sarımsaklı şampuan kullanmaya başladım. Saçlarımda kepeklenme sorunu şu an durdu. Kullanmaya devam edeceğim inşallah iyi olur.

 70. Nisanur Görece dedi ki:

  Ben daha önce zigavus narlı şampuan kullanıyordum,hoş bir kokusu vardı ama arkadaşlarım sarımsaklı şampuan daha etkili dedikleri için buna devam ettim. Uzun süredir kullanıyorum gerçekten de etkisini gördüm. Hatta bir kaç arkadaşım da kullanmış etkisini görmeyen arkadaşlar da vardı,bunun kısa bir muhabbetini yaptığımız da şu sonuca vardık. Bugün başımız ağrıdığın da aspirin kimine iyi gelirken kimine de etki yapmıyor bu da onun yapısına göre değişmektedir. Sanırım sarımsak şampuanı etkisi de böyle birşey rahatsızlığı olan da veya başka sorunları olanlar da ya hiç etki göstermiyor ya da uzun zaman sonra gösteriyor. Ben açıkcası herkese tavsiye ediyorum.

 71. Serdar Genç dedi ki:

  Dedikleri doğru imiş. Eğer 3-4 ay düzenli bir şekilde kullanıldığı takdirde gerçekten güzel bir etkisi var.

 72. Suzan Yerelce dedi ki:

  Ben zigavusu daha önce kullandım. Faydasini da gördüm. Ancak iki ay kadar ara verdim. Tekrar başlamak etkili olur mu?

 73. Nurgül Gelişci dedi ki:

  Uzun zamandır kullanan biri olarak muhakkak herkese tavsiye ediyorum. İlk başlar da etkisini çok iyi göremezseniz de devamlı ve istikrarlı kullanınca iyi oluyor.

 74. Gül karagece dedi ki:

  Merhaba sarımsak şampuanı hakkinda tam detayli bilgi almak istiyorum. Hangi konularda iyi gelit. Zararlati ve faydaları nelerdir bunları anlatır iseniz çok sevinirim.

 75. erkan tunç dedi ki:

  inanın çok bir beklentim yoktu alırken ama vazgeçilmezim oldu ciddi ciddi dökülme kesildi 🙂

 76. Hüsna Eyupoğlu dedi ki:

  Daha önceleri farklı firmaların şampuanını kullanıyordum fakat kötülemek amacıyla değil gerçekten faydasını göremedim.Belki dedim benim saçlarım da sorun vardır diye ama son 1 – 1,5 aydır zigavus sarımsak şampuanı kullanıyorum,gayet memnunum.

 77. Tarık saatçi dedi ki:

  Sarmısaklı şampuanları daha önce de faydalı diye duymuştum. Fakat denememiştim. İlk defa sarımsaklı şampuan için siparişi bu siteden verdim. Memnun kaldım. Tavsiye ederim.

 78. Emre Özyol dedi ki:

  Uzun süredir kullanıyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.Bir çok arkadaşımı da tavsiye ediyorum ürününüz gerçekten kaliteli buna inanıyorum.

 79. Emel Yavaş dedi ki:

  Arkadaşlar sarımsaklı şampuanı yeni kullanmaya başladım. Su anlık memnunum saçlarım çok sertti krem sürmüş gibi yumuşadı. İnşallah daha iyi olur saçlarım.

 80. Ahmet Gök dedi ki:

  Zigavus ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten ben faydasını gördüm,çevremde kullanan arkadaşlarım da var sadece bir tanesini etkisini göremedi veya daha görmeye başlamadı ama bir çok kişi de olumlu yönde etkiler var.

 81. Merve Yavaş dedi ki:

  Arkadaşlar tavsiye üzerine sarımsaklı şampuanı kullanmaya başladım. İnşallah söylendiği gibi benimde saçlarıma faydalı olur.

 82. Sezgin Atak dedi ki:

  Merhaba, bir haftadır kullanıyorum sarımsaklı şampuanı ne zamana etkisini görmeye başlayabilirim ? Ayrıca bunu kullanırken başka şampuan da kullanmak zarar verir mi ?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar, tam etkisini görebilmeniz için Zigavus Sarımsaklı Şampuanın yanında başka bir şampuan kullanmamalısınız. Başka bir ürün, saç dökülme probleminizi yeniden tetikleyebilir yada Sarımsaklı şampuanın etkisini nötrleyebilir, bu nedenle başka bir şampuan ile kullanılması tavsiye edilmememktedir. Zigavus Sarımsaklı Şampuan düzenli ve sürekli kullanımda etkisini daha yoğun görebileceğiniz bir üründür.

 83. Sinem Yalcin dedi ki:

  Saçlarımda çok ciddi dökülme sorunu vardı. Zigavus`a arkadaşımın tavsiyesi ile başladım. İnşallah faydası olur.

 84. Fatih Hünerli dedi ki:

  Saçlarımda az da olsa dökülmeler mevcuttu. Bir arkadaşım daha önce kullandığını söyledi etkisinin de olduğunu belirtti ona güvenerek kullanmaya başladım ve yaklaşık 4-5 aydır düzenli olarak kullanıyorum gerçekten müthiş sonuçlar aldım. Sarmısaklı şampuan konusun da zigavus markasını tek geçerim.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Yorumunuz için teşekkürler Fatih Bey, sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuz.

 85. Nail Sevinç dedi ki:

  Selam; sarımsaklı şampuanı kullanıp kesin sonuç elde eden var mı?

 86. gökhan dedi ki:

  Sarımsaklı şampuan için bir çok yorum okudum,en kalitelisi ve güveniliri bana zigavus geldi. Kullanmaya başlayacağım umarım faydasını görürüm.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar Gökhan Bey, Zigavus Sarımsaklı Şampuanın etkinliği SKİNLAB tarafından kanıtlanmış, saç dökülmesini durdurması konusunda 21 günlük kullanım testlerinde %87.5 oranında başarı sağlamıştır. Tüm testleri yapılmıştır. Güvenle kullanabilirsiniz.

 87. Esra Çelik dedi ki:

  Selam arkadaşlar ben zivagus sarımsaklı şampuanı uzun süre kullandım. Fakat ara vermek zorunda kaldım. Bu durum saçlarıma zarar verir mi sizce? kullandığım zamanlar memnun kalmıştım.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar Esra Hanım, Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan düzenle ve sürekli kullanımda etkisini gösterir, çok uzun süre ara verirseniz, saç dökülmesi probleminiz tetiklenebilir bu nedenle dökülmeler tekrar başlayabilir. Düzenli ve sürekli kullanım ile kesin sonuç almanızı tavsiye ederiz.

 88. Samet Ak dedi ki:

  Gençler saçlarım çok dökülmeye başladı. Ablam sarımsaklı şampuan kullanıyor ve memnun. Sizce bende kullansam mı ? Erkek arkadaşlar aranızda kullanıp faydasını gören var mı?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar Samet Bey, Zigavus ürünleri saç dökülmesi problemleri üzerine çalışan Alman Laboratuvarlarında özel olarak üretilmiştir. Erkek tipi saç dökülmeleri denilen genetik seyrekliklerde de etkilidir. Saç dökülmenizin nedeni bir hastalık ise,tedavinizin yanında destek ürün olarak kullanmanız sizi,saç dökülmesi konusunda daha sağlıklı sonuçlara götürecektir. SKİNLAB tarafından yapılan etkinlik testlerinde saç dökülmesi problemlerinde 21 günlük kullanım testlerinde %87.5 oranında başarı göstermiş bir üründür. Düzenli ve sürekli kullanımda etkisini görebileceğinizi,güvenle kullanabileceğinizi belirtiriz.

 89. Hakkı Sever dedi ki:

  Selam arkadaşlar arkadaşımın tavsiyesi ile bu şampuanı kullanmaya başladım. İnşallah faydasını görürüm. Herkese kolay gelsin.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar Hakkı bey, yorumunuz için teşekkür ederiz. Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan etkinlik testleri ile sonuçları kanıtlanmış bir üründür. 21 günlük kullanım testlerinde saç dökülmesini durdurması ile ilgili %87.5 oranında başarı göstermiştir. Güvenle kullanabileceğinizi temin ederiz.

 90. Ebru Çalışkan dedi ki:

  Arkadaşlar zigavus sarımsaklı şampuanı çalıştığım yerde kullananlar tavsiye ettiler. Kullananlar çok memnun kalmışlar. Bende saç dökülmesine karşı kullanmak istiyorum. Siz memnun musunuz?

 91. Orhan Yaman dedi ki:

  Arkadaşlar, arkadaşım sarımsaklı Zigavus şampuan kullanmak istiyor. Şampuanı kullanıp Memnun kalan var mı ? Ona göre sipariş vereceğiz.

 92. Canan Kalaman dedi ki:

  Gençler sarımsaklı şampuanı bir haftadır kullanıyorum. Tavsiye üzerine kullanmaya başladım. Arkadaşlarım çok memnun kalmışlar. Siz memnun musunuz sarımsaklı şampuandan? yaza nişanım var. o zamana kadar etki eder mi sizce?

 93. Hasan Bakır dedi ki:

  Arkadaşlar, bir tanıdığım sarımsaklı şampuan hakkında çok olumlu konuştu. benimde saç dökülmesi ve saç seyrekleşmesiyle ilgili sorunum var. Kullanıp kullanmama konusunda kararsız kaldım. Sizce ne yapmalıyım?

 94. Emine Işık dedi ki:

  Sarımsaklı şampuan hakkında internette çok yazı okudum ve inceledim. Zigavus sarımsaklı şampuanın faydaları epeyce çokmuş. Kullanma konusunda kararsız kaldım. Önerileriniz var mı ?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar Emine Hanım, Zigavus ürünleri eczanelerde satılan, tüm etkinlik ve klinik testleri yapışmış, Alman Laboratuvarlarında saç dökülmesi problemlerine odaklı olarak üretilmiş bir üründür. Etkinlik testlerinde saç dökülmesi problemini durdurduğu konusunda 21 günlük kullanımda %87.5 oranında başarıya ulaşmıştır. Düzenli ve sürekli kullanımda etkisini görebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

 95. Ayşe Durmuş dedi ki:

  Hayırlı günler herkese inşallah bu sarımsaklı şampuan saçlarımıza iyi gelir ve güzel sonuçlar alırız. Bende kullanmaya başladım.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Zigavus ailesine hoşgeldiniz Ayşe Hanım. Zigavus ürünleri etkinliği ve güvenliği testlerle kanıtlanmış ürünlerdir. Düzenli ve sürekli kullanım ile sağlıklı sonuçlar alacağınızı belirtiriz.

 96. Ebru Yaman dedi ki:

  Merhaba; geçirdiğim hastalıktan dolayı saç dökülme sorunum var. kesin çözüm elde edeceğim şampuan arıyorum. sizce Zigavus sarımsaklı şampuan ile saçlarım uzar mı?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar Ebru hanım, tedavinizin yanından saçlarınız için destek ürün olarak kullanmanız sizi kesin sonuca götürebilir. zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan etkinliği ve güvenliği testlerle kanıtlanmış üründür. Saç dökülmesi problemlerinde ve ürün üzerindeki iddiaları karşıladığı SKİNLAB tarafından onaylanmıştır.

 97. Emine Us dedi ki:

  Arkadaşlar Zigavus sarımsaklı şampuan için olumlu söylemler okudum. Kullanmayı düşünüyorum. Sarımsak özlü şampuanı çok araştırdım. İnşallah saçlarım için faydalı olur.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar Emine Hanım,Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, saç dökülmesi problemlerine odaklı olarak geliştirilmiş,kokusuz özel bir formüldür. Etkinlik ve güvenlik testleri yapılmış, saç dökülmesini durdurmas konusunda yapılan 21 günlük kullanım testlerinde %87.5 oranında müthiş bir başarı sağlamıştır. Düzenli ve sürekli kullanımda kesin sonuca götüreceğine inanıyoruz. Güvenle kullanınız.

 98. Esmanur Kurt dedi ki:

  Gençler sac dökülmesi sorunum var. Sürekli aklım saçlarımda. Bu saç dökülmesinden iş hayatım etkileniyor. Zigavus sarımsaklı şampuanı kullanmaya başladım. İnşallah olumlu sonuçlar alırım. Tavsiye ediyor musunuz?

 99. Nilgün Kara dedi ki:

  Arkadaşlar annemin saç dökülme problemi var. Ciddi anlamda psikoloji bozuldu. Sarımsaklı şampuanı kullanmasını önerenler var. Ama ben iyice araştırmak istiyorum. Sizce sarımsaklı şampuan her yaş grubu için ve her saç tipine uygun mu ?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar Nilgün hanım, Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, saç dökülmesi problemi yaşayan her yaşta insan için uygundur,saç tipi ayırt etmeden,güvenle kullanabilirsiniz.