For Women-Kolajen & Keratin Şampuanı

For Women-Kolajen & Keratin Şampuanı

Women Kolajen & Keratin ile Daha Güçlü Saçlar


SATIN AL

Zigavus For Women Kolajen & Keratin Şampuanı tüm saç tiplerine uygun yapısıyla saçları temizler, yumuşatır ve güçlendirir. Aşırı işlem nedeniyle yıpranan saç tellerini onarır. Günlük kullanımlarda keratin saçı dış faktörlere karşı korur. Aloe Vera güçlü bir antioksidandır, mineraller ve enzimler açısından zengindir saçın canlılığını geri kazandırmaya yardımcı olur.

Zigavus Women

  • Saç rengini korur.
  • Saça hacim kazandırır.
  • Kırılmayı önler.
  • Saçı ağırlaştırmaz.
  • Kolay taranım sağlar.
  • Yumuşaklık kazandırır.

Kolajen ile saçlarınız canlı kalsın.

Kolajen insan vücudunda cilt, saç, tırnak, eklem ve kıkırdak dokusunda doğal olarak bulunan bir proteindir. Zaman içerisinde çevresel faktörlerden dolayı azalan kolajen saç yapısını etkileyerek saç problemlerine yol açabilir.

Zigavus For Women içerisinde bulunan kolajen saç dokusunun ihtiyaç duyduğu kolajeni karşılayarak saç problemlerinizin önlenmesine destek olur.

Aloe Vera ile saçlarınız nefes alsın.

Zigavus For Women’ın içerisinde bulunan Aloe Vera; saç derisini derinlemesine besler, aynı zamanda nemlendirici ve onarıcı özelliğe sahiptir.

Keratin ile daha güçlü saçlara sahip olun.

Keratin vücutta doğal olarak bulunan bir protein çeşitidir. Çevresel faktörlerden dolayı vücutta eksilen keratin saç ve cilt problemlerine yol açabilir. 

Zigavus For Women’ın içerisinde bulunan keratin, vücutta eksilen keratini tamamlayarak daha gür ve daha canlı saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.

E Vitamini ile saçlarınız daha sağlıklı uzasın.

Zigavus For Women’ın içerisinde bulunan E vitamini saç ve saç derisini yoğun bir şekilde nemlendirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.