Menü

Hakkımızda

Zigavus, sektöre saç dökülmesine karșı kokusuz sarımsaklı șampuanı eczanelere sunarak giriș yapmıștır. Saç dökülmesine karșı bitkisel çözüm olarak sunulan sarımsaklı șampuanın ilk tercih edilen marka olması sebebiyle pazar payını kısa sürede büyütmüștür. Saç ve cilt bakım alanında ürünlerimiz eczanelerin dermakozmetik raflarında önemli bir yere sahiptir.

Zigavus yerelde bașlayan çalıșmalarını kısa süre içinde tüm Türkiye’yi katmayı bașarmıș ve hızla yurtdıșına açılmıștır. Almanya, İngiltere, Fransa, Rusya, Belçika, Arnavutluk, Kosova gibi Avrupa ülkeleri bașta olmak üzere Azerbaycan, Irak, Özbekistan gibi Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerine ürün satarak global pazarda payını arttırmaktadır. Geniș çaplı araștırmalarımız ile inovatif, yüksek kaliteli, ihtiyaçlara uygun ürünler geliștiriyoruz. Saç ve cilt bilgimiz, yeni teknolojimiz, en iyi kaliteye sahip içeriklerimiz ile kișisel bakım kategorisinde çözüm odaklı hizmet vermekteyiz.

Firmamız dünya genelindeki birçok sağlık ve kișisel bakım fuarlarından davetler almıș ve bir Türk markası olarak ülkemizi temsil etmiștir. Ülkemizde gerçekleșen birçok eczacılık ve sağlık organizasyonlarına katılmıș ve katkıda bulunmuștur.

Avrupa Standartlarında SKINLAB Laboratuar dermatologları tarafından yürütülen etkinlik testlerinde, Zigavus șampuanlarının saçın kalitesini yükselttiği, tahriși azalttığı, saç telini kalınlaștırıp, saç dökülmesini engellediği kanıtlanmıștır.


Vizyonumuz

– Doğal bitkisel içerikli ürünleri Zigavus markası altında müşterilerimizin hizmetine sunmak.

– Doktor ve Eczacılarımızın görüşleri ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürünlerimizi yenilemek.

– Ar-Ge çalışmalarını ön planda tutarak kalite değerlerini en üst düzeye çıkarmak.

– Sektöre yeniyi sunmak ve bu yeniliklerin öncüsü olmak, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi kullanarak
müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli hizmetler sunmak


Hedeflerimiz

– Alanında lider ve yenilikçi bir konuma gelmek.

– Ürünlerimizi tüm dünya insanlarının kullanımına sunmak.

– Tüketiciye en yüksek faydayı sağlamak.

– En iyi ve kaliteliyi müşterilerimizin hizmetine sunmak.

– Müşteri Memnuniyetini sağlamakTürkiye'deki ilk kokusuz Sarımsaklı Şampuan üreterek saç dökülmesi sorunu yaşayanlara ciddi bir alternatif sunmuştur. Yerelde  kısa sürede gördüğü ilgi ile büyüyüp bütün Türkiye'ye dağılan bir satış ağı kurmuştur. Sarımsaklı şampuanın gördüğü ilgi ile saç dökülmesi konusunda farklı ürünler geliştirerek yoluna devam etmiştir. Bitkisel Kür Ampül ve Capixyl Sprey ile saç dökülmesi kategorisinde liderliğe oynayan bir marka olmuştur.

Saç dökülmesine karşı ürünlerin  yanında, bitkisel şampuan, bebek bakım ürünleri, güneş koruyucu ürünler geliştiren Zigavus ürün çeşitliliğini arttırarak yola devam etmektedir. Zigavus ürünlerinin tamamını Almanya'da gerçekleştirmektedir.

Keyifli Alışverişler