Zigavus Kurumsal

Zigavus, sektöre saç dökülmesine karșı kokusuz sarımsaklı șampuanı eczanelere sunarak giriș yapmıștır. Saç dökülmesine karșı bitkisel çözüm olarak sunulan sarımsaklı șampuanın ilk tercih edilen marka olması sebebiyle pazar payını kısa sürede büyütmüștür. Saç ve cilt bakım alanında ürünlerimiz eczanelerin dermakozmetik raflarında önemli bir yere sahiptir.

Zigavus yerelde bașlayan çalıșmalarını kısa süre içinde tüm Türkiye’yi katmayı bașarmıș ve hızla yurtdıșına açılmıștır. Almanya, İngiltere, Fransa, Rusya, Belçika, Arnavutluk, Kosova gibi Avrupa ülkeleri bașta olmak üzere Azerbaycan, Irak, Özbekistan gibi Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerine ürün satarak global pazarda payını arttırmaktadır. Geniș çaplı araștırmalarımız ile inovatif, yüksek kaliteli, ihtiyaçlara uygun ürünler geliștiriyoruz. Saç ve cilt bilgimiz, yeni teknolojimiz, en iyi kaliteye sahip içeriklerimiz ile kișisel bakım kategorisinde çözüm odaklı hizmet vermekteyiz.

Firmamız dünya genelindeki birçok sağlık ve kișisel bakım fuarlarından davetler almıș ve bir Türk markası olarak ülkemizi temsil etmiștir. Ülkemizde gerçekleșen birçok eczacılık ve sağlık organizasyonlarına katılmıș ve katkıda bulunmuștur.

Avrupa Standartlarında SKINLAB Laboratuar dermatologları tarafından yürütülen etkinlik testlerinde, Zigavus șampuanlarının saçın kalitesini yükselttiği, tahriși azalttığı, saç telini kalınlaștırıp, saç dökülmesini engellediği kanıtlanmıștır.

Vizyonumuz

– Doğal bitkisel içerikli ürünleri Zigavus markası altında müşterilerimizin hizmetine sunmak.

– Doktor ve Eczacılarımızın görüşleri ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürünlerimizi yenilemek.

– Ar-Ge çalışmalarını ön planda tutarak kalite değerlerini en üst düzeye çıkarmak.

– Sektöre yeniyi sunmak ve bu yeniliklerin öncüsü olmak, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi kullanarak
müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli hizmetler sunmak

Hedeflerimiz

– Alanında lider ve yenilikçi bir konuma gelmek.

– Ürünlerimizi tüm dünya insanlarının kullanımına sunmak.

– Tüketiciye en yüksek faydayı sağlamak.

– En iyi ve kaliteliyi müşterilerimizin hizmetine sunmak.

– Müşteri Memnuniyetini sağlamak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Volkan dedi ki:

  Zigavus sampuan nerede bulabilirim?
  Ingilterede ikamet ediyorum

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar,

   hepsiburada.com üzerinden yurtdışına online sipariş verebilirsiniz.

   Teşekkürler

 2. Kemal dedi ki:

  Merhaba ben daha once eczaneden aldigim zigqvus forte sampuan yogun kirmizimsi bir kivamdaydi ama internetten aldigim ise karamelimsi bir kivamda bunun sebebi nedir

 3. Oktay dedi ki:

  2 yıldır zigavus şampuan kullanmaktayım aldığım şampuanlarda hep bir renk var kı kıvam varkı köpürmeme gibi problemle karşılaştım ilk aldığım zamanlarda çok memnundum problemlerle karşılaştıkça şampuan değiştirmeyi düşünüyorum

 4. AHMET DİKMEN dedi ki:

  Sayın Yetkili,
  Bir adet ZİGAVUS ULTRA FORTE 3’LÜ PAKET (Normal Saçlar için) almak istiyorum. N11 ve türevi e ticaret sitelerine girdiğimde hayli indirimli kampanyalar olduğunu gördüm. Ancak Türkiye’nin durumu belli taklit ya da sahte mal satın almak istemiyorum. Karşıyaka /İzmir’de ikamet ediyorum. Beni güvenilir bir e ticaret sitesine ya da eczaneye yönlendirmenizi rica ediyorum. E ticaret öncelikli tercihimdir.

  İyi günler…

  • Zigavus Destek dedi ki:

   merhabalar;

   size en yakın eczaneden sipariş verebilirsiniz. Eczanede yok ise sipariş verip en yakın depodan ertesin eczanede olacaktır.
   internet sitemizden sipariş verebilirsiniz.shop.zigavus sitesinden sipariş verebilirsiniz.

 5. Hakan dedi ki:

  Zigavus forte şampuanı aldım. Kutusunda tüm saç tipleri için kullanılır yazıyor. Fakat sitenizde yağlı ve kuru saçlar için ayrı ayrı yazıyor. Fakat kutuları ve içerikleri aynı.Zigavus forte tüm saç tiplerine UYGUN MUDUR.???

 6. Aysel Camis dedi ki:

  Selam , ben bugün İstanbul’da eczaneden 3 set şampuan aldım . Sizin ürününüz . Sarmısaklı şampuan. Şaşırtıcı olan arkasında Mannheim yazması. Türkiye’de çıkmıyormu ?? Niçin Mannheim yazıyor. Yoksa ucuz şampuan doldurup satılıyormu ?? Yarin eczaneye gidip bilgi alacağım . Yazmamın sebebi hayal kırıklığına uğramam . Sizlerden açıklama bekliyorum

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba,

   Ürün kutusunda Zigavus Almanya adresi bulunmaktadır.
   Ürünü eczaneden aldıysanız gönül rahatlığıyla kullanbilirsiniz.