Papatya Ekstraklı Şampuan

Papatya Ekstraktlı Şampuan

Papatya Ekstraklı Şampuan; Hassas Saç Derisi ve Yağlı Saçlar İçin. Flavonoid ve Matricin gibi maddeler hassas saçların korunmasını sağlar

İnce telli saçlara sahip kişilerin en büyük problemi,saçlarının yapışık ve bakımsız gözükmesidir. Saç problemleri kişilerin özgüvenlerinde problemler yaratır,kişileri saçlarını sürekli toplamaya iter. Zigavus, bitkisel komplexler ile formülize özel ürünleri ile saç problemlerinize karşı çözümler üretiyor. Zigavus PAPATYA EKSTRAKTLI ŞAMPUAN ile yapısal olarak ince olan saçlara volum katmak için, yada , günlük yaşamın koşturmasında, ısıl işlemlerle veya kimyasal yöntemlerle saç şekillendirmeden dolayı, zarar görmüş,cansız ve zayıflamış saçlarınızı güçlendirmesini destekleyebilirsiniz

Etkileri

Etkin Canlandırma

Papatyalı şampuanın içeriğindeki zengin kompleks saçların canlanmasına ve güçlenmesine yardımcı olur.

Kimyasal etkilerin nötralizasyonu
Sürekli kullanıldığında saça sağlıklı, canlı ve parlak bir görünüm kazandırır. Özellikle açık renk, ince telli, boyalı ve hassas saçlarda kullanılabilen ideal bir bakım şampuanıdır

Terapi Etkisi
Papatya özleri saçlı deriyi özel olarak temizleyerek, ferahlatır ve rahatlatır, terapi etkisi yapar. 4- Yoğun Besleyici Etki

Papatya ekstresi C vitamini deposudur.Özel içeriğindeki glycerine,collagen, Panthenol ile saçlı deri ve saçı besleyerek  dış etkenlere bağlı oluşabilecek hassasiyeti sona erdirir.

 İpeksi Yumuşaklık

Ph değeri saçlı deri ve saç ile uyumlu olduğundan,saç bakımınız sonrası saça ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık katar,yoğun görünüm sağlar.

Etken Maddeler

Chamomilla Recutita Flower Extract (Tıbbi Papatya Ekstresi): Besleyici etkisi yıllardır bilinen bir özelliktir.  Yazları saça doğal bir ışıltı verir. Saçlı deride oluşabilecek hassasiyete karşı etkilidir. Kepeklenmelere karşı etkilidir.

Polygonum Bistorta Root Extract : Oldukça konsantre bir C vitamini deposudur. Saçı besler ve destekler.Saçlara güç kazandırmada etkilidir.

Hydrolyzed Collagen: Kollajen,güzellik için hayati önem taşıyan bir proteindir. Saça sağlamlık ve elastikiyet kazandırmada etkilidir. Saçın uzamasına yardımcı olur, dökülmelerde etkilidir.

Citric Acid: Saçlı deriyi temizler. Kepeğe karşı etki gösterir.

Glycerine: Saçı nemlendirir. Saça elastikiyet kazandırır, kırılmalara karşı etkilidir.

Panthenol (B Vitamini): Saçı ve saçlı deriyi besler, saçın nemlenmesini sağlayarak güçlendirir

Kimler Kullanmalı

İnce telli ve cansız saçları olanlar,
– Saçları kolayca dolaşanlar,
– Sönük ve mat saçlara sahip olanlar,
-Yaz aylarında saçlarında renk tonu açılımı hedefleyenler,
– Konsantre bitkisel içeriklerle saç bakımı yapmak isteyenler

Nasıl Kullanmalı

Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dakika bekleyin. Böylece ürün saçınıza daha çok nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Zigavus Papatya Ekstraktlı Şampuanın etkisini görebilmeniz için başka bir ürün kullanmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Yunus dedi ki:

    Bir sorum olucak capixlyle yeni çıkan saçlarımı papatyali şampuan guclendirirmi