Perfect Teint+ Anti Aging Etkili Göz Altlarına Özel Makyaj Bazı

Perfect Teint+ Anti Aging Etkili Göz Altlarına Özel Makyaj Bazı

Isolde Perfect Serisi, tam bir cilt bakımı için birbirlerini tamamlayıcı özellikle olan ürünlerden oluşmaktadır. Isolde Perfect Eyes+ Kırışıklık Giderici Göz Altı Kapatıcısı, yaşlanma belirtilerini kapatmada,göz altlarınız ve cildiniz arasında doğal bir renk eşitlemesi sağlamada en büyük yardımcınız olacak. Sürekli kullanımda kırışıklık karşıtı özellik gösterir. Daha pürüzsüz, doğal bir görünüm sağlar.

Etkileri

1- Kadifemsi Etki

Perfect Teint +, özel içeriği ile muhteşem bir doku sağlar. Gözaltlarınıza yapacağınız makyajın daha kolay sürülmesine yardımcı olur. Sürümü kolay yapısı ile gözaltı makyajınızın çizgilere dolmasını engeller.

2-Makyaj Sabitleme

Gözaltlarınıza uygulayacağınız makyajın, daha kalıcı olması için sabitleme özelliği ile geliştirilmiştir. Gözaltlarınıza uygulayacağınız aydınlatıcı,kapatıcı veya fondötenin cilde sabitlenmesini, gün içerisinde çizgilere dolmasını engeller. Daha sağlıklı bakışlar kazanmanıza yardımcı olur.

3- Antiaging Etki
Isolde Perfect Teint + Antiaging etkili göz altlarına özel makyaj bazı, hem anında etkisi ile gözçevrenizdeki çizgilere dolar blur etkisi gösterir, hemde uzun süreli kullanımda, yaş,mimik etkileri ile göz çevresinde oluşan belirtileri yoketmede etkilidir.

4-Cilt Pürüzsüzleştirme
Gözaltlarına özel baz, kadifemsi yapısı ile ciltte hem pürüzsüz bir doku yaratır hemde ciltteki çizgilere dolarak makyajınızın daha kolay uygulanmasına yardımcı olur. Ciltteki parlamaları kontrol altına alarak,daha mat daha soft bir görünüm sağlar.

 Kimler Kullanmalı

-Göz altı morluklarından şikayetçi olanlar

-Cildinde parlama yaşayanlar

-Göz makyajını daha uzun süre kullanmak isteyenler

-Göz çevresi kırışıklıklarından şikayetçi olanlar

Nasıl Kullanmalı

Temizlenmiş ve kurulanmış yüzünüze ve göz çevrenize hafif dokunuşlarla uygulayınız. Dilerseniz üzerine makyaj yapınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.