Perfect Face+ Magic Fondöten

Perfect Face+ Magic Fondöten

Isolde Perfect Serisi, tam bir cilt bakımı için birbirlerini tamamlayıcı özellikle olan ürünlerden oluşmaktadır. Isolde Perfect Face+ Spf10 Nemlendirici Fondöten, diğer fondötenlerden farklı olarak boyar maddeler ile değil cilt rengi ile uyumlu özel pigmentler içermektedir. Tüm cilt tipleri ve renkleri için uygun olan ürün, ciltteki renk farklılıkklarını eşitler,gözenekleri tıkamadan kapatıcılık sağlar,cildinizin daha canlı gözükmesini sağlar. Tüm bunları yaparken cilt bakımdaki en önemli nokta olan güneş ışınlarından cildinizi korur. SPF 10 koruma faktörü içermektedir. Ciltteki kusurları doğal bir biçimde örterken, içerdiği, çölde yetişen bir bitkiden özel yöntemlerle elde edilcen Myramaze® ile nem verir. Sıradan makyaj ürünleri gibi ciltte kuruma yapmaz,cildinize mükemmel bir şekilde uyum sağlayarak,doğal bir görünüm sağlar.

Magic Fondöten Etkileri

1- Cilt Tonunuzu Eşitleyin

Genetik olarak, çeşitli problemler nedeni ile,yaş,sigara gibi alışkanlıklar nedeni ile cilt renginde değişiklikler gözlemlenebili, Isolde Perfect Face+ Spf10 Nemlendirici Fondöten, sırada fondötenler gibi boyar madde içermez, özel pigmentler ile cildinize kendiliğinden uyum sağlar. Cildinizdeki renk farklılıkları doğallıkla kapatır ve sağlıklı,doğal bir görünüm sağlar.

2- SPF 10-Güneşin Zararlı Işınlarından Korunun

Ciltteki renk farklılıklarının,kırışıklıkların,lekelerin en büyük nedenlerinden biri güneşin zararlı ışınlarıdır. Cildinize SPF koruma faktörü içeren ürünler kullanarak daha sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz.  Isolde Perfect Face+ Spf10 Nemlendirici Fondöten SPF 10 koruma faktörü içerir,cildi vitaminlerle beslerken,zararlı ışınlardan da korur. Sürekli kullanımlarda,yaşlanma belirtilerine karşı etki gösterir.

3- Kurutmayan Kapatıcılık
Sıradan fondötenler,kimyasal içerikler nedeni ile ciltteki nemi emer,cildi kurutur bir süre sonra özellikle ağız kenarlarında kuruluğa ve pullanmaya neden olur,ileri ki aşamalarda ise kırışıklığa neden olurlar. Isolde Perfect Face+ Spf10 Nemlendirici Fondöten, özel bitki ekstreleri ile ve vitaminler ile cildiniz besler,nemlendirir aynı zamanda cilt tonunuzu eşitler.

4-Nefes Alan Güzellik
Makyaj ürünlerinin en kötü özellikleri, cildin nefes almasını engellemeleridir.Isolde Perfect Face+ Spf10 Nemlendirici Fondöten,gözenekleri tıkamadan,besleyerek ve nemlendirerek,makyajlı ama doğal güzellik sağlıyor.

5-Nemlendirici Fondöten
Ciltteki kusurları doğal bir biçimde örterken, içerdiği Myramaze® ile nem verir. Çölde yetişen ve bir damla su ile bile tekrardan hayat bulan bir bitkiden elde edilen bu aktif, harika bir antioksidandır.

Magic Fondöten Etken Maddeler

Myrothamnus Flabellifolia Extract: Toksinlerin ciltten atılmasına yardımcı olan bir ekstredir. Cilde nem verir. Yaşlanmanın zorlu belirtileriyle savaşır. Cildin bariyer etkisini destekler. Cilde canlılığını ve ışıltısını geri kazandırır.

Limonene: Diğer etken maddelerle sinerjik bir etkiye sahiptir. Ürünün cilde nüfuz etmesini kolaylaştırır.

Panthenol: Su tutucu özelliği sayesinde cilde nem çekerek cildin daha yumuşak ve sağlıklı bir yapıya sahip olmasına yardımcı olur.

Ascorbic Acid (Vitamin C): Ciltte ultraviyole hasarı ve diğer hasarlardan oluşan lekelerin açılmasında yardımcıdır.

Palmitic Acid: Cildin bariyerini güçlendirerek enfeksiyonlara karşı koruma sağlar.

Tocopherol (E Vitamini): Yaşlanma ve diğer serbest radikal hasarlarına bağlı sorunları ortadan kaldırır.

 

Magic Fondöten Kimler Kullanmalı

-Cildinde renk eşitsizliği yaşayanlar

-Doğal içerikli fondöten arayanlar

-Cildine zarar vermeden makyaj yapmak isteyenler

-SPF koruma faktörü içeren ürün kullananlar

 

Magic Fondöten Nasıl Kullanmalı

Önceden temizlenmiş ve kurulanmış yüzünüze yeterli miktarda ürünü uygulayınız. Göz çevresine gelmesinde sakınca yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Derya dedi ki:

  Yağlı ciktlerdeki etkisi nedir parlama ve akma yapar mı

 2. Buse güngör dedi ki:

  Merhaba bizim kuaförümüz var ve bu ürünü kullanmak istiyoruz yanlız daha önce böyle bi ürünle karşılaşmadığımız için hem şaşırdık hemde mutlu olduk ürünün deneme boyuna nereden ulaşabiliriz acaba mutlaka bulmamız lazım böyle güzel bi ürüne sahip olmamız için

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, ürünümüzün deneme boyu yoktur. Tek boy 50 mldir. Sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

 3. Nesime Karabacak dedi ki:

  Merhabalar, instagram da görmüştüm ürününüzü kullananların oldukça memnun kaldığını görünce bende denemek istedim. Aslına bakarsanız net üzerinden pek sipariş vermem ama yorumlara güvenerek verdim firmanıza teşekkür ederim 2 gün içerisinde kargomuz geldi ve üründen o kadar memnun kaldım ki anlatamam. Tüm eş dost arkadaşlara da tavsiye ediyorum.