Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan

Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan

Saçların kırılmasını önler ve daha hızlı uzamasını sağlar Sertleşmiş ve Boyalı Saçlar İçin. Saçın yumuşak görünüm almasını ve daha rahat taranmasını sağlar.
Hem kadınlar hem erkekler için günümüzde güzellik oldukça ön planda ve saçlarımız görünümümüzde en dikkat çekici bölgelerden biri, bu nedenle işe yada okula giderken, sosyal hayatımızda saçımızı çeşitli yollarla şekillendiriyor yada rengini değiştiriyoruz. Tüm bu değişiklikler saçın, aminoasit ve keratin yapısında çeşitli deformasyonlara neden oluyor.
Piriç kepeği, yoğun besleyici içeriği ile, saç foliküllerini destekleyerek,nem düzeyini sağlayıp,daha sağlıklı görünen,parlak ve ipeksi saçlara sizi kavuşturmak için formülize edildi.

Etkileri

Onarıcı Etki
Pirinç kepeği, zengin bir vitamin ve mineral deposudur. Isıl ve kimyasal işlemlerden dolayı hasar görmüş saçların onarılmasını destekler.

İpeksi yumuşaklık
Piriç kepeği ekstraktlı şampuanın özel formülü B1, B2, E vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum, demir, fosfor ve magnezyum içerir. Saçı güçlendirir, besler, pürüzsüz ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar.

Daha Dolgun Saçlar
Boyalı, permalı ve çevre kirliliğinin yarattığı olumsuz etkiler ve benzeri problemler nedeniyle yıpranan saçların korunmasını ve canlanmasını sağlar.

Nemlendirici Etki
Saçların yağ-su dengesinin düzenlenmesine ve saçın doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olur

Etken Maddeler

Oryza Sativa Bran Oil (Pirinç Kepeği Yağı): B1, B2, E vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum, demir, fosfor ve magnezyum içerir. Yoğun besleyici özelliği vardır.

Hydrolyzed Vegetable Protein (Bitkisel Protein): Saça nem verir. Saç için hayati öneme sahiptir,besler ve bakım yapar.

Hydrolyzed Collagen: Kollajen,güzellik için hayati önem taşıyan bir proteindir. Saça sağlamlık ve elastikiyet kazandırmada etkilidir. Saçın uzamasına yardımcı olur, dökülmelerde etkilidir.

Tocopherol (E Vitamini): Kuru ve mat saçlardan serbest radikalleri uzaklaştırır. Saçı besler.

Panthenol (B Vitamini): Saçı ve saçlı deriyi besler, saçın nemlenmesini sağlayarak güçlendirir.

Kimler Kullanmalı

-Kimyasal işlemlerden dolayı sertleşmiş saçları olanlar
-Saç kırıkları ile mücadele edenler
– Kuru ve mat saçlara sahip olanlar
-Saçlı deriye bakım yapıp, daha sağlıklı ve güçlü saçlara kavuşmak isteyenler

Nasıl Kullanmalı

Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dakika bekleyin. Böylece ürün saçınıza daha çok nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Zigavus PİRİNÇ KEPEĞİ EKSTRAKTLI ŞAMPUANın etkisini görebilmeniz için başka bir ürün kullanmayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.