Saç Bakımı

SAÇ BAKIMI

Jöle

Saçlarınızzigavusla şekillensin

Zigavus AloeVera’lı Jöle içeriğindeki bitki özleri ve vitaminler sayesinde, doğal saç yapınıza zarar vermeden, kolay şekil almasını sağlar. Aloevera’lı bitki özleri ile saçınızı şekillendirirken ve nemlendirir. Bakım vitamini pro vitamin B5 içeren formülüyle saç ve saç derisinin zarar görmesini engeller. Saçta koruyucu bir tabaka oluşturarak saçları besler. Saçtan kolay arınır ve kalıntı bırakmaz onarır

Maske

Baştan uca nemlendiren aloevera saç bakım maskesi

Zigavus saç bakım maskesi, tüm saç tiplerine uygun yapısı ile saçları yeniler ve onarır. Aloevera ile saçınızı baştan uca nemlendirir, kırılmaları önlemeye yardımcı olur. Her uygulamada uzun süreli ipeksi yumuşaklık ve doğal bir parlaklık sağlar. Saç tellerini ağırlaştırmaz, saç yüzeyinde ideal oranda kalarak, tüm saç tiplerinin optimum düzeyde hacimli ve dolgun bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Mavi Su

yumuşak ve ipeksi saçlar için Zigavus 2 aşamalı saç bakım spreyi

Zigavus zengin içerikli onarıcı serum özel bakım formülü sayesinde saçlara derinlemesine nüfuz ederek saçlardaki kırıkların onarılmasına yardımcı olur. Günlük kullanımda saçın daha hacimli görünmesini, göz alıcı bir parlaklık kazanmasını sağlar. Saçı yumuşatır, nemlendirir, kolay açılmasına ve taranmasına yardımcı olur.

Saç Kremi

Onarıcıkomplesk 12 bitki özlü besleyici saç bakım kremi

Bileşiminde bulunan sarımsak, ardıç, zeytin, rosemary, papatya, melisa, ısırgan, adaçayı, mersin, nane, kekik ve defne özleri ile yıpranmış saç uçlarının yeniden yapılanmasını sağlarken saçı dış etkenlere karşı korur. Zigavus Bitki Özlü Besleyici Saç Bakım Kremi, kuru, kırılgan ve zayıf saçlarınızı yumuşatarak kolayca taranmasını sağlar ve hacim kazanmasına yardımcı olur.

ArganSerum

Yıpranmış saçlar bakımı arganel ixir.

Zigavus Elixir Argan ve Avakado içeren özel bakım serumu, saç yüzeyini pürüzsüzleştirerek saç kırıklarının onarılmasını ve saçın beslenmesini sağlar. Argan yağı günlük kullanımda, saçın gücünü geri kazanmasına yardımcı olur ve saçı dış etkenlere karşı korur. İçeriğinde bulunan yüksek miktardaki E vitamini güçlü bir antioksidandır. Saç üzerinde yenileyici ve dengeleyici etki oluşturur. Durulama gerektirmeyen Zigavus Elixir, kolay emilir hafif ve ipeksidir. Boyalı ve yıpranmış saçlarınıza anında ışıltı verir. Mükemmel parlaklık ve yumuşaklık kazandırır.

Argan Şampuan

Zigavus Argan Şampuanı tüm saç tiplerine uygun yapısıyla saçları temizler, yumuşatır ve güçlendirir. Peptit içeren Hidrolize Moringa Proteini (KELIMOR®) boyalı ve doğal saçlarda renk koruması sağlar. Aşırı işlem nedeniyle yıpranan saç tellerini onarır. Günlük kullanımlarda Argan Yağı saçı dış faktörlere karşı korur. İçeriğinde yüksek miktarda E vitamini bulunan güçlü bir antioksidandır.