Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bir Yöntem - Sarımsaklı Şampuan
zigavus

Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bir Yöntem – Sarımsaklı Şampuan

       

Saç Dökülmesine Karşı Sarımsaklı Şampuan

Saç dökülmesi, kadın ya da erkek pek çok kişinin karşılaştığı bir problemdir. Saç dökülmesi oranının günlük olarak en fazla 100 tel olarak belirtildiği ve bunun üzerindeki saç dökülmelerinin bir soruna işaret ettiği uzmanlarca dile getirilmektedir. Birçok şampuan ve bitkisel çözüm deneyen ama yine de bu sorundan kurtulamayan ve bu durum nedeniyle ciddi psikolojik sorunlar yaşayan insanlar, en sonunda hayattan kopma noktasına gelebilmekte, toplum içinde kendilerini rahatsız hissetmekte, günlük hayatın içindeki rutin işleri bile yapamayacak bir durum içine girmektedir.

Saçlar, kişilerin görüntüsünü tamamlayıcı en önemli faktörlerden biri olduğu için özellikle de kadınların saç kaybı yaşaması onların hayatlarını büyük ölçüde olumsuz etkilemektedir. Piyasada bununla ilgili birçok ürün deneyip saç bakım ürünlerinin hiçbirinden fayda göremeyen ve saç dökülmesinin çaresi olmadığına inanan kişiler de mevcuttur. Maalesef sırf ürün satmak amacıyla yapılan bu reklamlara inanıp ürün alan ve bir faydasını göremeyen insanların sayısı oldukça fazladır. Hal böyle olunca kişilerin saç bakımı ile ilgili ürün satan hiçbir firmaya da güveni kalmamaktadır. Ancak firmamızın üretimi olan sarımsaklı şampuan ile saç dökülmesi problemine çare bulan insanların sayısı oldukça fazladır. İlk yıkamadan itibaren farkı fark etmenizi sağlayacak olan bu şampuanı düzenli kullanmanız halinde saç dökülmenizin büyük ölçüde azaldığını fark edeceksiniz.

Saç dökülmesine karşı bir çözüm bulmak istiyorsanız öncelikle sizin de bu sorundan kurtulmak için istikrarlı olmanız, aldığınız ürünü düzenli kullanmanız gerekmektedir. Kişilerin en büyük yanılgısı biraz fayda gördükten sonra aldıkları şampuanı kullanmayı bırakmak olmaktadır. Ancak zaten etkisini yeni göstermeye başlamışken kullanımı sonlandırdığınız takdirde aynı şikâyetlerle tekrar karşı karşıya kalmanız kaçınılmaz olacaktır. Saç dökülmesi için kullandığınız ürünlerden fayda sağlayamadığınızı düşünüyorsanız öncelikle ürünleri düzenli kullanıp kullanmadığınız gözden geçirmelisiniz. Firmamızın ürünü olan bu sarımsaklı şampuan saç dökülme probleminizi tamamıyla ortadan kaldırmasa bile büyük ölçüde azalmasına yardımcı olacaktır. Böylelikle artık saç dökülmesinden kaynaklı yaşadığınız sıkıntılar da büyük ölçüde azalacaktır.

Sarımsaklı Şampuanın Gösterdiği Etkiler Şu Şekildedir :

 • Yoğun saç dökülmesi problemine karşı destekleyici bir tedavi şeklidir.
 • Saç derisi üzerindeki ölü derileri arındırması dolayısı ile kepek oluşumunu engelleyici etki göstermektedir.
 • İçerisinde bulunan sarımsak özünün yanı sıra demir, çinko, beta-karoten gibi saça faydalı etken maddeler sayesinde saçın dirençli bir yapıya kavuşmasına, sağlıklı bir görünüm almasına yardımcı olmaktadır.
 • En önemlisi sarımsak özlü olmasına rağmen sarımsak kokusu içermemesidir.
 • Saç ekimi yaptıran kişilerin de rahatlıkla kullanabileceği formda hazırlanmış bir şampuandır.
 • Cilde zarar verecek, tahriş edecek bir içerik ihtiva etmemektedir. Uygun PH değerine sahiptir.
 • Saç hücrelerini besleyici etki gösterdiği için dolgun bir saç görünümü oluşmasını sağlamaktadır.
 • Dünya standartlarına uygun şekilde üretilmiş olup gerekli lisans belgelerine sahip olup, gerekli testler yapıldıktan sonra alerjik madde ihtiva etmediği ve herhangi bir zararlı madde bulundurmadığı tescillenerek piyasaya sürülmüş bir ürün olma özelliği taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Emel Duman dedi ki:

  Mahallemizdeki eczacının tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım, saç dökülmem çok kısa bir sürede durdu. Gerçekten çok güzel bir ürün,bi kere sarımsak kokmaması harika bir olay!

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Sizin memnuniyetiniz, bizim mutluluğumuz. Yorumunuz için teşekkürler.

 2. Halime Koptan dedi ki:

  Hamilelikten sonra saç dökülmelerim çok fazla oldu,artık kafa derim gözüküyor,etkisini ne kadar sürede görürüm? Çok acil çözüm bulmam gerek.Emzirme döneminde kullanabilir miyim?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar Halime Hanım, emzirme ve hamilelik döneminde kullanılmasının bir sakıncası yoktur.Ürünlerimizin etkinlik testi yapılmıştı. Zigavus Sarımsaklı Şampuan, SKİNLAB tarafından yapılan etkinlik testlerinde,saç dökülmesini durduruğu konusunda 21 günde %87.5 başarı göstermiş bir üründür.

 3. Suzan Yermez dedi ki:

  Sarımsak yıllardır saç için kullanılan bir bitki, ancak kokusu nedeni ile kullanamıyordum. Şampuan haline getirilmesi özellikle kokusuz olması harika!

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Sizin memnuniyetiniz,bizim memnuniyetimiz. Yorumunuz için teşekkürler.