Saç Dökülmesi

SAÇ DÖKÜLMESİ

Zigavus Forte (Ultra Forte Clinical) Şampuan

Saçınızın Yeni Işığı Yeni Ultraforte Clinical Şampuan

DAHA GÜÇLÜ DAHA YOĞUN SAÇLAR İÇİN OLUŞTURULMUŞ İÇERİĞİNDE; GINSENG.SAWPALMETTO,KERATIN,BLACK GARLIC VE PRIBIOTIC İLE ÖZEL BİR FORMÜLLE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ ŞAMPUAN İLE SAÇLARINIZ DAHA GÜÇLÜ,HACİMLİ VE SAĞLIKLI GÖRÜNÜM KAZANIR.Saçlı deriyi ve saç köklerini besleyerek saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur.

BIO Tablet

Biotin Eksikliğinde Saç Dökülmesine Etkisi

AT KUYRUĞU EKTRATI,B5 VİTAMİN,B6 VİTAMİN,emülgatör: silikon dioksit, folikasitİ İÇERİSİNDE BULUNDURAN BIOTIN SAÇ TABLETİ GÜNLÜK VİTAMİN TAKVİYESİNİ SAĞLAMAKTADIR.
GÜNLÜK 1 ADET TOK KARNINA YETİŞKİNLER İÇİN TAVSİYE EDİLMEKTEDİR.

Serum

Yapay renklendirici, Paraben ve Parafin içermeyen Zigavus Forte Clinical Yoğun Terapi Serumu

Özel formülasyonu ile saç köklerini besleyerek saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur. Saç dökülmesi problemi yaşayan kişiler için geliştirilen Zigavus Forte Clinical Yoğun Terapi Serumu, dökülmeye karşı güçlü aktif ve bitkisel maddelerin kullanımı ile saç köklerini aktive ederek sağlıklı saç gelişimini destekler. İçeriğindeki PHYCOJUVENINE kök hücre aktifi saç derisinin oksijen almasına yardımcı olur. Sürekli ve düzenli kullanımda saçların daha yoğun ve sağlıklı görünmesine etki eder.

Capixyl

Saçlı derinin beslenmesini ve güçlenmesini sağlayan Zigavus Capixyl serum

Zigavus CapixylTM & Bitkisel Terapi Serumu, saç dökülmesine karşı çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle özenle formüle edilmiştir. Bileşimindeki maddeler saçın , saçlı derinin beslenmesi ve güçlenmesi için gerekli zemini oluşturur. Zigavus şampuan ile saçlarınızı yıkadıktan sonra havlu ile kurulayınız. Tercihen saç dökülmesinin yaşandığı bölgeye ve tüm saç derisine 2-3 dakika dairesel masaj yaparak uygulayınız. En etkili sonucu alabilmek için 3 ay düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilir.

Ampül

Saç dökülmesine karşı bitkisel serum

Ziavus pharma bitkisel saç serum;saç köklerini besleyerek saç teli çapının kalınlaşmasını sağlar ve saç kıran tedavisinde destekleyici özellik taşımaktadır.saçın kaybettiği aminoasitleri geri kazandırarak saçı nemlendiren besleyen ve güçlendiren bitsel keratindir.

Sarımsaklı Şampuan

Extraplus kokusuz sarımsaklı şampuan yoğun saç dökülmesine karşı mucizevi şampuan

Zigavus extra engeller. Demir, çinko ve kalsiyumca zengin olan sarımsak ekstresi sayesinde saça sağlık, canlılık ve direnç kazandırır. Sarımsak kokusu içermez. Saç kaybını saç ekim yöntemiyle gidermiş kişiler rahatlıkla kullanabilir. Sağlıklı saç gelişimi için uygun ortamı hazırlamak suretiyle saç dökülmesini engeller. Saç hücrelerini besleyerek, saçların dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olur plus, düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisini göstermekte ve saç dökülmesini önlemektedir. Saç derisinde biriken ölü hücreleri temizleyerek kepek oluşumunu engeller.

Kür Şampuan

Genetik saç dökülmesine karşı etkili şampuan

Uyarıcı etkisiyle bilinen Guaranaekstresi ve saç derisini güçlendiren yaban mersini ekstresi içerir. Saç dökülmesine karşı etkisini, güçlü nemlendirici özelliğiyle birleştirir. Saç dökülmesinde azalma, saçlarda güç artışı ve dayanıklılık kazandıran enerji verici aktif bitkisel içeriğe sahiptir. Erkek ve kadın tipi saç dökülmesi için özel olarak geliştirilmiş bitkisel bir şampuandır. Ölmemiş saç foliküllerini güçlendirirken saç tellerini canlandırır, saçlara hacim ve direnç kazandırır.