Saç Dökülmesini Karşı Zigavus'un Etkileri
zigavus

Saç Dökülmesini Karşı Zigavus’un Etkileri

   Sarımsaklı Şampuan     

Yaşadığımız dönemim stresi sıkıntıları birbiri ardına gelen aksilikler ve bunun gibi binlerce problem. Hepsinin sonucu olarak vücudumuzda bir yıpranma meydana getiriyor ve bunların en başında da saç dökülmesine yol açıyor. Saçlar dış görünüş olarak çok önem arz ettiğinden düzeltilmesi gereken ilk bölge saçlarımız oluyor. Saç dökülmesinin binlerce nedeni olabilir. Önemli olan bunun altında yatan asıl nedeni bulmak gerekir. Herhangi bi yanlış tanıda saç dökülmesi olayını hızlandırabilirsiniz.Çözüm yoluna ne kadar erken gidilirse bir o kadar iyi yanıtlar alabilirsiniz..

Aşağıdaki bilgiler, olası saç dökülme nedenlerini belirlemek için tasarlanmıştır.

Size bir terimden bahsetmek isteriz. Alopesi. Yani normal olmayan saç dökülmesi demektir. İnsanlarda saç dökülmesi eğer fazla görülüyorsa, vücudun gidişatında bir aksilikler olduğunu belirttiğini işaret eder. Saç dökülmesini normal karşılayabilirisiniz. Bir hormon eksikliği olabilir. Ya da yaşadığınız büyük çaplı bir stres saçlarınızı kaybetmenizi hızlandıracaktır. Eğer bu durum geçici bir durumdan dolayı oluşmuş ise yine o dönemin geçmesinin ardından saçlarınız yerine gelebilir.

Cerrahi müdahalelere yanaşmayalar için Zigavus şampuan üretildi. İçeriği ile saçlarınızı yeniden çıkarmak için tasarlanan şampuan kullanarak saçlarınızı daha gür ve sık görebilirsiniz. Kullanımının da bir o kadar kolay olduğu bu şampuan çok kısa bir sürede etkisini gösterecektir.

Size sadece kullanım kılavuzunu okumak kalıyor. Her zamanki gibi banyoya girdiğinizde şampuanı kullanmanız yeterli olacaktır. Kafanızı yıkadığınızda en az 4 dakika saçın üzerinde kalmalıdır. Etkisini görebilmek için saçı köpüklü bir şekilde Zigavus şampuan içerisinde bekletmemiz gerekir. Sonra durulayıp kurutmanız yeterli olacaktır. Haftada en az 4 defa kullanmanızı öneririz.

 

Zigavus şampuan doğal ürünlerle üretildiğinden koku ve benzeri şikayetlerde bulunmayacaksınız.

Normal şampuanlarla karşılaştırma , Zigavus şampuan saç derinizin  kan dolaşımını artırarak ve saç köklerinin daha iyi beslenmesine yardımcı olur saç dökülmesine karşı etkisini görmüş olursunuz .

Zigavus şampuan saç  foliküllerinde DHT birikimini ortadan kaldırmaya yardımcı olan  ketokonazol çözeltisi kullanır. Ayrıca, içerdiği maddeler arasında B vitamini de vardır.. Bunların hepsi saç dökülmesini önlemek ve sağlıklı  görünmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Zigavus şampuanının en büyük avantajı size daha kalın saçlar kazandırmasıdır. İnce saçlarınız varsa, bu sizin için en iyi şampuan olacaktır. Banyodan sonra hissedeceğiniz yumuşaklık da size ayrı bir rahatlık sağlayacaktır.

Kullanan kişilerdeki en büyük eksiklik sabırsızlıktır. Her kullanıcı hemen sonuca ulaşmaya çalıştığından şampuan daha etkisini göstermeden umutsuzluğa kapılınarak şampuan kullanımı bırakılıyor. Bu yanlış bir harekettir. Kullanıma başlandıktan itibaren en az beş hafta sonra etkisini görmeye başlayacaktır. Hemen tesirini göstermesini beklemeyiniz. Saçlar yavaş yavaş kendini bulacak ve siz de saçlarınızın kuvvetlendiğini hissedeceksiniz. Zigavus şampuanın saçlarınızı kuvvetlendirmek, saç dökülmesini engellemek için sizlere özel olarak üretildiğini unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.