Sarımsak Özlü Şampuan

Zigavus Sarımsaklı şampuan

Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, Yoğun Saç Dökülmesine karşı Yoğun saç dökülmesi tedavisinde destekleyici bakım şampuanı

Saç Dökülmesini Durdurun

Testlere katılan deneklerin %87,5 oranında saç dökülmesinde azalma görülmüştür. Bu sonuç şampuanın 3 hafta kullanımından sonra saptanmıştır. Araştırmaya katılan deneklerin %50sinde iyileşme belirgin, %31,25inde çok belirgin iyileşme seviyeleri belirlenmiştir. SAÇ DAYANIKLILIĞINDA İYİLEŞME Teste katılanların %84’ünde saçların dayanıklılığında artış gözlenmiştir. %24’ünde çok iyi, %60’inda orta düzeyde dayanıklılık artışı 3 hafta sonunda saptanmıştır.

Tamamen Kokusuz

Zigavus extra plus sarımsak ekstraktlı şampuan, düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisini göstermekte ve saç dökülmesini önlemektedir. Saç derisinde biriken ölü epiderma hücreleri ve artıklarını temizleyerek kepek oluşumunu engeller. Beta-karoten, çinko ve kalsiyumca zengin olan sarımsak ekstresi saça sağlıklı, canlı ve dirençli bir görünüm kazandırır. Sarımsak kokusu içermez. Saç kaybını saç ekim yöntemiyle gidermiş kişiler rahatlıkla kullanabilir.

Sarımsak Mucizesini Keşfedin

Sarımsak; vücudun ihtiyaç duyduğu 17 aminoasit çeşidini, pek çok vitamin ve minerali barındırdığı için kullanım alanı oldukça geniştir. Antifungal (mantar öldürücü), antiparazitik (parazit öldürücü), antibakteriyel (bakteri öldürücü) ve antiviral (virüsleri etkisizleştirici) etkilere sahiptir. Bu yönüyle “tinea corporis” adlı mantarın yol açtığı bir enfeksiyon olan saçkıran hastalığının tedavisinde dahi kullanılır.

5000 YILLIK GELENEK
Tarihin her çağında sarımsak insanlık için bir sağlık kaynağı olmuştur. Peki Nedir Sarımsağın Bu Mucizesi Sarımsağın İçerisinde neler var?
A VİTAMİNİ

Kırılan saçları düzenler ve kepek oluşumunu engeller

B1-B6 VİTAMİNİ

Saç dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur

C VİTAMİNİ

Saç tellerindeki pigment üretimini düzene sokar

ÇİNKO

Sebum üretimini düzenler

FOLAT

B12 vitamini ile sinerjik etki yaratır ve hücre büyüme aktivitesini destekler.

BETA – CAROTEN

Antioksidan etki gösterir

KALSİYUM

Saçın sağlıklı bir şekilde uzaması için gerekli temel minerallerden biridir

KAFFEİK – ASİT

Hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Sarımsak Şampuanı Nedir?

Zigavus sarımsaklı şampuan kesinlikle sarımsak kokmaz. Oldukça hoş bir parfüm kokusu vardır, kullandıkltan sonra koku etkisi değişmez

Sarımsaklı Şampuanın Kokusu Nasıldır?

Zigavus sarımsaklı şampuan kesinlikle sarımsak kokmaz. Oldukça hoş bir parfüm kokusu vardır, kullandıkltan sonra koku etkisi değişmez

Sarımsaklı Şampuanı Nasıl Kullanmalıyım?

Saç yıkama alışkanlığınızı değiştirmeden, şampuan miktarında bir değişiklik yapmadan günlük ya da gün aşırı kullanılabilir.

Zigavus Kullanırken Neden Başka Bir Ürün Kullanmamalıyım?

İçeriğinde ki bitkisel ekstrelerin deriye nüfuz etmesi ve uzun vadede etkisini tespit edebilmeniz açısından başka bir şampuan kullanılmamalıdır.

Sarımsaklı Şampuan Kullanmaya Başladım Etkisini Ne Zaman Görebilirim?

Düzenli ve doğru kullanıldığında, herhangibir başka hastalık söz konusu değilse, 3 ay içerisinde etki görülecektir. Yapılan testlerde 3 haftalık kullanımda saç dökülmesinin % 87.5 durduğu tespit edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.