Sarımsaklı Şampuan Nedir ?
zigavus

Sarımsaklı Şampuan Nedir?

       

Sarımsak Şampuanı Nedir

Saç dökülmesinin engellenmesi, canlı ve güçlü saçlar Zigavus ile artık çok kolay…
Evrende yetişen en değerli ve şifalı bitkilerin başında gelen sarımsak, saç üzerine en faydalı bitkilerden biridir. Yapılan bilimsel araştırmalar ile etkinliği kanıtlanan bu bitki kokusu izole edilerek

Avrupa’da ilk defa bir Türk markası ile Avrupa birliği eczanelerinde satılmaya başlamış ve eczane eczacıları tarafından tüketicilere tavsiye edilmiştir.
Yoğun saç dökülmesinin önlenmesi ve saç tellerinin güçlenmesi için geliştirilen Zigavus şampuan ile saç köklerinin beslenmesini ve saç derisinde saç gelişimi için sağlıklı bir ortam sağlar. Bu sayede saçlarınızda zigavus şampuan ile etkili ve pratik saç bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sarımsak şampuanın birinci kullanım amacı saç ve saç derisini zarar vermeden etkili bir şekilde temizlemektir. İkinci amacı ise saç kökü ve saç tellerinin beslenmesini sağlamaktır. Zengin bitki özleri ile saçlarınız daha dolgun daha hacimli görünüm kazanmasına ve doğal, sağlıklı saç uzamasını sağlar. Ürünün etkisini ve farkını düzenli kullanım sonrasında hissedebilirsiniz. Yapılan testler ve araştırmalardan alınan veriler ile kullanıcı memnuniyetin en üst düzeyde olduğunu görmekteyiz.

Sarımsak özündeki Kokunun Giderilmesi,

Sarımsak içindeki allisin bileşiğinden kaynaklanan özgün ve ağır bir kokuya sahiptir. Bu ağır koku normal şartlarda kullanım güçlüğüne neden olur. Yüksek miktarda ısı ile bu koku absorbe edilebilir fakat buda sarımsağın faydalı aktif içeriğinin yok olmasına neden olur. Zigavus özel yöntemlerle ısıl işlem uygulamadan sarımsağın kokusunu absorbe ederek vitamin ve minarel değerlerini kaybetmeden kokusuz olarak elde edilen extraktın şampuan da kullanımı sağlanmıştır. Bu nedenle her sarımsak içeren şampuan aynı değildir. Zigavus sarımsak özlü şampuan yüksek miktarda ektrakt içermesine rağmen kesinlikle sarımsak kokusu içermez doğal ve hoş bir kokusu vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Halil ATAMAN dedi ki:

  İnternette farklı sitelerde farklı ambalajlarda ve farklı fiyatlada sizin ürününüzün adını taşıyan şampuanlar satılmaktadır. Dolayısıyla tüketici olarak hangi siteye güveneceğimizi, hangisini gerçekten sizin ürününüz olduğunu hangisinin taklit olduğunu bilemediģimizi hatırlatmak isterim. Sonuç olarak, bayilik sisteminize ek olarak internet üzerinden de satış yapmanızın ve fiyatlarını yayımlamanızın faydalı olacağı kanaatindeyim.

 2. diren dedi ki:

  ben kötü kokulu bir şey sanıyordum sitenizden içerdiği maddeleri inceleyince gayet hoş bir ürüne benziyor.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar, özel formül olan Zigavus Sarımsaklı Şampuan kesinlikle sarımsak kokusu içermez. Güvenle kullanabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.