Sarımsaklı Şampuan
zigavus

Sarımsaklı Şampuan

       

SARIMSAK ŞAMPUANI

5000 yıllık sarımsak mucizesi artık kokusuz ve doğal olarak siziniçin şişelendi saç dökülmelerini durdurmak için hızlı ve kalıcı çözüm


Saç Dökülmesini Kalıcı Olarak Durdurun

Testlere katılan deneklerin %87,5 oranında saç dökülmesinde azalma görülmüştür. Bu sonuç şampuanın 3 hafta kullanımından sonra saptanmıştır. Araştırmaya katılan deneklerin %50sinde iyileşme belirgin, %31,25inde çok belirgin iyileşme seviyeleri belirlenmiştir. SAÇ DAYANIKLILIĞINDA İYİLEŞME Teste katılanların %84’ünde saçların dayanıklılığında artış gözlenmiştir. %24’ünde çok iyi, %60’inda orta düzeyde dayanıklılık artışı 3 hafta sonunda saptanmıştır. – See more at: https://zigavus.com/deneme/#sthash.rp63mqJl.dpuf.

Generic placeholder image

Zigavus Tamamen Kokusuz

Zigavus extra plus sarımsak ekstraktlı şampuan, düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisini göstermekte ve saç dökülmesini önlemektedir. Saç derisinde biriken ölü epiderma hücreleri ve artıklarını temizleyerek kepek oluşumunu engeller. Beta-karoten, çinko ve kalsiyumca zengin olan sarımsak ekstresi saça sağlıklı, canlı ve dirençli bir görünüm kazandırır. Sarımsak kokusu içermez. Saç kaybını saç ekim yöntemiyle gidermiş kişiler rahatlıkla kullanabilir. Sağlıklı saç gelişimi için uygun ortamı hazırlar, saç dökülmesini engeller. Saç hücrelerini besleyerek, saçların dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olur. pH değeri saç derisi ve cilde uygun olup irritasyona sebep olmaz. Dermatolojik, Alerjik, Mikrobiyolojik testleri Quality Assurance & Control Systems QACS Laboratuvarları tarafından yapılmıştır. Avrupa’nın önde gelen laboratuvarlarından Skinlab tarafından yapılan uygulama ve test sonuçları, dermatolog görüşleri esas alındığında, sarımsaklı şampuanın özelliklerini ve etkinliğini kanıtlamıştır. Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, diğer tüm Zigavus ürünlerinde olduğu gibi, SADECE ECZANELERDE satılmaktadır – See more at: https://zigavus.com/deneme/#sthash.CEfZCrPi.dpuf


Generic placeholder image

Sarımsak Mucizesini Keşfedin

Sarımsak; vücudun ihtiyaç duyduğu 17 aminoasit çeşidini, pek çok vitamin ve minerali barındırdığı için kullanım alanı oldukça geniştir. Antifungal (mantar öldürücü), antiparazitik (parazit öldürücü), antibakteriyel (bakteri öldürücü) ve antiviral (virüsleri etkisizleştirici) etkilere sahiptir. Bu yönüyle “tinea corporis” adlı mantarın yol açtığı bir enfeksiyon olan saçkıran hastalığının tedavisinde dahi kullanılır.


Sarımsak Şampuanı Nedir?


 • Sarımsaklı Şampuanın Kokusu Nasıldır?

  Zigavus sarımsaklı şampuan kesinlikle sarımsak kokmaz. Oldukça hoş bir parfüm kokusu vardır, kullandıkltan sonra koku etkisi değişmez

 • Sarımsaklı Şampuanı Nasıl Kullanmalıyım?

  Saç yıkama alışkanlığınızı değiştirmeden, şampuan miktarında bir değişiklik yapmadan günlük ya da gün aşırı kullanılabilir.

 • Zigavus Kullanırken Neden Başka Bir Ürün Kullanmamalıyım?

  İçeriğinde ki bitkisel ekstrelerin deriye nüfuz etmesi ve uzun vadede etkisini tespit edebilmeniz açısından başka bir şampuan kullanılmamalıdır.

 • Sarımsaklı Şampuan Kullanmaya Başladım Etkisini Ne Zaman Görebilirim?

  Düzenli ve doğru kullanıldığında, herhangibir başka hastalık söz konusu değilse, 3 ay içerisinde etki görülecektir. Yapılan testlerde 3 haftalık kullanımda saç dökülmesinin % 87.5 durduğu tespit edilmiştir.

 • Zigavus Ürünlerini Nereden Alabilirim?

  Zigavus Sarımsak Şampuanı ve Zigavus ürünlerinin tamamı SADECE ECZANELERDE !


5000 YILLIK GELENEK

Tarihin her çağında sarımsak insanlık için bir sağlık kaynağı olmuştur. Peki Sarımsağın İçeisinde neler var?

 • A VİTAMİNİ

  Kırılan saçları düzenler ve kepek oluşumunu engeller

 • B1-B6 VİTAMİNİ

  Saç dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur

 • C VİTAMİNİ

  Saç tellerindeki pigment üretimini düzene sokar

 • ÇİNKO

  Sebum üretimini düzenler

 • FOLAT

  B12 vitamini ile sinerjik etki yaratır ve hücre büyüme aktivitesini destekler.

 • BETA – CAROTEN

  Antioksidan etki gösterir

 • KALSİYUM

  Saçın sağlıklı bir şekilde uzaması için gerekli temel minerallerden biridir

 • KAFFEİK – ASİT

  Hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.