Süper Üçlü Set

Süper Üçlü Set

Bitkisel içeriklerin doğal yapılarına zarar vermeden oluşturulan formülasyonlarla, Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan ile saç dökülmenizi durduruyor, Capixyl Serum ile saçlı deri altında gömülü kalmış saç köklerini uyarıyor ve saç üretimine teşvik ediyor, Kür Ampül ile yeni saç üretimi için gerekli maddeleri saç köklerine vererek tam kapsamlı bakım sağlıyor.

Saç Dökülmesini Durdurun

Testlere katılan deneklerin %87,5 oranında saç dökülmesinde azalma görülmüştür. Bu sonuç şampuanın 3 hafta kullanımından sonra saptanmıştır. Araştırmaya katılan deneklerin %50sinde iyileşme belirgin, %31,25inde çok belirgin iyileşme seviyeleri belirlenmiştir. SAÇ DAYANIKLILIĞINDA İYİLEŞME Teste katılanların %84’ünde saçların dayanıklılığında artış gözlenmiştir. %24’ünde çok iyi, %60’inda orta düzeyde dayanıklılık artışı 3 hafta sonunda saptanmıştır.

Uyarıcı Etki

Kür halinde, dökülmelere karşı şampuan ile desteklenerek uygulandığında saça canlandırıcı etki gösterir . Sağlıklı saç gelişimini destekler. Yoğun dökülmeler,bölgesel seyrelmeler için Alman Laboratuvarlarında özel olarak formülize edilmiştir. Saç köklerinin uyarılmasında görevli içeriğe sahiptir.

Extra Besleme

Saç kökü, saçın yapısındaki maddeleri üretebilmek için çeşitli besleyici içeriklere ihtayaç duyar. Saç dökülmesine karşı özel olarak çalışan Alman Laboratuvarlarında formülize edilmiş içeriği ile,saçı destekler,bakım yapar,canlı,parlak ve sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

ŞAMPUAN İLE DURDUR!!!
Allium Sativum Extract

Sarımsak Extraktı, saç gövdesi ve derisi için gerekli birçok vitamin, mineral ve amino asitleri içermektedir. Saç için önemi herkes tarafından bilinir ve kanıtlanmış etkilere sahiptir. Kepek oluşumunu engeller. Saç derisindeki hücreleri korur ve yeni hücre oluşumunu destekler. Kırılma ve kopmalara karşı saçı korur. Yağ dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur

Urtica Dioica Extract

Isırgan Ekstresi, saçın yağ-nem dengesini sağlar. Saç köklerinde ki uyarıcı etkisi ile saç dökülmesini engellemede yardımcıdır. Saçı canlandırıp güçlendirmesinin yanı sıra sağlıklı uzamasını desteklediği gözlemlenmiştir.

Tocopherol

(Vitamin E) Bilinen en güçlü antioksidanlardır. Yaşlanma ve diğer serbest radikal hasarlarına bağlı sorunları ortadan kaldırır

CAPIXYL İLE UYAR!!!
Trifolium Pratense Flower Extract

Kırmızı Yonca Ekstresi, dökülen saç tellerinin tekrar üretilmesini destekler. Uzun süreli kullanım durumunda saç kaybını engellemede etkilidir

Panax Ginseng Root Extract

İçerdiği doğal vitamin ve mineraller sayesinde saç için mucizevi etkiye sahiptir. İyi bir antioksidandır ve serbest radikal hasarıyla savaşır. Bunun yanı sıra saç foliküllerini canlanlanarak sağlıklı uzamalarını destekler. Detoks etkisi yapar. Ayrıca strese bağlı saç dökülmelerini engellemede etkilidir. Yaşlanmadan oluşan saç kaybıyla da savaşır

Aesculus Hippocastanum Seed Extract

Saç telinde ısıyla şekillendirilme ve kimyasal ürün kullanımı sonucu oluşan zararı onarır, saçı dışarıdan gelen hasarlara karşı korur. Saça doğal bir parlaklık verir. Hassasiyet gidericidir.

KÜR AMPÜL İLE BESLE!!!
Malus Domestica Fruit Cell Culture

(PhytoCellTec™), yaşlanmaya bağlı yavaşlayan hücre yenilenmesini hızlandıran mucizevi bir aktiftir. Yenileyici ve gençleştirici etki gösterir. Saça sağlık ve esneklik kazandırır. Hücre canlılığını arttırır. Yeni hücrelerin oluşumunu hızlandırır. Hücreleri daha uzun süre korur. Temel hücre yaşlanmasını ve ölümünü geciktirir. Canlı hücrelerin daha uzun süre aktif ve genç kalmasını sağlar. Phyto Cell Tech™ Malus Domestica, bu özellikleri ile Avrupa’da 2008 Yılının En İyi Aktifi Ödülünü almıştır.

Phytokeratin

Saçın kaybettiği aminoasitleri geri kazandırarak saçı nemlendiren, besleyen ve güçlendiren bitkisel keratindir

Biotin

Saç için ciddi önem taşıyan bir vitamindir. Yaşa ve diğer olumsuz dış etkenlere karşı saçı korurlar. Saçın beslenmesini destekler

Sarımsak Şampuanı Nedir?

Sarımsak, çok uzun zamandır saç dökülmesi problemleri dendiğinde akla gelen ilk bitkidir. Sarımsağın kendisini direk saça uygulamak, hem zahmetli hem kötü kokulu bir yöntem olduğundan, çare olduğu bilinse de saç dökülmesi problemi yaşayan kişiler tarafında uygulanmada sıkıntılar yaşanır. Bu nedenle Zigavus, KOKUSUZ Sarımsaklı Şampuan’ı çıkardı. Sarımsaklı şampuan yoğun sarımsak özleri içerir, ancak özel bir yöntem uygulandığı için sarımsak kokusu içermez. Sarımsaklı şampuan,saç dökülmesine karşı hem günlük bakımızda kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir bakım ürünü hemde sosyal hayatınızda sizi etkilemeyecek şekilde KOKUSUZ olarak geliştirilmiştir.

Capixyl Saç Serumu Nedir?

Capixyl saç serumu, yoğun saç dökülmelerine ve bölgesel seyrelmelere karşı özel olarak üretilmiş,içeriğindeki kırmızı yonca ektresi,guarana ve kafein ile saç köklerine uyarıcı etkide bulunan bir serumdur

Bitkisel Kür Ampül Nedir?

Bitkisel Kür Ampul,saç dökülmesi problemine özel çalışılan bir formüldür,Alman Laboratuvarları tarafından geliştirilmiş,saçlı deriyi ve saçı beslemek için bitki ekstrelerinin doğal hallerinden faydalanarak daha sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar. Saçlı deriyi besleyerek,sağlıklı saç gelişimini destekler. Saç dökülmesine karşı etkilidir.

Saç Dökülmesi Neden Olur?

Saç dökülmesinin bir çok nedeni vardır. Bunların en başında genetik faktörler,yaş, stres, sağlıksız beslenme ve kişisel alışkanlıklar gelir.

Genetik faktörler; hormonlara bağlıdır,erkek hormonları (androjen hormonlar),saçlarda bölgesel seyrelmelere neden olur. Bölgesel seyrelmelerde çoğunlukla saç kökü, saçlı derinin altında gömülü kalır,ancak saç üretimi yapmaz. Zigavus saç dökülmesine karşı ürünleri bu durumla özellikle savaşmak için geliştirilmiştir. Yapılan araştırmalarla, bu saç köklerinin kurtarılması ve canlandırılması mümkün olabileceği görülmüştür. Saç köklerini uyarıcı etmenler ile etki etmek ve kökü,saçlı deriyi beslemek bu yöntemler arasındadır

Yaş nedeni ile saç dökülmeleri,yine bölgesel seyrelmelere benzer. Yaş nedeni ile vücutta oluşan serbest radikaller(çevresel ve kimyasal etkiler sonucu oluşan oksijensizsik nedeni ile oluşan bileşikler) saç köklerini, saç kökünü besleyen kılcal damarlarını tıkar ve işlevsiz hale getirir,dolayısı ile saç dökülmesi yaşanır.

Strese bağlı saç dökülmesi yine hormonlarla ilgilidir. Stres ve hormon ilişkisi çift taraflıdır,yani hem stres nedeni ile hormonal değişikliğe uğrarız hemde hormonal değişiklikler nedeni ile stres yaşarız, bu nedenle özellikle dönemsel yoğun saç dökülmelerinin en büyük nedenlerinden biridir. Saç dökülmesi de kişilerde ayrı bir stres oluşturur,bu durum kısır döngü olarak devam eder. Dönemsel yaşanan yoğun dökülmelerde,stres ve hormon tedavilerinin yanında saç dökülmesine karşı ürünler kullanıp,dökülen saçların deri altında kalan köklerini ölmeden kurtarmak önemlidir.

Saç köklerinin canlanması,sağlıklı saç gelişmini desteklemek için tam kapsamlı olarak bakım yapılmalıdır. Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan saç dökülmesine karşı etkileri kanıtlanmış, 21 günde saç dökülmesini durdurduğu konusunda %87.5 başarı oranı sağlamış bir üründür. Ancak saç dökülmesini engellemek,sizi daha gür saçlara kavuşturmaz. Dökülen saçlarınızın saçlı deri altındaki köklerini yeniden saç üretimine teşvik etmeli, saç köklerini,saçlı deriyi ve saçı ayrı ayrı besleyerek onları desteklemelisiniz. Bu durumda da Zigavus Capixyl Saç Serumu ve Zigavus Bitkisel Kür Ampul devreye girer. Capixyl Saç Serumu,içerisinde bulunan kırmızı yonca ekstresi,saç dökülmesini engellemede ve yeni saç çıkmasını sağlamak için saç köklerini uyarıcı capixyl maddesinin elde edildiği bir ekstredir. Capixyl saç serumu ile saç köklerini uyarmalı ve Bitkisel Kür Ampulun içindeki bitkisel besin maddeleri ve vitaminlerle saç kökünü,saçı ve saçlı deriyi beslemeli ve bakım yapmalısınız.

Neden Süper Üçlü Set?

Zigavus saç dökülmesi problemlerine karşı özel olarak geliştirdiği SÜPER ÜÇLÜ SET ile saç dökülmelerini sadece durdurmayı değil, yeni saç oluşumunu ve saçın sağlıkla uzamasını hedefliyor. Alman Laboratuvarlarında özel olarak çalışılan, bitkisel içeriklerin doğal yapılarına zarar vermeden oluşturulan formülasyonlarla, Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan ile saç dökülmenizi durduruyor, Capixyl Serum ile saçlı deri altında gömülü kalmış saç köklerini uyarıyor ve saç üretimine teşvik ediyor, Kür Ampül ile yeni saç üretimi için gerekli maddeleri saç köklerine vererek tam kapsamlı bakım sağlıyor.

Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, bağımsız klinik laboratuvarlar tarafından etkinliği onaylanmış bir üründür. Saç dökülmesinin durdurması konusunda yapılan 21 günlük kullanım testinde %87.5 gibi mükemmel bir başarı elde etmiştir. Yoğun saç dökülmesinin sona erdirilmesi ve saç köklerini uyarması amacıyla formüle edilmiş olan Capixyl Serumun; en yakın rakibinden 3 kat daha etkili olduğu klinik testlerle kanıtlanmıştır. İçerisinde, saç köklerini uyarılması konusunda en iyi aktif ödülü almış, kırmızı yonca ekstresi bulundurmaktadır. Sarımsaklı şampuanın saçı, saç dökülmesi problemlerinden arındırması ve içeriğindeki sarımsak özü ile saçı beslemesinin yanında; saç köklerinin yeni saç üretimi için gerek duyduğu tüm maddeleri içerisinde bulunan Kür ampül ile saçınızı besleyip bakım yapmak,son derece sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlayacaktır. Saçın beslenmemesi ile alakalı sorunlarınızı en aza indirecektir.

Neden Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ile Bitkisel Kür Ampul ile Desteklemek Gerekir?

Bunun nedeni saç kökünün tıkanmasına neden olan etkenlerden kurtulmaktır. Saç köklerini bu nedenlerden arındırarak öncelikli olarak saç köklerini açmak daha sonra saç köklerini beslemek, sağlıklı saç gelişimini desteklemek gereklidir. Saç dökülmenizin asıl nedenini bulup,tam kapsamlı bir bakım yapmalı,tüm alanlardan savaşarak saç dökülmenizi durdurmanız gerekmektedir.

Bitkisel Kür Ampül Evde Hazırlanan Maskelerden Daha mı Etkili?

Öncelikle saçın beslenmesi için tek bir bitki yada tek bir etmen yeterli değildir, çok sayıda vitamin, besin ve minerale ihtiyacı vardır. Bunları bitkilerden elde etmek ve bunların faydalı olan özlerini çıkarmak profesyonellik gerektiren işlemlerdir. Evde hazırlanan maskeler hem uğraştırıcı hemde çoğu zaman etkisizdir. Etkisiz olmasının nedeni, bitkilerin aynı görünümde,fakat farklı özelliklerde olan bir çok türü vardır, yani aktardan alınan yada farklı yollarla elde edilen bitki istenilen özelliği göstermeyebilir. Örneğin, papatyanın aynı görütüde, aynı büyüklükle pek çok türü vardır,ancak saç için tıbbi bitki olarak kullanılan, papatya; Alman Papatyası, alternatif tıpta mide için kullanılan Roma Papatyası’dır. Bu nedenle istenilen etkiyi verecek olan bitki seçmek zor, o bitkinin istediğimiz etkiyi alacağımız özünü çıkarmak dahada zordur. Zigavus Bitkisel Kür Ampul, istenilen özelliği veren bitki ekstrelerin,etki miktarları baz alınarak ve doğal halleri korunarak profesyonel laboratuvarlarda formülize edilmiştir. Bu nedenle sizi uğraştırıcı yöntemlerden kurtararak,daha kolay ve daha hızlı sonuca ulaştırmayı hedeflemektedir. Ayrıca evde yapılan maskeler durulanan ürünlerdir,dolayısı ile sadece maskeyi saçınızda beklettiğiniz sürede etki eder. Bitkisel Kür Ampul durulanmayan bir üründür,dolayısı ile gün boyu saçınızda kalır ve bu süre zarfında emilir ve daha yoğun bir etki sağlar.

Bölgesel Seyrelme Neden Olur?

Bölgesel seyrelmelerin genel nedeni erkek hormonları denilen androjen hormonlardır. Bu sinsi bir saç dökülmesi çeşididir. Yani uzun süre sonra fark edilen bir durumdur. Özellikkle alın ve tepe bölgelerde gözlemlenir. Erkek hormonları neden olsada, kadınlarda da azda olsa erkek hormonları salgılandığı için kadınlarda da gözlemlenir. Bu hormonlar nedeni ile saç kökleri tıkanıklık yaşar ve beslenemezler. Beslenemeyen saç telleri dökülür. Saç dökülmesi yaşansa da saç köklerinin ölümü hemen yaşanmaz uzun süre saçlı deri altında beklemede kalır. Uyarıcı etkiler ve tedaviler ile geri kazanım mümkündür. Aynı zamanda bölgesel seyrelmelerin bir nedenide yaştır. Yaş arttıkça vücuttaki sertbest radikaller(kimyasal ve çevresel etkilerle oluşan oksijensizlik sorunu nedeni ile meydana gelen bileşikler.) tüm vücut hücrelerine etki ettiği gibi saçlı deri hücrelerine de etki eder. Ciltte kırışıklığa,saçlı deride hücre ölümlerine neden olan serbest radikallerle savaşan içerikler ile,yaş nedeni ile dökülmelere karşı savaşılabilir.

Saç Kökünün Kendini Dinlenmeye Alması Ne Demektir?

Bu dinlenme döneminin 2 çeşidi vardır. Bir,her bir saç teli 4-6 yıl uzar sonrasında saç kökü kendini dinlenmeye alır, ve yaklaşık 4 ay dinlenmede kalır. Saç kökü kendini dinlenmeye aldığında saç dökülmesi yaşarız. Bu nedenle her gün 100-150 saç telinin dökülmesi normal sayılır. Bu miktarda artış varsa saç dökülmesi problemi olarak algılanır.

Bir diğeri, saç kökünün beslenememesi ile alakalıdır. Saç kökü,çeşitli nedenlerle(kepek,fazla yağlanma,tahriş olmuş saçlı deri vb.) zarar görür,tıkanır,bu nedenlerle saç kökünü besleyen kılcal damarlar işlevsiz hale gelir,giderek daralır ve sonuç olarak kök kendini dinlenmeye alır. Bu dönemde yerine yeni saç hücreleri üretilmediği için o bölgelerde boşuklar gözlemlenir. Aslında tam olarak bir dinlenme değil, hazırda beklemektir.Bu bekleme yıllaca sürebilir. Yani, sürekli döngüsel olarak yaşanan dinlenmeden çok daha uzundur. Saç köklerine yapılan uyarıcı etkiler ile, saç köklerinin tıkanıklık nedenleri ile mücadele sayesinde saç kökleri kurtarılabilir.

Yaş nedeni ile saç dökülmeleri,yine bölgesel seyrelmelere benzer. Yaş nedeni ile vücutta oluşan serbest radikaller(çevresel ve kimyasal etkiler sonucu oluşan oksijensizsik nedeni ile oluşan bileşikler) saç köklerini, saç kökünü besleyen kılcal damarlarını tıkar ve işlevsiz hale getirir,dolayısı ile saç dökülmesi yaşanır.

Strese bağlı saç dökülmesi yine hormonlarla ilgilidir. Stres ve hormon ilişkisi çift taraflıdır,yani hem stres nedeni ile hormonal değişikliğe uğrarız hemde hormonal değişiklikler nedeni ile stres yaşarız, bu nedenle özellikle dönemsel yoğun saç dökülmelerinin en büyük nedenlerinden biridir. Saç dökülmesi de kişilerde ayrı bir stres oluşturur,bu durum kısır döngü olarak devam eder. Dönemsel yaşanan yoğun dökülmelerde,stres ve hormon tedavilerinin yanında saç dökülmesine karşı ürünler kullanıp,dökülen saçların deri altında kalan köklerini ölmeden kurtarmak önemlidir.

Saç köklerinin canlanması,sağlıklı saç gelişmini desteklemek için tam kapsamlı olarak bakım yapılmalıdır. Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan saç dökülmesine karşı etkileri kanıtlanmış, 21 günde saç dökülmesini durdurduğu konusunda %87.5 başarı oranı sağlamış bir üründür. Ancak saç dökülmesini engellemek,sizi daha gür saçlara kavuşturmaz. Dökülen saçlarınızın saçlı deri altındaki köklerini yeniden saç üretimine teşvik etmeli, saç köklerini,saçlı deriyi ve saçı ayrı ayrı besleyerek onları desteklemelisiniz. Bu durumda da Zigavus Capixyl Saç Serumu ve Zigavus Bitkisel Kür Ampul devreye girer. Capixyl Saç Serumu,içerisinde bulunan kırmızı yonca ekstresi,saç dökülmesini engellemede ve yeni saç çıkmasını sağlamak için saç köklerini uyarıcı capixyl maddesinin elde edildiği bir ekstredir. Capixyl saç serumu ile saç köklerini uyarmalı ve Bitkisel Kür Ampulun içindeki bitkisel besin maddeleri ve vitaminlerle saç kökünü,saçı ve saçlı deriyi beslemeli ve bakım yapmalısınız.

“Dermatolojik olarak test edilmiştir.” Ne demektir?

Kozmetik ürünlerde dermatolojik test,patch test olarakta adlandırılır,ürün cilde uygulandığında irritasyona,kaşıntı ve kızarıklığa neden oluyor mu diye test edilen bir uygulamadır. Dermatolojik test, Sağlık Bakanlığı tarafında yaptırılması zorunlu olan testler arasında değildir, testi yaptırıp yaptırmamak tamamen kişiye bağlıdır. Dermatolojik test, klasik allerji testi gibi çalışılmakta olup, hassas ciltlerde dermatolojik test yada normal ciltlerde dermatolojik test olmak üzere çeşitleri vardır. Test,insanlar üzerinde uygulanır,yasal olarak teste katılacak deneklerle ilgili belirli yaş sınırları ve kuralları vardır. Teste tabi olacak kişi sayısı tamamen ürününü test ettirmek isteyen firmaya bağlıdır. Genellikle 10 ve 20 kişi üzerinde denemeler yapılmaktadır.

Test edilecek ürün, deneklerin sırtlarına uygulanır ve bir patch(yama)yardımı ile üzeri kapatılır. Test toplamda 3 gün sürer, bu süre boyunca deneklerin duşa girmeleri,spor yapmaları güneşlenmeleri yasaktır. 2 günün sonunda deneklerin sırtlarındaki yamalar çıkarılır ve gözlemlenir,kızarlıklıklar varsa, irritasyon varsa bunlar skalalara göre derecelendirilir ve özel hesaplama yöntemlerine göre irritasyonun derecesi belirlenir. 3. Günün sonunda yama bölgeleri yeniden gözlemlenir,hesaplamalar yeniden yapılır. Son irritasyon derecesi belirlenir. Bu derecenin belirli bir sınırı vardır, gözardı edilebilir sınır altında kalanların hepsi “İrritasyona neden olmaz” olarak sınıflandırılır.

"Hayvanlar Üzerinde Test Edilmemiştir.” Ne demektir, neden test edilmez?

Kozmetik ürünlerin etkinliğini görmek, faydasını gözlemlemek yada bir zararı olup olmadığını gözlemlemek için belirli bir dönem hayvanlar üzerinde testler yapılmıştır. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte bu hayvanlar üzerindeki testlere alternatif yöntemler geliştirildi. Doku kültürleri yada kullanıcı testleri daha fazla tercih edilir oldu. Hayvanlar üzerinde yapılan testler, ülkemizde ve Avrupa’da yasak. Bunların yerine alternatif yöntemler seçmeye yönlenme vardır.

Zigavus ürünleri dermatolojik olarak test edilmiş ayrıca etkinliği kanıtlanmış ürünlerden oluşmaktadır. Bu testler tamamen kullanıcı testleri olmakla birlikte,gerçek sonuçları yansıtılmaktadır. Hayvanlar üzerinde yapılan hiçbir test firmamız tarafından tercih edilmemekte ve ürünlerinden içinde de hayvansal kaynaklı hammaddeler kesinlikle bulunmamakta,tamamen vegan ürünler olarak geliştirilmektedirler.

Saç dökülmesi problemi tekrarlayabilir mi?

Evet,saç dökülmesinin çok çeşitli nedenleri vardır. Eğer dökülmenin nedeni bir hastalık değilse tekrar etme olasılığı çok yüksektir. Örneğin, saç dökülmesine kepek, hassas saç derisi, hormonal değişiklikler,stres gibi durumlar neden oluyorsa, saç dökülmesine karşı ürünler ile saç dökülmenizi durdurabilirsiniz. Ancak, ürünleri kullanmayı bıraktığınızda saç dökülmenizin asıl nedeni devam ettiğinde yada tekrarladığında saç dökülmeniz yeniden başlayabilir. Bu nedenle saç dökülmesine karşı olan ürünlerin düzenli ve sürekli kullanılması önerilir.

Zigavus Saç Dökülmesine Karşı Ürünler Şimdi Avantajlı Paketlerinde
YENİ ÜRÜN ZİGAVUS FORTE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Ali dedi ki:

  6 ay kadar zigavus ekstra plus kullandım, dökülmeleri durduğu gibi saç diplerindeki ince telleride canlandırdı.

 2. merve namlı dedi ki:

  zıgavus forte sampuan zengın ıcerıgı ıle sacımdakı dokulmeyı durdurdu kıvamı ve kokusuda guzel ben cok begendım tesekkurler zıgavus

 3. Yildiz dedi ki:

  Merhaba saçımda sedef var hangi şampuanı kullanmaliyim

  • Zigavus Destek dedi ki:

   iyi günler yıldız hnm,
   hassas ve sorunlu saç derileri için özel olarak formüle edilmiş olan, Zigavus MEDİCADE+ Şampuanımızı size tavsiye edebiliriz.

 4. Hülya dedi ki:

  Merhaba benim çok fazla saçım dokuluyor ne yaotimsa olmuyor seyreklesmeye başladı ve sac tellerim cok ince benim yardimci olursanız sevinirim

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, saçınızı Zigavus sarımsaklı şampuan ile yıkayıp bitkisel kür serumu masaj yaparak uygularsanız 3 aylık periyotta kalıcı etki göreceksinizdir.

 5. Mihribn dedi ki:

  Saçlarım seyrek hangisini kullansam daha iyi olur ??

 6. Yasin dedi ki:

  Merhaba admin yaşım. 17 zigavus forte ve Kokusuz Sarımsaklı Şampuan hangisi bana tavsiye edermisiniz rica etsem

 7. Mehdi GÖZCÜ dedi ki:

  Merhaba. Ben daha önce saç dökülmesine karşı ürününüzü kullandım fakat değiştirdiğim şehirde bulamıyorum, ayrıca forte şampuanınızı mı yoksa diğerini mi kullanmalıyım bilemedim yardımcı olur musunuz?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, ürünlerimiz eczanemizde yok ise eczacınız sizin için ecza deposundan hemen sipariş edebilir. 3 aylık dönemde ürün değiştirilmesi pek tavsiye edilmez.

 8. ilkay çitak dedi ki:

  merhabalar.doktora gittim ve saç dökülmesinin genetik olduğunu söyledi ve bir set önerdi ama çok pahalı ve yıllarca uygulamam gerektiğini öğrendim.
  3’lü seti bir kere aldığımda ve bitene kadar kullanmama gerek var mı yoksa bitince birkaç kere daha mı almam gerek.

 9. Nafiye dedi ki:

  32 yasindayim ve saclarim asiri dökülüyor iki yıl önce başladı ve gittikçe artıyor moralim çok bozuk ısırgan suyu ile yıkamak dışında birşey kullanmadım daha kötü olur diye zigavus çare olur mu acaba bazen bu yüzden dolayı ölmek bile istiyorum 😟

 10. Emrullah dedi ki:

  Merhaba
  Saçlarımda aşırı bir şekikde beyazlama var ve süreklde bu beyazlamalar devam ediyor. Bunun için bir çözümünüz var mı?

 11. Deniz dedi ki:

  Merhabalar ürün siparisi vermek istiyorum fakat siparis bölümünde musterilerinizin tc kimlik numarasını istemeniz açıkçası siparis verme konusunda tereddüt yaşamama neden oldu neden böyle birşeyi şart kostugunuzu öğrenebilir miyim?ayrıca şampuanlar da boyut fazlalastikca ürünlerin icindeki etken maddelerin kalitesinde azalma olduğunu duydum hatta eczanelerde satilanlarin fiyatları indirimli olunca da orijinal olmadığını duydum biz aldığımız Zigavus ürünlerinin orijinal ürün olup olmadığını nasıl anlayacağız peki ve bu soylenenlerin doğruluk oranı nedir acaba?
  Bu arada aynı mesajlari günler önce mail adresinize de yolladım henüz herhangi bir cevap alamadım. O nedenle burdan da yazmam gerekti.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, siparişlerin adınıza fatura edilebilmesi için yasa gereği kimlik numarasına ihtiyacımız oluyor. Ürünlerimizi eczanelerden temin edebilirsiniz. Etken madde hesaplaması ML başına düşecek şekilde hesaplanır, ürün boyutu değiştikçe etken madde oranı değişmez. ilginiz için teşekkürler.

 12. İlker Erol dedi ki:

  Merhaba süper 3lu seti içindeki Capixyl ve Bitkisel Serumu nasıl kullanmalıyız ? Günde kaç kez ve hangi sıklıkla gibi bilgileri yazabilir misiniz?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, Zigavus kür serumu şampuanınız içine kırıp (250 ML şampuan için 2 serum) kullanabilirsiniz. ya da serumu direkt olarak saça yeteri miktarda döküp masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

 13. yusuf dedi ki:

  hangi siteden alinir

 14. Sibel eviren dedi ki:

  Peki benim saçım iki dogumdan sonra aşıri dokulmeye basladig ben denyip oyle bu ürünü almak isterim

 15. Yahya dedi ki:

  Saçım hem zayıf hemde çok dukuluyor ne yapmam gerekir yardımcı olurmusunuz

 16. Osman dedi ki:

  Saçım çok kaşınıyor ve dökülmeye başladı her gün yıkama ma rağmen bu ürünü alırsam faydası olurmu

 17. Erdem ak dedi ki:

  Ben ilk defa zigavus şampuanı alıyorum zigavus forte clinic aldım bunla extra plus arasındaki fark nedir sanki extra plus daha çok övuyolar forte nin etkisi ona nazaran nasıl dir

 18. mustafa dedi ki:

  Saçlarım cok dökuluyor bide seyrekleşmiş bunun ici ne önerirsiniz bana

 19. mustafa s dedi ki:

  Mrblar saclarIm asIrI derecede dökuluyor ve kIrIlIyor bunun icin hangi sampuanI almam lazim yardimci olursanIz

 20. Kadir dedi ki:

  Saçlarım çok çabuk kırılıp dökülmeye başladı bir ay içerisinde iyi gelirmi çok cansız saçlarım

 21. Macit dedi ki:

  Mrb. K.glsin Saçlarım kırılmalar var, ve azda olsa dükülme yaşıyorum tavsiyeniz ne olur? Teşekkürler

 22. Bayram dedi ki:

  Hangi şampuanı denediysem bir süre iyi geliyor sonra aynı kepek, yağlanma, dökülme ve saç derisinde yaralar olmaya devam ediyor üçlü ürün bu sorunu halledebilir mi ? Teşekkürler.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, Kepek problemi için Zigavus Nar Ekstraklı şampuanı tavsiye etmekteyiz. 3lü paket saç dökülmesine karşı ürünlerdir. Genel saç bakımı içinde uygundur.

 23. YILMAZ dedi ki:

  Merhaba Kolay Gelsin,

  Bu 3 ürün birlikte nasıl kullanılacak şampuana karıştırırsak olur mu kullanımı hakkında bilgi verebilirmisiniz

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merahab, kür ampül sarımsaklı şampuanın içerisine karıştırılarak kullanılabilir. Capixyl Sprey haricen kullanılmalıdır

 24. Neslihan dedi ki:

  Saçlarım çok çabuk kırılıyor, güçlenmesi için ne yapmam gerek?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Saçların güçlenmesi için eczacılar bitkisel kür ampul ürünümüzü öneriyor.İçerisinde saçın beslenmesi için gerekli içerikler var. Saçın daha hızlı uzaması ve kalınlaşması için kullanılır.

 25. Özlem dedi ki:

  Daha önce sarımsaklı şampuan ve ampul almıştım saçlarım çok güçlendi ve dökülmem durmuştu, şimdi capixyl serum kullanmaya başladım 3 hafta oldu minik minik saçlarım belirmeye başladı. Çok sevinçliyim. Kullandıkça yorum yapacağım

 26. Figen dedi ki:

  Eşim için satın aldım, süper üçlü seti 3 aydır kullanıyoruz,daha baya kullanırız. Eşimin alın bölgesinde yeni çıkan saçlar var. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

 27. Leman dedi ki:

  İnanılmaz memnunum ya sürekli kampanya takip ediyorum

 28. Fadime Şenoldu dedi ki:

  Çok uzun zamandır saç dökülmesi problemim var, bir kaç ürün dışında çok bir fayda görmedim. Ama hem doktor bir arkadaşım hemde eczacımız önerince son umut bu üçlü seti denedim. Kuaförüm saçımdaki değişimi fark etti. Saç dökülmem durdu onun dışında saç tellerin kalınlaştı. Boyaya rağmen. Ben memnunum herkese öneririm. Sürekli kullanmak istiyorum bir kampanyanız var mı?

 29. Seher dedi ki:

  Merhabalar. Ben saç dökülmelerim için keratin dip bakım yağı kullandım dökülme sorunum ortadan kalktı fakat saçlarımdaki bu dökülme sebebini neye bağlamam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar, konu ile ilgili doktora başvurmanız sizin için daha iyidir. Sorununuzun nedeni doktor tarafından belirlendiğinde kesin çözüme daha kolay ulaşabilirsiniz.

 30. hande dedi ki:

  Ampul olan ürün saçın uzamasına da yardımcı oluyor mu?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar, Bitkisel Kür Ampul ürününün içerisindeki etmenler, saç kökünü besler, saç kökleri beslendiği için uzamada hızlanma görülebilir.

 31. Leyla Yılmaz dedi ki:

  Bunu set halinde almasam sadece sarımsaklı şampuan alsam yinede etkili olur mu?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar, Zigavus Sarımsaklı Şampuanın tek başına saç dökülmesini durdurması konusunda etkileri kanıtlanmıştır. Sarımsaklı Şampuanı tek başına, min. 3 ay düzenli ve sürekli kullandığınızda etkisini görebilirsiniz. Capixyl Sprey ve Bitkisel Kür Ampul, yeni saç gelişimini hızlandırmak ve desteklemek için kullanabileceğiniz, etkili ürünlerdir.

 32. Fahriye ÇAMUR dedi ki:

  Üçlü Süper Set çok avantajlı,4 aydır kullanıyorum. Saç dökülmelerim durdu ve yeni, minik minik saçlar çıkmaya başladı,çok memnunum ancak, kullanmayı bıraktığımda saç dökülmem yeniden başlar mı?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhabalar, saç dökülmesi probleminizin asıl nedeni stres, hormonal değişiklikler gibi nedenler ise, neden devam ettiği sürece saç dökülmenizin tekrarlaması olasıdır. Bu nedenle saç dökülmesi ürünleri düzenli ve sürekli kullanım gerektirir.

 33. Ali dedi ki:

  Yararlı, teşekkürler.

 34. Arzu dedi ki:

  bu sarımsaklı şampuan tam bir hayat kurtacı hemde hiç sarımsak gibi kokmuyor denenmesi gereken bir numaralı ürün bu

 35. Emrah Doruk dedi ki:

  Bir kaç yıl önce abim kullanmıştı benimde kullanma ihitayacı duyacağım aklıma gelmezdi 🙂 aile boyu dermanımız oldu abimde de işe yaradı bende de koku konusu ise dert edilecek bir şey değil zira çok güzel 🙂

 36. Aslıhan dedi ki:

  Hiç ihtimal vermiyordum açıkçası ama eczacı önerince denemek istedim sonuç beni çok çok şaşırttı nasıl başka şampuan kullanmadan düzenli olarak kullandım ve saç dökülmem neredeyse durdu

 37. Burak dedi ki:

  ne kadar süre kullanmam gerek diye sormuştum 3 ay dediler düzenli kullanın etkisi kalıcı olacaktır dendi ilk başta dökülmede bir değişiklik olmadı ama daha sonra bıcak gibi kesildi ve şu an hiç bir derdim kalmadı teşekkürler

 38. Sevil Yılmaz dedi ki:

  İçeriği beni çok etkilemişti teker teker baktım ve çok iyi bir araya getirilmiş ürünler sarımsaklı şampuan büyük efsane zaten saç dökülmesine karşı en büyük savaşçılar bunlar

 39. Naim Akyol dedi ki:

  Gerçek bir süper üçlü bunlar diyebilirim ki saçımı kurtadı eczanede tavsiye etmişlerdi almışken üçünü birden aldım ve iki ay dolmadan tamamen dökülme sorunum bitmiş durumda 🙂

 40. Derya Kazar dedi ki:

  Sarımsaklı şampuandan çok memnunum kokusuz olması beni çok şaşırtıyor ve gerçekten vazgeçilmezin olmuş durumda

 41. Murat Sezen dedi ki:

  ben sarımsaklı şampuan ve kür ampülü bir aydır kullanıyorum ve dökülmem büüyk ordan dur şimdi capixyl spreyi de denemek istiyorum bu şekilde sanırım kalıcı bir durdurma sağlamış olacağım

 42. Zeliha Topaç dedi ki:

  Geçenler de bir televizyon reklamında gördüm,uzunca bir araştırma sonucu kullanıcıların yüzde doksanı neredeyse memnun, olumsuz sonuç alan pek yok. Şimdi şunu sormak istiyorum benim yaklaşık 4-5 aydır az oran da saçlarım dökülüyor ve kepeklenmeler de mevcut. Bu üçlü kampanya olarak sunduğunuz ürünler iki sorun içinde ideal mi yoksa sadece belli bir ürünümü kullanmamı önerirsiniz.