Ultra Forte Clinical Saç Serumu

Ultra Forte Clinical Saç Serumu

Zigavus Forte Clinical Yoğun Terapi Serumu, şampuandan daha konsantre etken maddeler ile geliştirilmiş ve Laboratuvar çalışmaları sonucunda, klasik ürünlerden çok daha güçlü formüle edilmiştir. Özel formülasyonu ile saç köklerini besleyerek saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur.  Saç dökülmesi problemi yaşayan kişiler için geliştirilen Zigavus Forte Clinical Yoğun Terapi Serumu, dökülmeye karşı güçlü aktif ve bitkisel maddelerin kullanımı ile saç köklerini aktive ederek sağlıklı saç gelişimini destekler. İçeriğindeki PHYCOJUVENINE kök hücre aktifi saç derisinin oksijen almasına yardımcı olur. Sürekli ve düzenli kullanımda saçların daha yoğun ve sağlıklı görünmesine etki eder.

* Yapay renklendirici, Paraben ve Parafin içermez.

* pH değeri saç derisine ve cilde uygundur.

* Dermatolojik uygunluğu klinik testlerle kanıtlanmıştır.       

Kullanımı: Zigavus Forte Clinical Yoğun Terapi Serumu, öncelikle dökülmenin yoğun olduğu bölge ve çevresine, sonrasında tüm saç derisine tercihen akşamları birkaç dakikalık dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır. İsteğe bağlı sabah ve akşam günde 2 kez uygulanabilinir. Uygulamadan sonra en az 4 saat saçların yıkanmaması gerekmektedir.

Paket (3*33ml) 1 aylık kullanım içindir ve en az 3 ay boyunca her gün düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir. Daha etkili bir sonuç için Zigavus Forte Clinical Şampuan ile beraber kullanınız. Kadın ve erkek kullanımına uygundur. Tüm saç tiplerinde uygulanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.