Zigavus Argan Şampuanı

Zigavus Argan Yağı Şampuanı

Zigavus Argan Yağı Șampuanı tüm saç tiplerine uygun yapısıyla saçları temizler, yumușatır ve güçlendirir. Așırı ișlem nedeniyle saçlarda olușan hasarlarla mücadele eder, saç ve saç derisini temizleyerek nefes almasını sağlar. Günlük kullanımlarda, Argan Yağı, saçın onarılmasına yardımcı olur ve dıș faktörlere karșı korur.

İçeriğinde yüksek miktarda bulunan E vitamini çok güçlü bir antioksidandır. Argan yağı saç üzerinde yenileyici ve dengeleyici bir etki yaratır. Saç tellerini besler ve saça nemi hapseder, bu sayede her seferinde saçlarınız yenilenmiș ve ıșıltılı bir görünüm kazanır

Argan yağı son dönemlerin en popüler bakım ögelerinden biri. Etkileri kanıtlanmış,üzerinde araştırmalar yapılmış argan yağını, Zigavus 18 farklı bitki ekstresi ile birleştirerek yoğun besleyici bir formül yarattı. Zigavus argan oil şampuanın en önemli özelliği, bir çok bitkisel ekstre ve yağ içermesine rağmen saçlı yağlandırmaması ve ağırlaştırmamasıdır. Boyadan,kimyasal işlemlerden,ısıl işlemlerden dolayı yıpranmış, yanmış saçlara eski sağlıklı görüntüsüne kavuşturmada, saça derinlemesine bakım yaparak canlılık,parlaklık vermek için bitki ektrelerinin içerdiği doğal bitkisel vitamin ve aminoasitlerin dışında, ekstra provitamin B5, Vitamin B3 ve Biotin komplexleri ile desteklenmiştir. Günlük kullanıma uygundur. Zigavus Argan Yağlı Şampuanla saçlarınızı yıkadıktan sonra Zigavus  ARGAN ELIXIR – BESLEYİCİ SAÇ SERUMU ile bakımınızı tamamladığınızda sağlıkla parlayan ve ipeksi saçlara kavuşabilirsiniz.

Etkileri

Yoğun Bitkisel Bakım
İçeriğinde bulunan, Argan Yağı, Aloe Vera ve 18 farklı bitkinin yoğun ekstreleri ile kimyasal ve ısıl işlemlerden zarar görmüş,yıpranmış saçlarınıza gereken bakımı yapar.

Hydrolize aminoasit bakımı
Zigavus Argan Oil Şampuan, son teknolojik yöntemlerle hydrolize edilen bitkisel proteinler ile saçın ihtiyacı olan aminoasit desteğini sağlar, saçın yapılanmasına destek olur. Daha güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşmanız için saçlı deriye ve saça nüfuz eder.

Nem Bombası
Kimyasal ve ısıl işlemler saçtaki nem dengesini bozarak, saçın yapısını değiştirir,bu nedenle yıpranmış saçlarda çatallaşma gözlenir. Zigavus Argan Oil Şampuan, yoğun bitkisel içerik ile saçınızı besleyerek, nem dengesinin sağlanmasında etkilidir.

Koruma Kalkanı
Özel formülasyonundaki bitkisel komplexler ve vitamin komplexleri ile saçınızı daha sağlıklı bir görünüme kavuşturmada etkilidir. Beslenen saç parlar ve ipeksi bir ekti bırakır

Etken Maddeler

Moringa Oleifera Seed Extract (KELIMOR®): Saç sağlığı ve hijyeni için büyük önem taşıyan bu ekstre, amino asitler ve peptidler bakımından oldukça zengindir. Saça bakım yapar ve hacmini arttırır. Saç rengini korumada etkilidir.

Malus Domestica Fruit Cell Culture (PhytoCellTec™): Phyto Cell Tech™ Malus Domestica, bu özellikleri ile Avrupa’da Yılın En İyi Aktifi Ödülünü almıştır. Etkinliği kanıtlanmış bir aktiftir. Saça sağlık ve esneklik kazandırmada etkilidir. Saça bakım yapar, parlaklık ve canlılık verir. Serbest radikallerle savaşır.

Argan Oil: Güçlü antioksidan etkisiyle saç derisini besler. Güneş’in zararlı etkilerinden korur. Solgun ve mat saçlara parlaklık kazandırır. Cildin doğal nem ve yağ dengesine katkıda bulunur; nemsizliği ve aşırı yağlanmayı sona erdirmede etkilidir.

Chamomille Recutita Flower Extract (Tıbbi Papatya Ekstresi): Kanıtlanmış besleyici etkileri vardır. Yazları saça doğal bir ışıltı verir. Saç derisinde oluşabilecek hassasiyete karşı etkilidir.

Calendula Officinalis Extract (Aynısefa Ekstresi):Saça nem kazandırır ve bakım yapar.

Camelia Sinensis Extract (Yeşil çay Ekstresi): İçerdiği A, B ve C vitaminleri, potasyum ve kalsiyum sayesinde saç ve saç derisini olumsuz dış etkenlere karşı savaşır. Arındırıcı etkisi vardır.

Betula Alba Extract (Huş Ağacı Ekstresi): Aşırı yağlanma durumları için mükemmel bir yağ dengeleyicidir. Arındırıcı özelliği vardır.

Urtica Dioica Leaf Extract (Isırgan Yaprağı Ekstresi): Isırgan yüzyıllardır bakım için kullanılan bir bitkidir. Saça yağ dengesi kazandırmada etkilidir. Kepeğe karşı özellik gösterir. Saç dökülmelerine karşı etki gösterir.Saçı canlandırıp güçlendirdiği literatür bilgilerinde yer almaktadır.

Melissa Officinalis Extract (Melisa Ekstresi): Yatıştırıcı etkisinin yanı sıra diğer yağların nüfuzunu arttırır.

Lecithin: Kuru ve kırılgan saçlara nem ve parlaklık verir.

Hydrolyzed Wheat Protein (Buğday Proteini): Saça hacim ve parlaklık kazandırmasının yanı sıra saçtaki kırılmalara karşı etki gösterir.

Aloe Barbadensis (Aloe Vera): Zengin vitamin, mineral, amino asit ve enzim yapısına sahiptir. Kanıtlanmış etkilere sahiptir. Mükemmel bir besleyicidir.

Panicum Miliaceum Seed Extract (Sarı Darı Ekstresi): Saç sorunlarında yararı bilinen, zengin vitamin mineral içeriği olan bitkisel bir ekstredir. Saçın yapısında önemli rolleri olan potasyum, magnezyum, kalsiyum, demir, çinko ve fosfor bakımından zengindir. Yaşa bağlı saç dökülmesine karşı etkilidir. Saça hacim ve parlaklık kazandırır.

Equisetum Arvense Extract (Atkuyruğu Ekstresi): Zengin bir mineral ve kafeik asit deposudur saçı besler ve güçlenmesine yardımcı olur, ayrıca mükemmel bir arındırıcıdır. Saçlı deriye canlılık verir. İçerisinde bulunan silisik asit saçlara ulaşarak saçların daha iyi beslenmesini sağlar ve bakım yapar. Piroctone Olamine: Yağlanmayı dengelemede yardımcıdır.

Salvia Officinalis Leaf Extract (Adaçayı Yaprağı Ekstresi): İçerdiği A, B ve C vitaminleri, potasyum ve kalsiyum sayesinde saç ve saç derisini olumsuz dış etkenlere karşı korur. Arındırıcı, detox etkisi vardır.

Arctium Lappa Extract (Dulavrat Otu Extresi): Kurumuş saçlı derinin canlanmasına ve arınmasına yardımıdır.

Lawsonia Inermis Extract (Kına Ekstresi): Detoks etkisi göstermesinin yanı sıra  renk koruyucudur.

Humulus Lupulus Extract (Şerbetçi Otu Ekstresi): Saça daha fazla hacim katar. Kepeği önlenmesine yardımcı olur.

Echinacea Purpurea Extract (Ekinezya Ekstresi): Besleyicilik bakımından zengin bir bitkidir. Saçı besleyerek,bakım yapar ve parlaklık sağlar.

Centella Asiatica Extract (Gotu Kola Ekstresi): Saç dökülmesini karşı etki gösterir. Saçlı deriyi ferahlatır.

Hamamelis Virginiana Extract (Cadı Fındığı Ekstresi): Saçlı deri problemlerinden kurtulmada etkilidir. Arındırıcı etkisi vardır.

Tilia Cordata Flower Extract (Ihlamur Çiçeği Ekstresi): Detoks etkisi ve arındırıcı etkisi vardır. Saçlı deriyi temizleyip, ferahlatır. Beslenmesi için olanak sağlar.

Calcium Panthetonate (Provitamin B5): Saç dökülmesine karşı etki gösterir, yeni beyazlamakta olan saçların doğal rengini korumasına sağlamada etkilidir.

Biotin (Vitamin H) ve Niasin (Vitamin B3): Saç için ciddi önem taşıyan vitaminlerdir. Yaşa ve diğer olumsuz dış etkenlere karşı saçı korurlar.Saçı derinlemesine besleyerek,bakımlı saçlara kavuşmanızı sağlar.

Kimler Kullanmalı

– Kimyasal ve ısıl işlem görmüş,kırılmış ve yıpranmış saçlara sahip olanlar
– Mat,cansız çatallaşmış görüntüde saçları olanlar
– Saçlı deride hassasiyet problemi yaşayanlar
– Nemini kaybetmiş, sönük saçları olanlar

Nasıl Kullanmalı

Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dakika bekleyin. Böylece ürün saçınıza daha çok nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Sürekli kullanıma uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.