Zigavus Biber Ekstraktı Şampuan

Zigavus Biber Ekstraktı Şampuan

Kepeğe karşı etkili. Özel formülülasyonu ile kepeğe karşı koruma ve önleme sağlar. Ürünün 150 ml ve 450 ml boyutları mevcuttur.

Kepek; bir saçlı deri problemidir. Saçlı derinin kaşınması ve gözle görülür beyaz taneciklerin başınızdan dökülmesi ile fark edilir. Bilinenin aksine, hijyen eksikliğinden değil, çeşitli nedenlerle vücudun kendiliğinden oluşturduğu bir bakteri nedeni ile olur. Zigavus biber ekstraktlı şampuan ile, saçlı deriyi arındırarak, kepek problemlerinize çare bulabilirsiniz.

Etkileri

Kepeğe Karşı Etki
Yağlı saç derisinde hızla oluşan ölü hücrelerin bir araya gelip pul pul dökülmesine kepek denir. Biber&At Kuyruğu Ekstreli Şampuan; saçlı deriyi ölü hücrelerden arındırır.

Yağlanma Problemine Son
Biber&At Kuyruğu Ekstreli Şampuan; saç derisindeki yağlanmayı kontrol altına alır, yağlanmadan dolayı ağırlaşan saçı canlandırır.

Daha Hareketli Saçlar
Özel içeriği saçlı deriyi rahatlatır ve temizler. Saçı doğal görüntüsüne kavuşturur, kepek ve yağlanma olmadan daha özgür saçlara sizi kavuşturur.

Dökülmeyen sağlıklı saçlar

Atkuyruğu Ekstresi içerisinde bulunan Silisilik asit,saç dökülmelerine neden olan pek çok sebeple savaşır. Zengin bir mineral ve kafeik asit deposudur mükemmel bir arındırıcıdır, yağ problemi olan saçlı deriyi arındırır,daha hafif ve güçlü saçlarınız olmasına yardımcı olur.

Etken Maddeler

Piper Nigrum Seed Extract (Karabiber Çekirdeği Ekstresi): A, B6, C ve E vitaminlerinin yanı sıra değerli mineraller içerir,saçı besler ve saçlı deriyi arındırır.

Capsicum Frutescens Fruit Extract (Kırmızı Biber Ekstresi): Saçlı deriyi ölü hücrelerden temizleyerek kepeğin azalmasına yardımcı olur. Saça yumuşaklık verir.

Equisetum Arvense Extract (Atkuyruğu Ekstresi): Zengin bir mineral ve kafeik asit deposudur saçı besler ve güçlenmesine yardımcı olur, ayrıca mükemmel bir arındırıcıdır. Saçlı deriye canlılık verir. İçerisinde bulunan silisik asit saçlara ulaşarak saçların daha iyi beslenmesini sağlar ve bakım yapar. Piroctone Olamine: Yağlanmayı dengelemede yardımcıdır.

Hydrolyzed Collagen: Kollajen,güzellik için hayati önem taşıyan bir proteindir. Saça sağlamlık ve elastikiyet kazandırmada etkilidir. Saçın uzamasına yardımcı olur, dökülmelerde etkilidir.

Citric Acid: Saçlı deriyi temizler. Kepeğe karşı etki gösterir.

Glycerine: Saçı nemlendirir. Saça elastikiyet kazandırır, kırılmalara karşı etkilidir.

Panthenol (B Vitamini): Saçı ve saçlı deriyi besler, saçın nemlenmesini sağlayarak güçlendirir

Kimler Kullanmalı

-Kepek problemi yaşayanlar
-Yağlanma yağlanma problemi olanlar
– Saçları ağırlaşmış ve kolay şekil almayanlar
-Saçlı deriye bakım yapıp, daha sağlıklı ve güçlü saçlara kavuşmak isteyenler

Nasıl Kullanmalı

Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dakika bekleyin. Böylece biber ekstresindeki maddeler saç derisine nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Zigavus Biber Ekstraktı Şampuan etkisini görebilmeniz için başka bir ürün kullanmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Erhan dedi ki:

  Biber ekstrakli şampuan fiyatlari ne kadar seyrelmeyede faydasi olurmu

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, saç dökülmelerine karşı Zigavus sarımsaklı şampuan tavsiye etmekteyiz.

 2. Zerga Işık dedi ki:

  Bendeçok dökülme oldu derim açılmış artık yeni başladım bu sampuana iyi gelirmi

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, saçlı deriniz ile ilgili durumu dermatologunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Durumunuzu inceleyip yönlendirmede bulunabilir.

 3. Esra dedi ki:

  Nereden tEmin edebiliriz. Benim saçlı derimde dermatit var ve aşırı dökülme mevcut. Şu an sarımsaklı şampuan kullanıyorum. Ne önerirsiniz

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, Tüm eczanelerde talep edebilirsiniz ya da online olarak sitemizden sipariş edebilirsiniz.

 4. Gülten eksen dedi ki:

  Daha önceden rewtiva diye bitkisel şampuan kullaniyordum aşırı derecede kepek vardı ve yağlı saçlarım vardı 1 sene kullandimcok memnun kaldım ve kurtuldum almış olduğum eczane artık satmiyor. Şuan kepek problemim yok ama saçlarım çok kuru ve cansiz kalın telli ve gür saçlarım bi arkadaşım zigavus sampuanini tavsiye etti ama hangisini kullanmam gerekiyor hiç bir fikrim yok bana yardımcı olursaniz çok sevinirim

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Kuru saçlar için Argan yağlı seri veya Zeytinyağlı Şampuanı kullanabilirsiniz.

 5. jdbjsjs dedi ki:

  Diger kisilerin yorumu gözükmüyor