İsolde Bitkisel Kür Ampül

Zigavus Bitkisel Kür Ampül

Zigavus saç problemi yaşayan kişiler için saç dökülmesine karşı Bitkisel & Yoğun Terapi Serumunu geliştirmiştir. Saç dökülmesine karşı etkisi kanıtlanmış bitkisel maddelerle geliştirdiği  formülasyonlarını, en son teknolojileri kullanarak  modernize etmiştir. Bileşimindeki maddeler, saçın ve saçlı derinin beslenmesi ve gelişimi esnasında ihtiyaç duyacağı temel yapılar baz alınarak seçilmiş olup, doğal özellikleri korunmuştur. Zigavus serum içeriğindeki aktif maddeler insan vücudu ile uyumlu olup saç sağlığı için gereklidir. Saç dökülmesinin önlenmesine ve sağlıklı saç gelişimine yardımcı olur.

Kullanımı:  Zigavus Şampuan ile saçlarınızı yıkadıktan sonra nemli kalacak şekilde havlu ile kurulayınız. Nemli ve temiz saça tercihen saç dökülmesinin yaşandığı bölgeye ve tüm saç derisine 2-3 dakika boyunca dairesel masaj yaparak uygulayınız. Saç üzerinde tortu, koku ve leke bırakmadığı için durulamayınız. Haftada 2-3 kez uygulayınız. Etkin sonuç için Zigavus Şampuan ile beraber 3 ay düzenli kullanınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Onurcan dedi ki:

  Ben ürünü yeni aldım dermaroller ile kullanıyorum. Ürünü kullanırken 1 ampulün tamamını mı kullanmak gerekiyor ve ürünü saklama koşulları hiç bir yerde yok, nasıl muhafaza etmek gerekir? Teşekkür ederim şimdiden

 2. BAHADIR ASLAN dedi ki:

  DEPOLARDA NEDEN YOK NASIL VE KAÇA TEMİN EDEBİLİRİM

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba,

   ilgili arkadaşlarımıza iletiyorum size bilgi dönüşü sağlayacaklardır.

 3. Duygu dedi ki:

  Hamilelikte kullanılabiliyor mu

 4. Oğuzhan dedi ki:

  Zigavus Bitkisel Kür ampül ; Cansız saç tellerini canlandırıp tekrar saç çıkarmaya ve saçı gürleştirme de etkili sonuçlar alabilirmiyim.

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, saçlarınıza bitkisel bakım anlamından destekleyici etki gösterir.

 5. Ozay dedi ki:

  Zigavus şampuanı ilk çıktığından beri kullanıyorum mükemmel bir şampuan .üzerine şampuan tanıyamadım. Kürü almak istiyorum bana nasıl yararı olur daha çok???

 6. seval dedi ki:

  merhabalar bn 2015 yilinda bobrek nakli oldum iki yildir saclarim dokuluo bioxsin kulladim hicc etkili deil bunu kullanmk isiyorum sampuani ile

 7. Ersin dedi ki:

  Zigavus şampuanın içine katmamda bir sakınca var mıdır ? Eğer bir sakınca yoksa 250 ml lik zigavus şampuanın içine kaç ampul katmam yeterlidir ?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, şampuanın içine katmanızda bir sakınca yoktur iki şekilde de kullanabilirsiniz. 250 ml şampuanın içine 4 ampul kullanımı yeterlidir.