İsolde Bitkisel Kür Ampül

Zigavus Bitkisel Kür Ampül

Zigavus saç problemi yaşayan kişiler için saç dökülmesine karşı Bitkisel & Yoğun Terapi Serumunu geliştirmiştir. Saç dökülmesine karşı etkisi kanıtlanmış bitkisel maddelerle geliştirdiği  formülasyonlarını, en son teknolojileri kullanarak  modernize etmiştir. Bileşimindeki maddeler, saçın ve saçlı derinin beslenmesi ve gelişimi esnasında ihtiyaç duyacağı temel yapılar baz alınarak seçilmiş olup, doğal özellikleri korunmuştur. Zigavus serum içeriğindeki aktif maddeler insan vücudu ile uyumlu olup saç sağlığı için gereklidir. Saç dökülmesinin önlenmesine ve sağlıklı saç gelişimine yardımcı olur.

Kullanımı:  Zigavus Şampuan ile saçlarınızı yıkadıktan sonra nemli kalacak şekilde havlu ile kurulayınız. Nemli ve temiz saça tercihen saç dökülmesinin yaşandığı bölgeye ve tüm saç derisine 2-3 dakika boyunca dairesel masaj yaparak uygulayınız. Saç üzerinde tortu, koku ve leke bırakmadığı için durulamayınız. Haftada 2-3 kez uygulayınız. Etkin sonuç için Zigavus Şampuan ile beraber 3 ay düzenli kullanınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. seval dedi ki:

  merhabalar bn 2015 yilinda bobrek nakli oldum iki yildir saclarim dokuluo bioxsin kulladim hicc etkili deil bunu kullanmk isiyorum sampuani ile

 2. Ersin dedi ki:

  Zigavus şampuanın içine katmamda bir sakınca var mıdır ? Eğer bir sakınca yoksa 250 ml lik zigavus şampuanın içine kaç ampul katmam yeterlidir ?

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, şampuanın içine katmanızda bir sakınca yoktur iki şekilde de kullanabilirsiniz. 250 ml şampuanın içine 4 ampul kullanımı yeterlidir.