Zigavus Blue Serum

Zigavus Blue Serum

Dökülerek incelmiş ve seyrelmiş saçlara yoğunluk kazandırmak için özel olarak üretilmiştir. Sophora bitkisi saçlarınıza antioksidan etkisi sağlar. Saç dökülmesinde azalma, saçlarda güç artışı ve direnç kazandıran enerji verici aktif bitkisel içeriğe sahiptir. İçerdiği Peptit ve mineraller ile sağlıklı saç gelişimini destekler.

pH değeri saç derisine ve cilde uygun olup klinik çalışmalar ile alerji ve iritasyona neden olmadığını kanıtlanmıştır.

Kullanımı: Serumu dökülmenin yoğun olduğu bölgeye bir kaç damla damlatınız ve parmak uçları ile friksiyon yaparak uygulayınız. Ürün temiz saça uygulanır. En az 4 saat bekletiniz. Durulama gerektirmez.

En etkili sonuçlar için 3 ay düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.


İçeriği:Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Alcohol Denat,Propylene Glycol, Spdium Lactate, Niacinamide, Allium Sativum Bulb Extract, Glycerin, Phenoxyethanol, Sophora Angustifolia Root Extract, *Caffeine, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Vanilyl Buthyl Ether, Orchis Mascula Flower Extract, Panax Ginseng Root Extract, Panax Notoginseng Root Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Kigelia Africana Fruit Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Salvia Sclarea Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Biotin, Oligopeptide-79, Caprylyl Glycol, Saccharomyces/Zinc Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Silicon Ferment, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI42090.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.