Zigavus Forte Ultra Clinical Kuru ve Normal Saçlar

Zigavus Forte Ultra Clinical Kuru ve Normal Saçlar

KÖKTEN UCA BESLE

Zigavus, olarak yıllardır saç uzmanları ile çalışarak, her saç problemine çözüm bulmak için çalışıyoruz. Alman laboratuvarları tarafından yapılan araştırmalar ve denemeler sonucu güncel hammaddelerle yepyeni bir içerik oluşturduk, Zigavus Ultra Forte Clinical Şampuan. Ultra Forte, genetik saç dökülmesinin yanında, yağlanmaya bağlı yada saçlı deri yada saç kuruluğu nedeni ile dökülmelerinde göz önünde bulundurarak, saç tipleri için yağlı saçlar ile kuru ve normal saçlara özel ayrı ayrı içeriğe sahip olarak geliştirildi. Özellikle son dönemde çok popüler olan, bakterilerin kraliçeleri olan bilinen probiyotik bakterilerin besin kaynağı olan prebiyotikler kullanıldı. Prebiyotikler cildin ve saçlı derinin mikrobiyolojik bariyerini güçlendirerek doğal savunma mekanizmalarını uyarır. Kuru ve atopik cildin görünümünde, yapısında gözle görülür bir değişim sağlar. Saçlı derideki kuruluğa bağlı, ya da hassasiyet nedeni ile tıkanan saç köklerinin rahatlamasını ve saçların daha kolay beslenmesini ve dolayısı ile güçlenmesini sağlarlar

 

Saç Dökülmesin karşı yeni formül Zigavus Forte Hakkında detaylı bilgi için tıklayın

baner_forte_tr

 

Laminaria digitata extract
Bir çeşit deniz yosunu olan Laminaria digitata, saçı besler antioksidan etki yapar. Saçı nemlendirmede görevlidir. Aynı zamanda saç dökülmelerine karşı etkilidir.

Urtica Dioica Extract (Isırgan Ekstresi)
Sebum salgısını düzenler ve kepek oluşumunu engeller. Saç dökülmelerine karşı etkili olup sağlıklı saç büyümesini destekler. Saçı canlandırıp güçlendirmesinin yanı sıra sağlıklı uzattığı gözlemlenmiştir.

Salvia Officinalis Leaf Extract (Adaçayı Yaprağı Ekstresi)
İçerdiği A, B ve C vitaminleri, potasyum ve kalsiyum sayesinde saç ve saç derisini olumsuz dış etkenlere karşı korur. Daha dirençli hale getirir.

Lawsonia Inermis Extract (Kına Ekstresi)
Saça ve saçlı deriye detox yapar saçı besler ve güçlendirir. Extra hacim katar. Ayrıca renk koruyucu özelliği vardır

Humulus Lupulus Extract (Şerbetçi Otu Ekstresi)
Saça daha fazla hacim katar. Kepeği önlenmesine yardımcı olur.

Camelia Sinensis Extract (Yeşil çay Ekstresi)
İçerdiği A, B ve C vitaminleri, potasyum ve kalsiyum sayesinde saç ve saç derisini olumsuz dış etkenlere karşı korur. Daha dirençli hale getirir. Arındırıcı özelliği vardır.

Arctium Lappa Extract (Dulavrat Otu Extresi)
saç derisini arındırıcı,hassasiyet giderici özelliği vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Cansu dedi ki:

  Merhaba benim saçlarım kıvırcık ve kabarık.Düzleştirince de elektrikleniyor.Bana hangi şampuanı önerirsiniz?

 2. Saadet demiroğlu dedi ki:

  Ben yaklaşık 1 senedir zigavus extra sarımsak özlü şampuanınızı kullanıyorum, dökülme şikayetlerim büyük oranda azaldı. Bugün de tekrardan almak için eczaneye gittiğimde bu ürünü tavsiye ettiler. Benim merak ettiğim şey bu ürün de sarımsak özlü gibi dökülme üzerine mi geliştirildi yani aynı ölçüde memnun kalır mıyım yoksa sarımsak özlü olana devam etmem daha mı uygun? Saçımın temel problemi dökülme.

 3. Emre dedi ki:

  yağlı saçlar için şu an kullanıyorum . 24 saate kadar saçlarım yağlaniyor . yağlı saç mi oluyor acaba ??

  • Zigavus Destek dedi ki:

   Merhaba, saçların 24-48 saat içersinden yağlanması normal karşılanmaktadır.