Zigavus Organik Marula Şampuanı

Zigavus Organik Marula Şampuanı

Zigavus Organik Marula & Mafura Oil şampuan, PENTAVITIN® %100 natural orjinli formülü ile saçın hidrasyon yeteneğini arttırarak kuruluğun önlenmesini ve seramid sentezinin uyarılmasını sağlar. Marula & Mafura Oil içeriğindeki C vitamini, özel yağ asitleri ve zengin antioksidanlar ile saçları
zararlı serbest radikallere karşı korur. PENTAVITIN® yoğun bir nemlendirme ve yumuşaklık sağlar. Cansız ve yıpranmış saçlarda restore edici özellik gösterir. Hidrolize Moringa Proteini(KELIMOR®) saç üzerinde bir film tabakası oluşturarak, boyalı ve doğal saçlarda renk koruması sağlar.

Etkileri

Saç rengini korur.
Saça hacim kazandırır.
Kırılmayı önler.
Saçı ağırlaştırmaz.
Kolay taranım sağlar.
Yumuşaklık kazandırır.
Saçı nemlendirir.

Etken Maddeler

Pentavitin: saçın hidrasyon yetenegini arttırarak kurulugun önlenmesini ve seramid sentezini uyarılmasını saglar.
Sclerocarya Birrea Seed Oil (Marula Çekirdegi Yagı): Zengin vitamin ve mineral içeriginden dolayı mükemmel bir antioksidandır.
Saç tellerini ultraviyole hasarından ve her türlü serbest radikal zararından korur. Yağa baglı oluşan deformasyonlarla savaşır. Saç derisini ve köklerini güçlendirir. Saçları onarır. Elektriklenmeyi önler. Saç gövdesindeki pürüzleri gidererek ipeksi bir yapıya kavuşturur.
Trichilia Emetica Seed Butter (Mafura Yagı): Içeriginde oleik ve palmitik asitler bulunmaktadır. Bu sayede canlandırıcı ve onarıcı etki eder. Saç teline nem ve esneklik kazandırır. Isıyla şekillendirilmeden dolayı hasar görmüş saç tellerini iyileştirir. Kuru ve kaşıntılı saç derisine nüfuz ederek denge saglar. Mikroplardan ve enfeksiyonlardan arındırır.
Moringa Oleifera Seed Extract (KELIMOR®): Saç saglıgı ve hijyeni için büyük önem taşıyan bu ekstre, amino asitler ve peptidler bakımından oldukça zengindir. Saçı onarır. Hacmini arttırır. Saçta oluşabilecek irritasyonu azaltır. Saçın rengini korur.
Cocamidopropyl Betaine: Hindistan cevizinden elde edilen ve agresif olmayan temizleyici bir etken maddedir. Antiseptik ve antienflamatuar etkisiyle enfeksiyonları iyileştirir, yenilerinin oluşumunu engeller.
D-Panthenol (Prpvitamin B5): Nem tutucu özelligi sayesinde saç tellerinin çapını %10 a kadar arttırır. Deriye ve saça nüfuz edebilir. Saça nüfuzundan sonra atmosfer koşullarına, saçın taranmasına baglı olmaksızın saçın nemini korumasına yardımcı olur.Saç köklerini besleyici etki gösterir.
Tocopherol (E Vitamini): Serbest radikal hasarlarına baglı sorunları ortadan kaldırır.

 

Nasıl Kullanmalı

Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dakika bekleyin. Böylece ürün saçınıza daha çok nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Haftada en fazla 3 defa kullanıma uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Gamze Aksakallı dedi ki:

    1 kutu almak istiyorum fiyatı ne kadar?