Zigavus Zeytin Ekstraklı Şampuan

Zigavus Zeytinyağı Ekstraktlı Şampuan

Kuru Mat ve Cansız Saçlar İçin, saçın doğal nem dengesini korur ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlar.
Zeytinyağı, yüzyıllardır literatürlerde bahsedilen ve kanıtlanmış etkilere sahiptir. Vücut için bu kadar besleyici özellikleri olan zeytin ve zeytin yağı, saç içinde bir o kadar besleyicidir. Geçmişten günümüze en çok kullanılan bakım ürünü olarak herkesin aklına zeytinyağı gelir. Zigavus, Kuru,Mat ve Cansız saçlar için şampuan formülize ederken zeytinyağının ve zeytin yaprağının zengin içeriğinden faydalandı ve bu bitkisel içeriği kollajen ve vitamin ile destekledi. Kuru saçların nemini geri kazandırmak, parlak ve ipeksi bir görünüm veren Zigavus Zeytinyağı Ekstratlı Şampuan saç bakımınızı kökten uça yapar, daha sağlıklı ve canlı saçlar sunar.

Etkileri

Extra Canlılık
Jujubenin yoğun antioksidan etkisi ile, çevre kirliliği, sigara dumanı , stres gibi olumsuz faktörlerden dolayı enerjisini yitirmiş saçların canlanmasında etkilidir.

Elektiriklenmeye Karşı Etki
Besleyici etkisi ile, kuru ve elektriklenen saçları kontrol altına alır. Hava koşullarının ve ısıl işlemlerin olumsuz etkilerini nötrler.

Vitaminlerle besleme
Tropikal bir bitki olan jujube, mükemmel bir vitamin ve mineral deposudur. Limondan 20 kat fazla C vitamini içermesi sayesinde saça dışarıdan gelebilecek olumsuz etkilerle savaşır. Kepeğe ve saç dökülmelerine karşı etkilidir.

Parlak ve İpeksi
Özel formülasyonundaki bitkisel komplexler ve vitamin komplexleri ile saçınızı daha sağlıklı bir görünüme kavuşturmada etkilidir. Beslenen saç parlar ve ipeksi bir ekti bırakır

 

Etken Maddeler

Zizyphus Jujuba Fruit Extract (Jujube Ekstresi): Saçı çevrenin olumsuz etkilerine karşı korur. Güneşin zararlı ışınlarına karşı korumada etkilidir.Saçın  sağlıklı ve güçlü uzamasına yardımcı olur. Saça bir parlaklık ve canlılık kazandırır.

Limonene: Turunçgillerden elde edilir ve diğer etken maddelerle sinerjik bir etkiye sahiptir. Ürünün saça ve saç derisine nüfuz etmesini kolaylaştırır. Kokusu ile terapi etkisi yapar.

Hydrolyzed Collagen: Kollajen,güzellik için hayati önem taşıyan bir proteindir. Saça sağlamlık ve elastikiyet kazandırmada etkilidir. Saçın uzamasına yardımcı olur, dökülmelerde etkilidir.

Citric Acid: Saçlı deriyi temizler. Kepeğe karşı etki gösterir.

Panthenol (B Vitamini): Saçı ve saçlı deriyi besler, saçın nemlenmesini sağlayarak güçlendirir.

Kimler Kullanmalı

– Cansız ve kuru saçları olanlar
– İnce telli ve yıpranmış saçları olanlar
– Çevre şartlarından, boyadan,ısıl işlemlerden zarar görmüş saçları olanlar
– Daha havalı ve yoğun saçlara kavuşmak isteyenler

Nasıl Kullanmalı

Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dakika bekleyin. Böylece ürün saçınıza daha çok nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Zigavus JUJUBE EKSTRAKTLI ŞAMPUAN ın etkisini görebilmeniz için başka bir ürün kullanmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.