Menü

One Minute Sıkılaştırıcı Krem

149,50 TL

Marka: One Minute
Ürün Kodu: ZGVS1040

  • Orijinal Ürün
  • 50 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
  • Telefon ile Destek
Açıklama

Yaşlanmaya Karşı ONE MİNUTE


Yaş ,çevresel faktörler,kişisel alışkanlıklar, mimikler, sağlıksız beslenme gibi nedenlerden dolayı cilt elastikiyetini kaybeder. Cilt altı bağ dokusundaki kollajen fibriller, bu nedenlerden dolayı kasılı halde kalır,ciltte kırışıklık gibi izler oluşmasına, sarkmalar oluşmasına neden olur. Uygun bakım ürünleri ile bu yaşlanma belirtilerine karşı savaşmak mümkündür. Cilt altı dokunun dolgunluğunu korumak, daha diri ve sağlıklı bir cilde kavuşmak hayal değil. Zigavus One Minute Sıkılaştırıcı Krem, cilt sıkılaştımadaki etkileri dünya çapında nam salmış, Algae extratı içerir, aynı zamanda benzersiz bir sıkılaştırıcı olan PEPHA®-TIGHT içerir. PEPHA®-TIGHT, cildin ve altındaki bozulmuş tabakaların sıkılaşmasına, parlaklaşmasına, ve kırışıklıkların düzelmesine yardımcı olur. PEPHA®-TIGHT, etkileri klinik testlerle kanıtlanmış bir antiaging aktifidir, cildin diriliğini ve dolgunluğunu kalıcı olarak desteklemek için Tip I kollajen sentezini uyarır. Zigavus One Minute Sıkılaştırıcı Krem, uygulamadan sonra çabuk başlayan ve hissedilebilir gerginleştirici etkisinin yanı sıra; daha geç başlayıp uzun süren,yaşlanma belirtilerinin ortadan kalmasına destek sağlar. Mükemmel bir makyaj altı bazıdır.


One Minute Anti-Aging Krem Etkileri

- Algae Detoksu Çevre kirliliği,makyaj,sigara dumanı, ciltte kalıntılar bırakır ve bu kalıntılar zamanlar cilt altına yerleşir.Cilt altına yerleşen bu olumsuz faktörler,ciltte serbest radikallerin oluşmasına neden olur. Serbest radikaller, cildin oksijensiz kalmasına,dolayısı ile cildin yaşlanmasına ve sarkmasına neden olur. Algae Ekstresinin en önemli özelliklerinden biride cilde detoks etkisi yapması. Cilt tabakalarında biriken bu olumsuz faktörlerle savaşır,lekelere akşı etkilidir,cildi oksijene doyurur,bu sayede cilde sağlıklı bir parlama ve sıkılaşma sağlar. Cildin dolgunluğa kavuşmasına yardımcı olur.

- Kollajen Etkisi Pepha-Tight®,insanlar üzerinde yapılan klinik çalışmalarda, Oksidatif Strese Karşı Koruma sağladığını, Tip 1 Kolajen Sentezini Arttırdığı,hem anında hemde zamanla etki gösterdiği kanıtlanmıştır. Kullanıcılar,hem ilk uygulamam anında hemde 2 haftalık testin sonunda ciltlerindeki gerginleşmeyi hissetmişlerdir.

- Cildiniz elastikiyetini yeniden kazansın Koenzim Q10’un yaşlanma karşıtı etkileri artık herkes tarafından bilir hale geldi. Zigavus One Minute Sıkılaştırıcı Krem,içeriğindeki  Koenzim Q10 ile antioksidan etki yapar,kollajen sentezini,cilt yenilenmesini destekleyen diğer proteinlerle cildi daha gergin ve sağlıklı bir hale getirir. Sağlıklı,nem ve oksijen açısından doymuş,bakımlı bir cilt, elastikiyetini yeniden kazanır.

- Okyanustan Gelen Koruma Deniz kadayıfı, Atlas Okyanusunda, İngiltere, İskoçya ve İrlanda sahillerinde kayalıklarda yosun gibi kendiliğinden üreyerek yetişen bir türdür. Cildin ihtiyaç duyduğu vitaminler ve mineraller için müthiş bir kaynak olduğu için, kozmetiklerde cilt yumuşatıcı ve besleyici olarak kullanılır,cildi beslemesinin yanı sıra ultraviyole hasarını uzaklaştırır.Aynı zamanda deniz yosunların dünyada en çok oksijen üreten organizmalardır.  Zigavus One Minute Sıkılaştırıcı Krem, cildi oksiyene doyurur, sıkılaştırmada ve cilt problemlerinizden arınmanızda yardımcınızdır.

- Geleneksel Bakım Salatalık,yüzyıllardır cilt bakımında kullanılan bir meyvedir. Sıkılaştıcı ve cildi germe özelliği herkes tarafından bilinir. Aynı zamanda detoks ve ödem atıcı etkisi çok yüksektir. Zigavus One Minute Sıkılaştırıcı Krem, içerisinde salatalık özü bulundurur. Cildinizdeki stresin, günün yorgunluğunu atmada yardımcınızdır.


Anti-Aging Krem İçeriği

Pepha-Tight®: Cildi toparlayıp sıkılaştıran doğal bir aktif içeriktir. Amino asitler, polisakkaritler, antioksidan, C vitamini ve hücre oluşumunda yeri olan B12 vitamini başta olmak üzere yaşamsal önemi olan aktifler içermektedir. Pepha-Tight® iki özelliği tek üründe barındıran bir etken maddedir. Uygulamadan sonra çabuk başlayan ve hissedilebilir gerginleştirici etkisinin yanı sıra; daha geç başlayıp uzun süren, cilt hücrelerini oksidatif stresten koruyan ve  tip 1 kollajen üretmesini hızlandıran kalıcı etkisi vardır.

Algae Extract (Deniz Yosunu Ekstresi): Ana vitamin ve minerallerin tümünü içerir. Antioksidan bakımından zengindir. Cildi serbest radikallerin hasarlarından korur. Yaşlanmanın zorlu belirtileriyle (kırışma, sarkma, lekelenme, elastikiyet kaybı…) savaşır. Kolajen ve elastin yapımını destekler.

Hydrolyzed Vegetable Protein: Vücudumuzun ihtiyaç duyduğu başlıca vitamin ve amino asitleri içerir. Cilt tarafından hızlıca emilir. Eşsiz bir nemlendirici ve besleyicidir. Antioksidan etkisiyle yaşlanma belirtilerini uzaklaştırmada etkilidir. Serine: İpek proteinidir. Hücre çeperini güçlendirir, cilde sağlık kazandırır. Kolajen yapımını destekler. Cilde elastikiyet kazandırır. Nemi hapseder.

Arginine: Ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltır. Hücreleri yenilemede etkilidir.

Proline: Yaşlanmış hücreleri yenileyip canlandıran bir amino asittir.

Ubiquinone (Koenzim Q10): Mükemmel bir antioksidandır. Hücreleri yeniler. Oksitlenmeye bağlı hasarı engellemede etkilidir.

Chondrus Crispus (Deniz Kadayıfı): Cildin ihtiyaç duyduğu vitaminler ve mineraller için müthiş bir kaynaktır. Cildi beslemesinin yanı sıra ultraviyole hasarını uzaklaştırır. Klorofil içerir,vücudumuza zarar veren maddelerin giderilmesini sağlayan lifler içerir. Phospholipids: Cilde nem ve pürüzsüzlük verir

Soybean Oil (Soya Fasulyesi Yağı): Zengin bir vitamin, mineral ve protein kaynağıdır. Cildin koruyucu bariyerini yapılandırır, dış etkenlere karşı korur.

Cucumis Sativus Extract (Salatalık Ekstresi): Antioksidan etkisinin yanı sıra iyi bir yatıştırıcıdır.

Aloe Barbadensis (Aloe Vera): : Derinin kaybettiği nemi yeniden kazandırır. Zengin vitamin, mineral, amino asit ve enzim yapısına sahiptir. Hassasiyetlere karşı nazikçe savaşır. Cildi besler, bakım yapar ve ferahlatır.


Kimler Kullanmalı?

–  Yaşlanma belirtilerine karşı savaşanlar

–   Daha diri ve canlı bir cilt isteyenler

–   Anında etki görmek isteyenler


Nasıl Kullanmalı?
Tonikle temizlenmiş cildinize, göz çevresi de dahil olacak şekilde parmak uçlarınızla uygulayınız. Emilene kadar nazikçe masaj yapınız. Günlük kullanım ve makyaj altı kullanımı için uygundur.  5
|

Son Yorumlar

5 yorum
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler