Menü

Organik Marula Şampuan 250 ML

249,50 TL

Marka: Zigavus
Ürün Kodu: ZGVS1086

  • Orijinal Ürün
  • 50 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
  • Telefon ile Destek
Açıklama

Marula ve Mafura İle Saçların Havalansın


Zigavus Organik Marula & Mafura Oil şampuan, PENTAVITIN® %100 natural orjinli formülü ile saçın hidrasyon yeteneğini arttırarak kuruluğun önlenmesini ve seramid sentezinin uyarılmasını sağlar. Marula & Mafura Oil içeriğindeki C vitamini, özel yağ asitleri ve zengin antioksidanlar ile saçları zararlı serbest radikallere karşı korur. PENTAVITIN® yoğun bir nemlendirme ve yumuşaklık sağlar. Cansız ve yıpranmış saçlarda restore edici özellik gösterir. Hidrolize Moringa Proteini(KELIMOR®) saç üzerinde bir film tabakası oluşturarak, boyalı ve doğal saçlarda renk koruması sağlar.


Marula Şampuanın Etkileri- Saç rengini korur.

- Saça hacim kazandırır.

- Kırılmayı önler.

- Saçı ağırlaştırmaz.

- Kolay taranım sağlar.

- Yumuşaklık kazandırır.

- Saçı nemlendirir.
Marula Şampuanın İçindekiler ve EtkileriSclerocarya Birrea Seed Oil (Marula Çekirdegi Yagı)
Zengin vitamin ve mineral içeriginden dolayı mükemmel bir antioksidandır.Saç tellerini ultraviyole hasarından ve her türlü serbest radikal zararından korur. Yağa baglı oluşan deformasyonlarla savaşır. Saç derisini ve köklerini güçlendirir. Saçları onarır. Elektriklenmeyi önler. Saç gövdesindeki pürüzleri gidererek ipeksi bir yapıya kavuşturur.

Trichilia Emetica Seed Butter (Mafura Yagı)
İçeriginde oleik ve palmitik asitler bulunmaktadır. Bu sayede canlandırıcı ve onarıcı etki eder. Saç teline nem ve esneklik kazandırır. Isıyla şekillendirilmeden dolayı hasar görmüş saç tellerini iyileştirir. Kuru ve kaşıntılı saç derisine nüfuz ederek denge saglar. Mikroplardan ve enfeksiyonlardan arındırır.

D-Panthenol (Prpvitamin B5)
Nem tutucu özelligi sayesinde saç tellerinin çapını %10 a kadar arttırır. Deriye ve saça nüfuz edebilir. Saça nüfuzundan sonra atmosfer koşullarına, saçın taranmasına baglı olmaksızın saçın nemini korumasına yardımcı olur.Saç köklerini besleyici etki gösterir.

Pentavitin
Saçın hidrasyon yetenegini arttırarak kurulugun önlenmesini ve seramid sentezini uyarılmasını saglar.

Moringa Oleifera Seed Extract (KELIMOR®)
Saç sağlıgı ve hijyeni için büyük önem taşıyan bu ekstre, amino asitler ve peptidler bakımından oldukça zengindir. Saçı onarır. Hacmini arttırır. Saçta oluşabilecek irritasyonu azaltır. Saçın rengini korur.

Cocamidopropyl Betaine
Hindistan cevizinden elde edilen ve agresif olmayan temizleyici bir etken maddedir. Antiseptik ve antienflamatuar etkisiyle enfeksiyonları iyileştirir, yenilerinin oluşumunu engeller.

Tocopherol (E Vitamini)
Serbest radikal hasarlarına baglı sorunları ortadan kaldırır.


Marula Şampuanın Nasıl Kullanılır?

Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dakika bekleyin. Böylece ürün saçınıza daha çok nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Haftada en fazla 3 defa kullanıma uygundur.


5
|

Son Yorumlar

2 yorum
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler