Menü

Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan 3'lü Paket

495,00 TL

Kargo ücretsiz
Marka: Zigavus
Ürün Kodu: ZGVS1082

  • Orijinal Ürün
  • 50 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
  • Telefon ile Destek
Açıklama
>

SAÇ DÖKÜLMENİZİ DURDURUN

Testlere katılan deneklerin %87,5 oranında saç dökülmesinde azalma görülmüştür. Bu sonuç şampuanın 3 hafta kullanımından sonra saptanmıştır. Araştırmaya katılan deneklerin %50sinde iyileşme belirgin, %31,25inde çok belirgin iyileşme seviyeleri belirlenmiştir. SAÇ DAYANIKLILIĞINDA İYİLEŞME Teste katılanların %84’ünde saçların dayanıklılığında artış gözlenmiştir. %24’ünde çok iyi, %60’inda orta düzeyde dayanıklılık artışı 3 hafta sonunda saptanmıştır.

 Allium Sativum Extract
 
Sarımsak Extraktı, saç gövdesi ve derisi için gerekli birçok vitamin, mineral ve amino asitleri içermektedir. Saç için önemi herkes tarafından bilinir ve kanıtlanmış etkilere sahiptir. Kepek oluşumunu engeller. Saç derisindeki hücreleri korur ve yeni hücre oluşumunu destekler. Kırılma ve kopmalara karşı saçı korur. Yağ dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur
Urtica Dioica Extract
 
Isırgan Ekstresi, saçın yağ-nem dengesini sağlar. Saç köklerinde ki uyarıcı etkisi ile saç dökülmesini engellemede yardımcıdır. Saçı canlandırıp güçlendirmesinin yanı sıra sağlıklı uzamasını desteklediği gözlemlenmiştir.
 

Sarımsak Şampuanı Nedir?

 

Sarımsak, çok uzun zamandır saç dökülmesi problemleri dendiğinde akla gelen ilk bitkidir. Sarımsağın kendisini direk saça uygulamak, hem zahmetli hem kötü kokulu bir yöntem olduğundan, çare olduğu bilinse de saç dökülmesi problemi yaşayan kişiler tarafında uygulanmada sıkıntılar yaşanır. Bu nedenle Zigavus Pharma, KOKUSUZ Sarımsaklı Şampuan’ı çıkardı. Sarımsaklı şampuan yoğun sarımsak özleri içerir, ancak özel bir yöntem uygulandığı için sarımsak kokusu içermez. Sarımsaklı şampuan,saç dökülmesine karşı hem günlük bakımızda kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir bakım ürünü hemde sosyal hayatınızda sizi etkilemeyecek şekilde KOKUSUZ olarak geliştirilmiştir.


Bölgesel Seyrelme Neden Olur?

 

Bölgesel seyrelmelerin genel nedeni erkek hormonları denilen androjen hormonlardır. Bu sinsi bir saç dökülmesi çeşididir. Yani uzun süre sonra fark edilen bir durumdur. Özellikkle alın ve tepe bölgelerde gözlemlenir. Erkek hormonları neden olsada, kadınlarda da azda olsa erkek hormonları salgılandığı için kadınlarda da gözlemlenir. Bu hormonlar nedeni ile saç kökleri tıkanıklık yaşar ve beslenemezler. Beslenemeyen saç telleri dökülür. Saç dökülmesi yaşansa da saç köklerinin ölümü hemen yaşanmaz uzun süre saçlı deri altında beklemede kalır. Uyarıcı etkiler ve tedaviler ile geri kazanım mümkündür. Aynı zamanda bölgesel seyrelmelerin bir nedenide yaştır. Yaş arttıkça vücuttaki sertbest radikaller(kimyasal ve çevresel etkilerle oluşan oksijensizlik sorunu nedeni ile meydana gelen bileşikler.) tüm vücut hücrelerine etki ettiği gibi saçlı deri hücrelerine de etki eder. Ciltte kırışıklığa,saçlı deride hücre ölümlerine neden olan serbest radikallerle savaşan içerikler ile,yaş nedeni ile dökülmelere karşı savaşılabilir.


Hayvanlar Üzerinde Test Edilmemiştir.” Ne demektir, neden test edilmez?

 

Kozmetik ürünlerin etkinliğini görmek, faydasını gözlemlemek yada bir zararı olup olmadığını gözlemlemek için belirli bir dönem hayvanlar üzerinde testler yapılmıştır. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte bu hayvanlar üzerindeki testlere alternatif yöntemler geliştirildi. Doku kültürleri yada kullanıcı testleri daha fazla tercih edilir oldu. Hayvanlar üzerinde yapılan testler, ülkemizde ve Avrupa’da yasak. Bunların yerine alternatif yöntemler seçmeye yönlenme vardır.

Zigavus ürünleri dermatolojik olarak test edilmiş ayrıca etkinliği kanıtlanmış ürünlerden oluşmaktadır. Bu testler tamamen kullanıcı testleri olmakla birlikte,gerçek sonuçları yansıtılmaktadır. Hayvanlar üzerinde yapılan hiçbir test firmamız tarafından tercih edilmemekte ve ürünlerinden içinde de hayvansal kaynaklı hammaddeler kesinlikle bulunmamakta,tamamen vegan ürünler olarak geliştirilmektedirler.

5
|

Son Yorumlar

59 yorum
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler