Menü

Zigavus Medicade Şampuan 250 ML

245,50 TL

Marka: Medicade
Ürün Kodu: ZGVS1003

  • Orijinal Ürün
  • 50 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
  • Telefon ile Destek
Açıklama


Kepeklenmeye Karşı Bitkisel Savaş


Problemli saç ve saç derisi için özel olarak üretilmiştir. İçeriğinde bulunan Salisilik asit, Ardıç katranı, Keratin, Polysorbate80 & Sülfür, Allantoin ve Panthenol özel bakım förmülü sayesinde arındırıcı ve onarıcı etkisi gösterir.


Saçlı deri çok çeşitli nedenlerden dolayı hassaslaşıp, kişileri rahatsız edebilir. Çok sık saç boyama, saça uygulanan diğer kimyasal işlemler, stres saçlı deri problemlerinin en önemli denenlerinden bir kaçıdır. Zigavus Medicade+ Şampuan bu ve bunun gibi nedenlerle problem yaşayan kişiler için özel formülize edilmiş bir ürün olup, saçlı deriyi ferahlatır, Saçın ve vücudumuzun yapı taşı aminoasitlerdir. Zigavus Medicade + Şampuan saçınıza ve saçlı deriye bitkisel aminoasit desteği sağlar, besler ve bakım yapar. Nem dengesini korumaya yardımcı olur, saçlı deriyi derinlemesine arındırır, bu sayede Medicade+ şampuanın içerisindeki özel bitkisel aminoasit ve minerallerin saça nüfuz etmesini sağlar.
Zigavus Medicade+ Şampuanın Etkileri


Saçlı deride rahatlık
İçeriğinde bulunan, bitkilerden elde edilen özel arındırıcı ajanlar sayesinde, saçlı deriyi derinlemesine temizler, ferahlatır ve terapi etkisi yaparak,saç ve saçlı deri problemlerinize çözüm sağlar.

Hydrolize aminoasit bakımı
Zigavus Medicade + Şampuan, özel yöntemlerle hydrolize edilen Buğday Proteini, Mısır Proteini, Soya Proteini ile saçın ihtiyacı olan aminoasit desteğini sağlar, saçın yapılanmasına destek olur. Daha güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşmanız için bir ajan görevi görür.

Mükemmel arınma
Saç ve saçlı deri arındırılmadan, kullandığınız ürünlerin etki göstermesi mümkün değildir. Zigavus Medicade+ şampuan, kimyasallara karşı tepki gösteren ciltler için özel olarak üretilmiştir. İçerisindeki özel ajanlar sayesinde, kimyasallara maruz kalmadan saçlı deriyi arındırır, ve ferahlatır bu sayede içerisindeki besleyici elementlerin saçınıza nüfuz etmesini sağlar.

Koruma kalkanı
Özel formülasyonundaki bitkisel komplexler ve vitamin komplexleri ile saçınızı daha sağlıklı bir görünüme kavuşturmada etkilidir. Beslenen saç parlar ve ipeksi bir ekti bırakır.


Medicade+ Şampuanın İçeriği


Cocamidopropyl Betaine
Hindistan cevizinden elde edilen temizleyici bir etken maddedir. Hassas ciltlerde etkilidir. Saçı ve saçlı deriyi nazikçe temizler.

Hydrolyzed Wheat Protein (Buğday Proteini)
Saç için hayati önem taşıyan keratin proteinlerindendir. Saça hacim ve parlaklık kazandırmasının yanı sıra saçtaki kırılmalara karşı etkilidir.

Hydrolyzed Corn Protein (Mısır Proteini)
Saçı güçlendirir, nemlendirir, var olan nemi tutmasına yardımcı olur. Saça parlaklık verir.

D-Panthenol (Provitamin B5)
Saç için olmazsa olmaz,etkileri kanıtlanmış bir proteindir. Saçın güçlenmesinde,hacim kazanmasında etkilidir.

Hydrolyzed Soy Protein (Soya Proteini)
Saçtaki keratin ile etkileşim halindedir, saçın güçlenmesinde destek sağlar. Bu sayede hem saç gövdesindeki pürüzlerde etki gösterir, saça ipeksi görünüm sağlar.

Salicylic Acid
Saçlı deriyi temizleyip arındırmada etkili bir ajandır, bu sayede kepeği saç derisinden uzaklaştırır. Ayrıca yağ ve nem dengesini sağlar. Aşırı yağlanma ve kurumayı engeller.

Sulfur
Mükemmel bir arındırıcıdır. Saçlı deriyi temizler ve problemlerden arındırır.

Allantoin
Doğal aktiflerin en önemlilerindendir, etkinlikleri kanıtlanmıştır. Saçlı derideki problemlerle savaşır. Hassasiyete karşı etki gösterir. Saça ve saçlı derinin nem kazanmasında etkilidirMedicade+ Şampuanı Kimler Kullanmalı?


- Zigavus Medicade+ Şampuan

- Saçlı deride hassasiyet problemi yaşayanlar

- Kepek problemi olanlar

- Çevre şartlarından, boyadan,ısıl işlemlerden zarar görmüş saçları olanlar


Medicade+ Şampuan Etkikeri


* Medicade+, arındırıcı etkisi ile tahriş olmuş hassas saç derisini ferahlatıp koruyarak nazikçe temizler.

* Her kullanımda saç ve saç derisini koruyarak sağlıklı ve temiz saçlara sahip olmanızı sağlamak için formüle edilmiştir.

* Saç derinizin doğal savunma sisteminin güçlenmesini ve daha canlı görünmesini sağlar.

* Düzenli kullanıldığı takdirde, saç derisindeki ölü hücreleri temizleyerek kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

* pH değeri saç derisine ve cilde uygun olup irritasyona sebep olmaz.Medicade+ Şampuanı Nasıl Kullanılır?

Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dakika bekleyin. Böylece ürün saçınıza daha çok nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Haftada en fazla 3 defa kullanıma uygundur.

5
|

Son Yorumlar

22 yorum
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler