Menü

Zigavus Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Kür Ampül

340,00 TL

Kargo ücretsiz
Marka: Zigavus
Ürün Kodu: ZGVS1029

  • Orijinal Ürün
  • 50 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
  • Telefon ile Destek
Açıklama

Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Destek


Saçın ve saçlı derinin beslenmesi ve gelişimi esnasında ihtiyaç duyacağı temel yapılar baz alınarak seçilmiş bitkisel içerikler, doğal halleri korunarak formülize edilmiş ve bir araya getirilmiştir. Saça tam bir besin takviye etkisi yaparak,sağlıklı saç gelişimini destekler,besler ve bakım yapar. Bakımlı,daha güçlü saçlar sunar. Kökten uca beslenen saçlar,sağlıkla parlar.


Dökülmelere Savaş Açtık!

Beslenemeyen saç dökülür,sönük ve mat bir görünümü vardır. Zigavus Bitkisel Kür Ampül, özellikle yoğun dökülmelerine karşı etki eder. Saç gelişimini için gerekli olan tüm içerikleri bünyesinde barındırır. Durulanmaya ürün olduğu için temas süresi fazladır, doyası ile etki mekanizması yüksektir. Extra Besleyici

 Saç kökü, saçın yapısındaki maddeleri üretebilmek için çeşitli besleyici içeriklere ihtayaç duyar. Saç dökülmesine karşı özel   olarak çalışan Alman Laboratuvarlarında formülize edilmiş içeriği ile,saçı destekler,bakım yapar,canlı,parlak ve sağlıklı     saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.Kökten Uca Etki

Beslenen saçlar uzar,çatal çatal görünümü olmadan, pürüzsüz,parlak ve canlıdır. Zigavus Bitkisel Kür Ampul, saç dökülmesine karşı etki ile kurtarılan saçların sağlıklı kalmasını özel içeriği ile destekler. Kırılmadan uzayan,canlı ve bakımlı saçlara ulaşmanıza destek verir.

Ödüllü içeriği ile Saç Problemlerine Son Verin!

Zigavus Bitkisel Kür Ampul,saç için tam bir besin takviyesi görevi görür, saça kaybettiği enerjisi geri verir, daha canlı dökülmeyen,bakımlı ve gür saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Saçlı deri ve saçı kökten uca besleyerek sağlıkla ışıldayan saçlar sunar. Gün boyu saçınızda kaldığı için, daha yoğun şekilde etki gösterir.Malus Domestica Fruit Cell Culture

(PhytoCellTec™)Yaşlanmaya bağlı yavaşlayan hücre yenilenmesini hızlandıran mucizevi bir aktiftir. Yenileyici ve gençleştirici etki gösterir. Saça sağlık ve esneklik kazandırır. Hücre canlılığını arttırır. Yeni hücrelerin oluşumunu hızlandırır. Hücreleri daha uzun süre korur. Temel hücre yaşlanmasını ve ölümünü geciktirir. Canlı hücrelerin daha uzun süre aktif ve genç kalmasını sağlar. Phyto Cell Tech™ Malus Domestica, bu özellikleri ile Avrupa’da 2008 Yılının En İyi Aktifi Ödülünü almıştır.


Phytokeratin

Saçın kaybettiği aminoasitleri geri kazandırarak saçı nemlendiren, besleyen ve güçlendiren bitkisel keratindir.


Pantothenate

Saçlı deriyi güçlendirir. Hasar görmüş deriyi ve saçları onarır.


Niasin(Vitamin B3)

Saç köklerini besleyen damarlara etki eder.


Allium Sativum Extract (Sarımsak Extraktı)

Saç gövdesi ve derisi için gerekli birçok vitamin, mineral ve amino asitleri içermektedir. Saç için önemi herkes tarafından bilinir ve kanıtlanmış etkilere sahiptir. Kepek oluşumunu engeller. Saç derisindeki hücreleri korur ve yeni hücre oluşumunu destekler. Kırılma ve kopmalara karşı saçı korur. Yağ dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur.


Biotin (Vitamin H)

Saç için ciddi önem taşıyan bir vitamindir. Yaşa ve diğer olumsuz dış etkenlere karşı saçı korurlar. Saçın beslenmesini destekler


Dulavrat Otu

Kurumuş saç derisini canlandırıcı, arındırıcıdır


Aesculus Hippocastanum Seed Extract

Saç telinde ısıyla şekillendirilme ve kimyasal ürün kullanımı sonucu oluşan zararı onarır, saçı dışarıdan gelen hasarlara karşı korur. Saça doğal bir parlaklık verir. Hassasiyet gidericidir.
Bitkisel Kür Ampul,saç dökülmesi problemine özel çalışılan bir formüldür,Alman Laboratuvarları tarafından geliştirilmiş,saçlı deriyi ve saçı beslemek için bitki ekstrelerinin doğal hallerinden faydalanarak daha sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar. Saçlı deriyi besleyerek,sağlıklı saç gelişimini destekler. Saç dökülmesine karşı etkilidir.

Neden Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ile Bitkisel Kür Ampul ile Desteklemek Gerekir?

Bunun nedeni saç kökünün tıkanmasına neden olan etkenlerden kurtulmaktır. Saç köklerini bu nedenlerden arındırarak öncelikli olarak saç köklerini açmak daha sonra saç köklerini beslemek, sağlıklı saç gelişimini desteklemek gereklidir. Saç dökülmenizin asıl nedenini bulup,tam kapsamlı bir bakım yapmalı,tüm alanlardan savaşarak saç dökülmenizi durdurmanız gerekmektedir.

Evde Hazırlanan Maskelerden Daha mı Etkili?

Öncelikle saçın beslenmesi için tek bir bitki yada tek bir etmen yeterli değildir, çok sayıda vitamin, besin ve minerale ihtiyacı vardır. Bunları bitkilerden elde etmek ve bunların faydalı olan özlerini çıkarmak profesyonellik gerektiren işlemlerdir. Evde hazırlanan maskeler hem uğraştırıcı hemde çoğu zaman etkisizdir. Etkisiz olmasının nedeni, bitkilerin aynı görünümde,fakat farklı özelliklerde olan bir çok türü vardır, yani aktardan alınan yada farklı yollarla elde edilen bitki istenilen özelliği göstermeyebilir. Örneğin, papatyanın aynı görütüde, aynı büyüklükle pek çok türü vardır,ancak saç için tıbbi bitki olarak kullanılan, papatya; Alman Papatyası, alternatif tıpta mide için kullanılan Roma Papatyası’dır. Bu nedenle istenilen etkiyi verecek olan bitki seçmek zor, o bitkinin istediğimiz etkiyi alacağımız özünü çıkarmak dahada zordur. Zigavus Bitkisel Kür Ampul, istenilen özelliği veren bitki ekstrelerin,etki miktarları baz alınarak ve doğal halleri korunarak profesyonel laboratuvarlarda formülize edilmiştir. Bu nedenle sizi uğraştırıcı yöntemlerden kurtararak,daha kolay ve daha hızlı sonuca ulaştırmayı hedeflemektedir. Ayrıca evde yapılan maskeler durulanan ürünlerdir,dolayısı ile sadece maskeyi saçınızda beklettiğiniz sürede etki eder. Bitkisel Kür Ampul durulanmayan bir üründür,dolayısı ile gün boyu saçınızda kalır ve bu süre zarfında emilir ve daha yoğun bir etki sağlar.

Saç Dökülmesi Neden Olur?

Saç dökülmesinin bir çok nedeni vardır. Bunların en başında genetik faktörler,yaş, stres, sağlıksız beslenme ve kişisel alışkanlıklar gelir.

Genetik faktörler; hormonlara bağlıdır,erkek hormonları (androjen hormonlar),saçlarda bölgesel seyrelmelere neden olur. Bölgesel seyrelmelerde çoğunlukla saç kökü, saçlı derinin altında gömülü kalır,ancak saç üretimi yapmaz. Zigavus saç dökülmesine karşı ürünleri bu durumla özellikle savaşmak için geliştirilmiştir. Yapılan araştırmalarla, bu saç köklerinin kurtarılması ve canlandırılması mümkün olabileceği görülmüştür. Saç köklerini uyarıcı etmenler ile etki etmek ve kökü,saçlı deriyi beslemek bu yöntemler arasındadır

Yaş nedeni ile saç dökülmeleri,yine bölgesel seyrelmelere benzer. Yaş nedeni ile vücutta oluşan serbest radikaller(çevresel ve kimyasal etkiler sonucu oluşan oksijensizsik nedeni ile oluşan bileşikler) saç köklerini, saç kökünü besleyen kılcal damarlarını tıkar ve işlevsiz hale getirir,dolayısı ile saç dökülmesi yaşanır.

Strese bağlı saç dökülmesi yine hormonlarla ilgilidir. Stres ve hormon ilişkisi çift taraflıdır,yani hem stres nedeni ile hormonal değişikliğe uğrarız hemde hormonal değişiklikler nedeni ile stres yaşarız, bu nedenle özellikle dönemsel yoğun saç dökülmelerinin en büyük nedenlerinden biridir. Saç dökülmesi de kişilerde ayrı bir stres oluşturur,bu durum kısır döngü olarak devam eder. Dönemsel yaşanan yoğun dökülmelerde,stres ve hormon tedavilerinin yanında saç dökülmesine karşı ürünler kullanıp,dökülen saçların deri altında kalan köklerini ölmeden kurtarmak önemlidir.

Saç köklerinin canlanması,sağlıklı saç gelişmini desteklemek için tam kapsamlı olarak bakım yapılmalıdır. Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan saç dökülmesine karşı etkileri kanıtlanmış, 21 günde saç dökülmesini durdurduğu konusunda %87.5 başarı oranı sağlamış bir üründür. Ancak saç dökülmesini engellemek,sizi daha gür saçlara kavuşturmaz. Dökülen saçlarınızın saçlı deri altındaki köklerini yeniden saç üretimine teşvik etmeli, saç köklerini,saçlı deriyi ve saçı ayrı ayrı besleyerek onları desteklemelisiniz. Bu durumda da Zigavus Capixyl Saç Serumu ve Zigavus Bitkisel Kür Ampul devreye girer. Capixyl Saç Serumu,içerisinde bulunan kırmızı yonca ekstresi,saç dökülmesini engellemede ve yeni saç çıkmasını sağlamak için saç köklerini uyarıcı capixyl maddesinin elde edildiği bir ekstredir. Capixyl saç serumu ile saç köklerini uyarmalı ve Bitkisel Kür Ampulun içindeki bitkisel besin maddeleri ve vitaminlerle saç kökünü,saçı ve saçlı deriyi beslemeli ve bakım yapmalısınız.

5
|

Son Yorumlar

1 yorum
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler