Menü

Zigavus Argan Şampuanı 250 ML

249,50 TL

Marka: Zigavus
Ürün Kodu: ZGVS1014

  • Orijinal Ürün
  • 50 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
  • Telefon ile Destek
Açıklama

Argan Mucizesi Saçlarınızda

Faslı kadınların güzellik sırrı argan organik hali ile Türkiye’de.


Kuru, Yıpranmış ve Boyalı Saçlar İçin
Kimyasal ve ısıl işlem görmüş saçlarda oluşan hasarı onarmak amacıyla tasarlanmıştır. Argan yağı, 100 kilo meyveden 1 litre elde edilen oldukça değerli bir E vitamini deposudur. Mükemmel bir antioksidan olması sayesinde saç derisi ve gövdesinde var olan her türlü hasara karşı savaşır.


Argan ile Yumuşak Saçlar

Zigavus Argan Yağı Șampuanı tüm saç tiplerine uygun yapısıyla saçları temizler, yumușatır ve güçlendirir. Așırı ișlem nedeniyle saçlarda olușan hasarlarla mücadele eder, saç ve saç derisini temizleyerek nefes almasını sağlar. Günlük kullanımlarda, Argan Yağı, saçın onarılmasına yardımcı olur ve dıș faktörlere karșı korur.
İçeriğinde yüksek miktarda bulunan E vitamini çok güçlü bir antioksidandır. Argan yağı saç üzerinde yenileyici ve dengeleyici bir etki yaratır. Saç tellerini besler ve saça nemi hapseder, bu sayede her seferinde saçlarınız yenilenmiș ve ıșıltılı bir görünüm kazanır
Argan Şampuanı Nedir?


Moringa Oleifera Seed Extract (KELIMOR®)
Saç sağlığı ve hijyeni için büyük önem taşıyan bu ekstre, amino asitler ve peptidler bakımından oldukça zengindir. Saçı onarır. Hacmini arttırır. Saçta oluşabilecek irritasyonu azaltır. Saçın rengini korur.

Malus Domestica Fruit Cell Culture (PhytoCellTec™)
Yaşlanmaya bağlı yavaşlayan hücre yenilenmesini hızlandıran mucizevi bir aktiftir. Yenileyici ve gençleştirici etki gösterir. Saça sağlık ve esneklik kazandırır. Hücre canlılığını arttırır. Yeni hücrelerin oluşumunu hızlandırır. Hücreleri daha uzun süre korur. Temel hücre yaşlanmasını geciktirir. Canlı hücrelerin daha uzun süre aktif ve genç kalmasını sağlar. Phyto Cell Tech™ Malus Domestica, bu özellikleri ile Avrupa’da 2008 Yılının En İyi Aktifi Ödülünü almıştır.

Argan Oil
Güçlü antioksidan etkisiyle saç derisini besler. Yaşa bağlı olumsuz etkileri ortadan kaldırır. Saçı Güneş’in zararlı etkilerinden korur ve yeniler. Solgun ve mat saçlara parlaklık kazandırır. Cildin doğal nem ve yağ dengesine katkıda bulunur; nemsizliği ve aşırı yağlanmayı sona erdirir.

Chamomille Recutita Flower Extract (Tıbbi Papatya Ekstresi)
Olgunlaşmamış hücreleri yapılandırır. Yazları saça doğal bir ışıltı verir. Saç derisinde oluşabilecek hassasiyeti yatıştırır. Saçlı deride karşılaşılan diğer sorunlara (mantar, alerji, kepeklenme…vb.) karşı tedavi edicidir.

Calendula Officinalis Extract (Aynısefa Ekstresi)
İltihaplı ve yangılı cilt problemi durumlarında yatıştırıcı etki göstermesinin yanı sıra antienflamatuar (iltihap iyileştirici), antimikrobiyal, antiviral (virüs öldürücü) ve yara iyileştirici etkileri vardır. Hasarlı bölgede dokunun kendini tekrar yenilemesini sağlar

Camelia Sinensis Extract (Adaçayı Ekstresi)
İçerdiği A, B ve C vitaminleri, potasyum ve kalsiyum sayesinde saç ve saç derisini olumsuz dış etkenlere karşı korur. Daha dirençli hale getirir. Zararlı bakterilerle ve mantarlarla savaşır, terlemeyi azaltır

Betula Alba Extract (Huş Ağacı Ekstresi)
Seboreik dermatit ve diğer aşırı yağlanma durumları için mükemmel bir yağ dengeleyicidir.

Urtica Dioica Leaf Extract (Isırgan Yaprağı Ekstresi)
Sebum salgısını düzenler ve kepek oluşumunu engeller. Kan dolaşımını hızlandırıcı özelliği sayesinde saç dökülmelerine karşı etkili olup sağlıklı saç büyümesini destekler. Saçı canlandırıp güçlendirmesinin yanı sıra sağlıklı uzattığı gözlemlenmiştir.

Melissa Officinalis Extract (Melisa Ekstresi)
Yatıştırıcı etkisinin yanı sıra diğer yağların nüfuzunu arttırır.

Lactic Acid
Sürekli kullanım durumunda cilde nem tutmayı öğretir.

Lecithin
Kuru ve kırılgan saçlara nem ve parlaklık verir.

Hydrolyzed Wheat Protein (Buğday Proteini)
hacim ve parlaklık kazandırmasının yanı sıra saçtaki kırılmaları önler

Aloe Barbadensis (Aloe Vera)
Zengin vitamin, mineral, amino asit ve enzim yapısına sahiptir. Kaşıntı, kızarıklık ve hava durumuna bağlı yaşanan tahrişler için mükemmel bir yatıştırıcı ve besleyicidir. Cildi yenileyici ve gençleştirici etkisi vardır. Acıyı ve yangıyı azaltır.

Panicum Miliaceum Seed Extract (Sarı Darı Ekstresi)
Saç sorunlarında yararı bilinen, zengin vitaminmineral içeriği ile kan dolaşımını düzenleyen bitkisel bir ekstredir. Saç oluşumunda önemli rolleri olan potasyum, magnezyum, kalsiyum, demir, çinko ve fosfor bakımından zengindir. Yaşa bağlı saç dökülmesini durdurur. Saça hacim ve parlaklık kazandırır.

Equisetum Arvense Extract (Atkuyruğu Ekstresi)
Zengin bir mineral ve kafeik asit deposu, ayrıca mükemmel bir arındırıcı ve antibakteriyeldir. Saç derisine canlılık verir. Onarıcı ve iyileştiricidir. Kepeklenmeye bağlı saç kaybını önler. İçerisinde bulunan silisik asit saçlara ulaşarak saçların daha iyi beslenmesini; dolayısıyla zayıf ve dökülen saçların güçlenerek sağlamlaşmasını sağlar

Salvia Officinalis Leaf Extract (Adaçayı Yaprağı Ekstresi)
İçerdiği A, B ve C vitaminleri, potasyum ve kalsiyum sayesinde saç ve saç derisini olumsuz dış etkenlere karşı korur. Daha dirençli hale getirir. Zararlı bakterilerle ve mantarlarla savaşır, terlemeyi azaltır.

Arctium Lappa Extract (Dulavrat Otu Extresi)
Kurumuş saç derisini canlandırıcı, akne ve sedeften arındırıcıdır.

Lawsonia Inermis Extract (Kına Ekstresi)
Detoks etkisi göstermesinin yanı sıra iltihap azaltıcı ve renk koruyucudur.

Humulus Lupulus Extract (Şerbetçi Otu Ekstresi)
Saça daha fazla hacim katar. Kepeği önlenmesine ve tahriş olmuş cildi iyileştirmeye yardımcı olur.

Echinacea Purpurea Extract (Ekinezya Ekstresi)
İyi bir iltihap azaltıcı, mantar öldürücü ve yara iyileştiricidir. Yeni doku oluşumuna katkı sağlar, bağışıklığı güçlendirerek dış etkenlerden korur.

Centella Asiatica Extract (Gotu Kola Ekstresi)
Saç dökülmesini engeller. Zayıflamış ve dökülmek üzere olan saç köklerini güçlendirir. Saç derisinde kan dolaşımını hızlandırır, bu sayede canlılık sağlar. Saç derisine nefes aldırır. Dökülen saçların yeniden çıkmasını destekler. Yenileyici ve onarıcıdır.

Hamamelis Virginiana Extract (Cadı Fındığı Ekstresi)
Her türlü tahriş ve yara için iyileştirici etki gösterir. İltihabı giderir, yanık ve ufak yaralarda doku onarımını destekler, böcek/sinek ısırıklarında kaşıntıyı azaltır. Kanamayı durdurucu etkisi de vardır.

Tilia Cordata Flower Extract (Ihlamur Çiçeği Ekstresi)
Antibakteriyel ve iltihap iyileştirici etkisi vardır.

Calcium Panthetonate (Provitamin B5)
Saç dökülmesine engel olurken, yeni beyazlamakta olan saçların doğal rengini daha uzun süre korumasını sağlar.

Biotin (Vitamin H) ve Niasin (Vitamin B3)
Saç için ciddi önem taşıyan vitaminlerdir. Yaşa ve diğer olumsuz dış etkenlere karşı saçı korurlar. Zamanla yavaşlayan hücre gelişimini destekler. Saç diplerindeki kan akışını arttırır.

5
|

Son Yorumlar

9 yorum
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler