Menü

Zigavus Capixyl Sprey

177,50 TL

Marka: Zigavus
Ürün Kodu: ZGVS1026

  • Orijinal Ürün
  • 50 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
  • Telefon ile Destek
Açıklama


Saç Dökülmelerine Karşı Saç Spreyi

Yoğun dökülmeler ve bölgesel seyrelmelerin görüldüğü erkek tipi saç dökülmesi için özel olarak formülize edilmiştir. Etkinliği klinik testlerle kanıtlanmış,saç diplerini uyarıcı içerikleri barındıran Capixyl Saç Serumu saç köklerinin ve saçın güçlenmesini destekler


Kafein ve Ginseng Mucizesi

Kullanıcı yorumlarına dayanan gözlemlerle, müşteri memnuniyeti çok yüksek olan, Capixyl Saç Serumu,saç köklerine direk etki ederek,uyarıcı ve canlandırıcı etki gösterir. Kendini kapatmaya yüz tutmuş saç köklerine özel çalışılmış formülü ile,saçlarınızın sağlıklı gelişimini mükemmel derecede destekler.


Capixyl Saç Serumu İçeriği ve Kullanım Nedenleri

Panax Ginseng Root Extract

İçerdiği doğal vitamin ve mineraller sayesinde saç için mucizevi etkiye sahiptir. İyi bir antioksidandır ve serbest radikal hasarıyla savaşır. Bunun yanı sıra saç foliküllerini canlanlanarak sağlıklı uzamalarını destekler. Detoks etkisi yapar. Ayrıca strese bağlı saç dökülmelerini engellemede etkilidir. Yaşlanmadan oluşan saç kaybıyla da savaşır.

Acetylene Tetrapeptide-3

Saç derisi ve saç telleri için mükemmel bir destektir. Keratin ve kolajen yapımına destek olur. Canlandırır ve yeniler, saçların sağlıklı gelişimini destekler.

Trifolium Pratense Flower Extract (Kırmızı Yonca Ekstresi)

Dökülen saç tellerinin tekrar üretilmesini destekler. Uzun süreli kullanım durumunda saç kaybını engellemede etkilidir.

Menthol

Saç köklerini ferahlatır ve rahatlatır. Uyarıcı etkisi vardır.

Aesculus Hippocastanum Seed Extract (At Kestanesi Ekstresi)

Saç telinde ısıyla şekillendirilme ve kimyasal ürün kullanımı sonucu oluşan zararı onarır, saçı dışarıdan gelen hasarlara karşı korur. Saça doğal bir parlaklık verir. Hassasiyet gidericidir.

Paullina Cupana Seed Extract (Guarana Ekstresi)

Kahvenin içerdiği kafeik asit miktarının 3 katını içermektedir. Saç gövdesi için onarıcı; saç derisi için yenileyici ve inanılmaz bir uyarıcı etki gösterir.

Citric Acid

Saç derisinden ölü hücreleri uzaklaştırır. Bu sayede yenilenmeye bağlı oluşabilecek kepeği engeller.

Biotin (Vitamin H)

Saç için ciddi önem taşıyan bir vitamindir. Yaşa ve diğer olumsuz dış etkenlere karşı saçı korurlar. Saçın beslenmesini destekler.

5
|

Son Yorumlar

8 yorum
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler