Menü

Zigavus Forte Ultra Clinical 3 Al 2 Öde Avantajlı Paket - Serum Hediyeli

495,00 TL

Kargo ücretsiz
Marka:
Ürün Kodu: ZGVS1096

  • Orijinal Ürün
  • 50 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
  • Telefon ile Destek
Açıklama

Zigavus Forte Ultra Clinical Şampuan Seti Serum Hediyeli

Saç Dökülmesine Karşı Yüksek Performans Şampuan

 

Phycojuvenine Steam Cell Active

Saç derisine oksijen kazanımı sağlar. Saçlı deriye antioksidan etki gösterir. Saçlı derinin sağlığını korur. Kökleri besler.

 

Black Garlic
Saç dökülmesinin önlenmesinde etki gösterir. Saç köklerine nufüz ederek saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olur.

Ginseng

İçerdiği zengin mineraller ile saç köklerini canlandırır. Saça canlılık verir. Saçlı deriyi ve saç köklerini uyarır, saçların beslenmesini sağlar ve yeni saç gelişimini tetikler

 

Plantafluid pv-1
 
Saç kaybına sebep olan 5-alpha reductase enziminin inbihe edilmesini destekleyerek saç köklerinin tahrip edilmesini önler

Saw Palmetto

Ailesel (hormonal, erkek tipi) saç dökülmesine sebep olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış tek etken DHT (Di Hidro Testosteron) dir. Saw palmettonun 5 alfa redüktazı engelleyerek DHT oluşumunu durdurduğu gözlemlenmiştir. Bu nedenle Saw Palmetto özellikle genetik saç dökülmelerine karşı olan ürünlerde kullanılmaktadır. Saw Palmetto kadın tipi saç dökülmelerinde güvenle kullanılabildiği gibi yan etkisi gözlemlenmemiştir.

Zigavus Forte Nedir?

Zigavus Ultra Forte Clinical Şampuan içeriğindeki Saw Palmetto, Ginseng, Gİngko bilboa, At Kestanesi ve Capsicum esktraktlar ile yıpranan saçlara kökten uca bakım sağlar. Saçlı derinin nemlenmesinde, yağ-su dengesinin mineraller ve yoğun vitamin kompleksleri ile saçı besleyip, daha güçlü, canlı ve hacimli görünüm kazandırır. Saçlı deriyi ve saç köklerini besleyerek saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur

Neden Zigavus Forte?

Zigavus Ultra Forte Clinical Şampuanı saç dökülmesine karşı yüksek etkili yapan şey, Saw Palmetto ve fermente sarımsak fitresinin birleşmesidir. Saw Palmetto'nun, genetik (hormonal, erkek tipi) saç dökülmesine sebep olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış tek etken DHT oluşumunu durdurduğu gözlemlenmiştir. Etkisi klinik olarak kanıtlanmış özellikle saç dökülmelerine karşı geliştirilmiş inovatif bir hammaddedir. Saw Palmettonun kadın tipi saç dökülmelerinde de güvenle kullanılabildiği gözlemlenmiştir. Fermente Sarımsak Filtresi ise, sarımsağın etkisini kuvvetlendirmek amacı ile geliştirilmiş teknik ile elde edilmiştir.

Laminaria digitata extract

Bir çeşit deniz yosunu olan Laminaria digitata, saçı besler antioksidan etki yapar. Saçı nemlendirmede görevlidir. Aynı zamanda saç dökülmelerine karşı etkilidir.

Urtica Dioica Extract (Isırgan Ekstresi)

Sebum salgısını düzenler ve kepek oluşumunu engeller. Saç dökülmelerine karşı etkili olup sağlıklı saç büyümesini destekler. Saçı canlandırıp güçlendirmesinin yanı sıra sağlıklı uzattığı gözlemlenmiştir.

Salvia Officinalis Leaf Extract (Adaçayı Yaprağı Ekstresi)

İçerdiği A, B ve C vitaminleri, potasyum ve kalsiyum sayesinde saç ve saç derisini olumsuz dış etkenlere karşı korur. Daha dirençli hale getirir.

Lawsonia Inermis Extract (Kına Ekstresi)

Saça ve saçlı deriye detox yapar saçı besler ve güçlendirir. Extra hacim katar. Ayrıca renk koruyucu özelliği vardır

Humulus Lupulus Extract (Şerbetçi Otu Ekstresi)

Saça daha fazla hacim katar. Kepeği önlenmesine yardımcı olur.

Camelia Sinensis Extract (Yeşil çay Ekstresi)

İçerdiği A, B ve C vitaminleri, potasyum ve kalsiyum sayesinde saç ve saç derisini olumsuz dış etkenlere karşı korur. Daha dirençli hale getirir. Arındırıcı özelliği vardır.

Arctium Lappa Extract (Dulavrat Otu Extresi)

saç derisini arındırıcı,hassasiyet giderici özelliği vardır.

5
|

Son Yorumlar

25 yorum
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler