Menü

Zigavus Saç Dökülmesine Karşı Süper 3'lü Set

999,00 TL

Kargo ücretsiz
Marka: Zigavus
Ürün Kodu: ZGVS1085

  • Orijinal Ürün
  • 50 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
  • Telefon ile Destek
Açıklama

Zigavus Saç Dökülmesine Karşı Tam Bakım SetiSaç Dökülmelerine Karşı SÜPER ÜÇLÜ SET

Bitkisel içeriklerin doğal yapılarına zarar vermeden oluşturulan formülasyonlarla, Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan ile saç dökülmenizi durduruyor, Capixyl Serum ile saçlı deri altında gömülü kalmış saç köklerini uyarıyor ve saç üretimine teşvik ediyor, Kür Ampül ile yeni saç üretimi için gerekli maddeleri saç köklerine vererek tam kapsamlı bakım sağlıyor.


Saç Dökülmesini Durdurun
Testlere katılan deneklerin %87,5 oranında saç dökülmesinde azalma görülmüştür. Bu sonuç şampuanın 3 hafta kullanımından sonra saptanmıştır. Araştırmaya katılan deneklerin %50sinde iyileşme belirgin, %31,25inde çok belirgin iyileşme seviyeleri belirlenmiştir. SAÇ DAYANIKLILIĞINDA İYİLEŞME Teste katılanların %84’ünde saçların dayanıklılığında artış gözlenmiştir. %24’ünde çok iyi, %60’inda orta düzeyde dayanıklılık artışı 3 hafta sonunda saptanmıştır.

Allium Sativum Extract
Sarımsak Extraktı, saç gövdesi ve derisi için gerekli birçok vitamin, mineral ve amino asitleri içermektedir. Saç için önemi herkes tarafından bilinir ve kanıtlanmış etkilere sahiptir. Kepek oluşumunu engeller. Saç derisindeki hücreleri korur ve yeni hücre oluşumunu destekler. Kırılma ve kopmalara karşı saçı korur. Yağ dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur

Urtica Dioica Extract
Isırgan Ekstresi, saçın yağ-nem dengesini sağlar. Saç köklerinde ki uyarıcı etkisi ile saç dökülmesini engellemede yardımcıdır. Saçı canlandırıp güçlendirmesinin yanı sıra sağlıklı uzamasını desteklediği gözlemlenmiştir.

Tocopherol
(Vitamin E) Bilinen en güçlü antioksidanlardır. Yaşlanma ve diğer serbest radikal hasarlarına bağlı sorunları ortadan kaldırır


CAPIXYL İLE UYAR!!!
Kür halinde, dökülmelere karşı şampuan ile desteklenerek uygulandığında saça canlandırıcı etki gösterir . Sağlıklı saç gelişimini destekler. Yoğun dökülmeler,bölgesel seyrelmeler için Alman Laboratuvarlarında özel olarak formülize edilmiştir. Saç köklerinin uyarılmasında görevli içeriğe sahiptir.

Trifolium Pratense Flower Extract
Kırmızı Yonca Ekstresi, dökülen saç tellerinin tekrar üretilmesini destekler. Uzun süreli kullanım durumunda saç kaybını engellemede etkilidir

Panax Ginseng Root Extract
İçerdiği doğal vitamin ve mineraller sayesinde saç için mucizevi etkiye sahiptir. İyi bir antioksidandır ve serbest radikal hasarıyla savaşır. Bunun yanı sıra saç foliküllerini canlanlanarak sağlıklı uzamalarını destekler. Detoks etkisi yapar. Ayrıca strese bağlı saç dökülmelerini engellemede etkilidir. Yaşlanmadan oluşan saç kaybıyla da savaşır

Aesculus Hippocastanum Seed Extract
Saç telinde ısıyla şekillendirilme ve kimyasal ürün kullanımı sonucu oluşan zararı onarır, saçı dışarıdan gelen hasarlara karşı korur. Saça doğal bir parlaklık verir. Hassasiyet gidericidir.KÜR AMPÜL İLE BESLE!!!
Saç kökü, saçın yapısındaki maddeleri üretebilmek için çeşitli besleyici içeriklere ihtayaç duyar. Saç dökülmesine karşı özel olarak çalışan Alman Laboratuvarlarında formülize edilmiş içeriği ile,saçı destekler,bakım yapar,canlı,parlak ve sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Malus Domestica Fruit Cell Culture
PhytoCellTec™, yaşlanmaya bağlı yavaşlayan hücre yenilenmesini hızlandıran mucizevi bir aktiftir. Yenileyici ve gençleştirici etki gösterir. Saça sağlık ve esneklik kazandırır. Hücre canlılığını arttırır. Yeni hücrelerin oluşumunu hızlandırır. Hücreleri daha uzun süre korur. Temel hücre yaşlanmasını ve ölümünü geciktirir. Canlı hücrelerin daha uzun süre aktif ve genç kalmasını sağlar. Phyto Cell Tech™ Malus Domestica, bu özellikleri ile Avrupa’da 2008 Yılının En İyi Aktifi Ödülünü almıştır.

Phytokeratin
Saçın kaybettiği aminoasitleri geri kazandırarak saçı nemlendiren, besleyen ve güçlendiren bitkisel keratindir

Biotin
Saç için ciddi önem taşıyan bir vitamindir. Yaşa ve diğer olumsuz dış etkenlere karşı saçı korurlar. Saçın beslenmesini destekler


Paket İçeriği

450 ML Ekstra Plus Kokusuz Sarımsaklı Şampuan

50 ML Saç Dökülmelerine Karşı Capixyl Sprey

4 X 5ML Bitkisel Saç Bakım Kür AmpülSıkça Sorulan Sorular

Saç dökülmesi problemi tekrarlayabilir mi?
Evet
,saç dökülmesinin çok çeşitli nedenleri vardır. Eğer dökülmenin nedeni bir hastalık değilse tekrar etme olasılığı çok yüksektir. Örneğin, saç dökülmesine kepek, hassas saç derisi, hormonal değişiklikler,stres gibi durumlar neden oluyorsa, saç dökülmesine karşı ürünler ile saç dökülmenizi durdurabilirsiniz. Ancak, ürünleri kullanmayı bıraktığınızda saç dökülmenizin asıl nedeni devam ettiğinde yada tekrarladığında saç dökülmeniz yeniden başlayabilir. Bu nedenle saç dökülmesine karşı olan ürünlerin düzenli ve sürekli kullanılması önerilir.

"Hayvanlar Üzerinde Test Edilmemiştir.” Ne demektir, neden test edilmez?
Kozmetik ürünlerin etkinliğini görmek, faydasını gözlemlemek yada bir zararı olup olmadığını gözlemlemek için belirli bir dönem hayvanlar üzerinde testler yapılmıştır. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte bu hayvanlar üzerindeki testlere alternatif yöntemler geliştirildi. Doku kültürleri yada kullanıcı testleri daha fazla tercih edilir oldu. Hayvanlar üzerinde yapılan testler, ülkemizde ve Avrupa’da yasak. Bunların yerine alternatif yöntemler seçmeye yönlenme vardır.

Zigavus ürünleri dermatolojik olarak test edilmiş ayrıca etkinliği kanıtlanmış ürünlerden oluşmaktadır. Bu testler tamamen kullanıcı testleri olmakla birlikte,gerçek sonuçları yansıtılmaktadır. Hayvanlar üzerinde yapılan hiçbir test firmamız tarafından tercih edilmemekte ve ürünlerinden içinde de hayvansal kaynaklı hammaddeler kesinlikle bulunmamakta,tamamen vegan ürünler olarak geliştirilmektedirler.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.” Ne demektir?
Kozmetik ürünlerde dermatolojik test,patch test olarakta adlandırılır,ürün cilde uygulandığında irritasyona,kaşıntı ve kızarıklığa neden oluyor mu diye test edilen bir uygulamadır. Dermatolojik test, Sağlık Bakanlığı tarafında yaptırılması zorunlu olan testler arasında değildir, testi yaptırıp yaptırmamak tamamen kişiye bağlıdır. Dermatolojik test, klasik allerji testi gibi çalışılmakta olup, hassas ciltlerde dermatolojik test yada normal ciltlerde dermatolojik test olmak üzere çeşitleri vardır. Test,insanlar üzerinde uygulanır,yasal olarak teste katılacak deneklerle ilgili belirli yaş sınırları ve kuralları vardır. Teste tabi olacak kişi sayısı tamamen ürününü test ettirmek isteyen firmaya bağlıdır. Genellikle 10 ve 20 kişi üzerinde denemeler yapılmaktadır.

Test edilecek ürün, deneklerin sırtlarına uygulanır ve bir patch(yama)yardımı ile üzeri kapatılır. Test toplamda 3 gün sürer, bu süre boyunca deneklerin duşa girmeleri,spor yapmaları güneşlenmeleri yasaktır. 2 günün sonunda deneklerin sırtlarındaki yamalar çıkarılır ve gözlemlenir,kızarlıklıklar varsa, irritasyon varsa bunlar skalalara göre derecelendirilir ve özel hesaplama yöntemlerine göre irritasyonun derecesi belirlenir. 3. Günün sonunda yama bölgeleri yeniden gözlemlenir,hesaplamalar yeniden yapılır. Son irritasyon derecesi belirlenir. Bu derecenin belirli bir sınırı vardır, gözardı edilebilir sınır altında kalanların hepsi “İrritasyona neden olmaz” olarak sınıflandırılır.

Neden Süper Üçlü Set?

Zigavus saç dökülmesi problemlerine karşı özel olarak geliştirdiği SÜPER ÜÇLÜ SET ile saç dökülmelerini sadece durdurmayı değil, yeni saç oluşumunu ve saçın sağlıkla uzamasını hedefliyor. Alman Laboratuvarlarında özel olarak çalışılan, bitkisel içeriklerin doğal yapılarına zarar vermeden oluşturulan formülasyonlarla, Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan ile saç dökülmenizi durduruyor, Capixyl Serum ile saçlı deri altında gömülü kalmış saç köklerini uyarıyor ve saç üretimine teşvik ediyor, Kür Ampül ile yeni saç üretimi için gerekli maddeleri saç köklerine vererek tam kapsamlı bakım sağlıyor.

Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, bağımsız klinik laboratuvarlar tarafından etkinliği onaylanmış bir üründür. Saç dökülmesinin durdurması konusunda yapılan 21 günlük kullanım testinde %87.5 gibi mükemmel bir başarı elde etmiştir. Yoğun saç dökülmesinin sona erdirilmesi ve saç köklerini uyarması amacıyla formüle edilmiş olan Capixyl Serumun; en yakın rakibinden 3 kat daha etkili olduğu klinik testlerle kanıtlanmıştır. İçerisinde, saç köklerini uyarılması konusunda en iyi aktif ödülü almış, kırmızı yonca ekstresi bulundurmaktadır. Sarımsaklı şampuanın saçı, saç dökülmesi problemlerinden arındırması ve içeriğindeki sarımsak özü ile saçı beslemesinin yanında; saç köklerinin yeni saç üretimi için gerek duyduğu tüm maddeleri içerisinde bulunan Kür ampül ile saçınızı besleyip bakım yapmak,son derece sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlayacaktır. Saçın beslenmemesi ile alakalı sorunlarınızı en aza indirecektir.
5
|

Son Yorumlar

34 yorum
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler