Menü

Isolde Perfect Makyaj Bazı

189,50 TL

Marka: İsolde Perfect
Ürün Kodu: ZGVS1046

  • Orijinal Ürün
  • 50 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
  • Telefon ile Destek
Açıklama

Isolde Perfect Eyes+ Makyaj bazı, yaşlanma belirtilerini kapatmada, yüz ve boyun bölgesinde doğal bir renk eşitlemesi sağlamada en büyük yardımcınız olacak. Sürekli kullanımda kırışıklık karşıtı özellik gösterir. Daha pürüzsüz, doğal bir görünüm sağlar.

 

Etkileri

Kadifemsi Etki
Perfect Teint +, özel içeriği ile muhteşem bir doku sağlar. Yüz ve göz bölgesinde yapacağınız makyajın daha kolay sürülmesine yardımcı olur. Sürümü kolay yapısı ile ince çizgilerin görünmesini engeller.

Makyaj Sabitleme
Uygulayacağınız makyajın, daha kalıcı olması için sabitleme özelliği ile geliştirilmiştir. Aydınlatıcı, kapatıcı veya fondötenin cilde sabitlenmesini sağlar. Daha sağlıklı bakışlar kazanmanıza yardımcı olur.

Anti-Aging Etki
Isolde Perfect Teint + Antiaging etkili makyaj bazı, hem anında etkisi ile yüzünüzdeki çizgilere dolar blur etkisi gösterir, hemde uzun süreli kullanımda, yaş, mimik etkileri ile göz çevresinde oluşan belirtileri yok etmede etkilidir.

Cilt Pürüzsüzleştirme
Özel baz, kadifemsi yapısı ile ciltte hem pürüzsüz bir doku yaratır hemde ciltteki çizgilere dolarak makyajınızın daha kolay uygulanmasına yardımcı olur. Ciltteki parlamaları kontrol altına alarak,daha mat daha soft bir görünüm sağlar.


 Kimler Kullanmalı

-Cildinde parlama yaşayanlar
-Makyajını daha uzun süre kullanmak isteyenler-Kırışıklıklarından şikayetçi olanlar


Nasıl Kullanmalı
Temizlenmiş ve kurulanmış yüzünüze ve göz çevrenize hafif dokunuşlarla uygulayınız. Daha sonra makyajınızı uygulayınız.

4
|

Son Yorumlar

4 yorum
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler