Menü

Zigavus Kokusuz Extra Plus Sarımsaklı Şampuan

199,00 TL

Marka: Zigavus
Ürün Kodu: ZGVS1001

  • Orijinal Ürün
  • 50 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
  • Telefon ile Destek
Açıklama

Sarımsaklı Şampuan ile saçlarını güçlendir


Sarımsaklı Şampuan İle Saçlarını Güçlendir!

Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, yoğun saç dökülmelerine karşı etkinliği kanıtlanmış bir şampuandır. Saç bakımınızı tam olarak yapar,daha güçlü ve sağlıklı saçlar sunar. “Saç dökülmesi problemlerime ne iyi gelir, sarımsaklı şampuanın etkileri nedir?” sorularınızın tam karşılığıdır. Saç dökülmesi problemlerine özel olarak, Alman Laboratuvarlarında çalışılmış bu ürün,saç dökülmesini durdurması konusunda yapılan 21 günlük kullanım testlerinde %87.5 başarı oranını yakalamıştır. İçerisindeki yoğun sarımsak ekstresine rağmen, KOKUSUZ olarak üretilen sarımsak şampuanı,yoğun saç dökülmesini durdurmada özellikle etkilidir. Saçınızın yağ-nem dengesini sağlar, saçlı deriyi problemlerden arındırır,sağlıklı saç gelişiminizi destekler.


Sarımsaklı Şampuan Etkileri Nelerdir ?


- Zigavus extra plus, düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisini göstermekte ve saç dökülmesini önlemektedir.

- Saç derisinde biriken ölü hücreleri temizleyerek kepek oluşumunu engeller.

- Beta-karoten, çinko ve kalsiyumca zengin olan sarımsak ekstresi sayesinde saça sağlık, canlılık ve direnç kazandırır.

- Sarımsak kokusu içermez.

- Saç kaybını saç ekim yöntemiyle gidermiş kişiler rahatlıkla kullanabilir.

- Sağlıklı saç gelişimi için uygun ortamı hazırlamak suretiyle saç dökülmesini engeller.

- Saç hücrelerini besleyerek, saçların dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olur.

- pH değeri saç derisi ve cilde uygun olup irritasyona sebep olmaz.

- Dermatolojik, Alerjik, Mikrobiyolojik testleri Quality Assurance & Control Systems QACS Laboratuvarları tarafından yapılmaktadır. Avrupa’nın önde gelen laboratuvarlarından Skinlab tarafından yapılan uygulama ve test sonuçları, dermatolog görüşleri esas alındığında,   sarımsaklı şampuanın özelliklerini ve etkinliğini kanıtladığını onaylar.Sarımsaklı Şampuan Nasıl Kullanılır?

Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dakika bekletin. Böylece sarımsak ekstresindeki maddeler saç derisine nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Zigavus Extra Plus Sarımsaklı şampuanın etkisini görebilmeniz için başka bir ürün kullanmayınız.


Sarımsaklı Şampuan Hakkında Genel Bilgiler

Toplumumuzda kadın-erkek herkes bakımlı, dolgun, sağlıklı saçlara sahip olmak arzusundadır. Ancak saçla ilgili yaşanan problemlerin başında saç dökülmesi gelmektedir. Saçların dökülmesi hem ciddi sağlık probleminin habercisi olabilmekte hem de bireyin mutsuz olmasına, öz güven problemi veya psikolojik bozukluk yaşamasına sebep olabilmektedir. Üstelik yanlış saç bakımı veya yanlış şampuan seçimi de saç dökülmesini tetiklemektedir. Şampuan seçimi her birey için büyük önem taşırken özellikle de saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için daha da çok önem arz etmektedir.


Doğal antibiyotik olarak Anadolu’da yıllardır kullanılan mucizevi bitki sarımsak, saç dökülmesi sorununda doğal çözümlerden biridir. Saça direkt olarak uygulanan sarımsağı, kokusundan dolayı birçok kişi kullanmaya çekinir. Saç dökülmesi problemi ile karşı karşıya kalan kişilere Zigavus’un uzmanları tarafından her türlü testten geçirilerek üretilmiş ve hiçbir yan etki içermeyen Sarımsaklı Şampuanı öneriyoruz. Zigavus Sarımsaklı Şampuan, içinde barındırdığı vitaminiyle yoğun saç dökülmesini engellemektedir. Diğer şampuanların gördüğü temizleme işlemini görüp saçılarınızı temizlerken aynı zaman da saç, saç köklerinizi besliyor ve saç derinizin rahat nefes almasını sağlıyor. Daha dolgun bir görünüme sahip olmak artık Zigavus Sarımsaklı Şampuan ile hayal olmaktan çıkıyor.


Tamamen bitkisel içerikli Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, saç köklerinizin beslenmesini engelleyen etmenleri ortadan kaldırır. Saç kökünüzün beslenmesini sağlar. Masaj yöntemiyle saça uygulanan birkaç dakikalık bekletme işleminden sonra durulanarak saçtan temizlenmesi sağlanan şampuan, kükürt oranı istenilen dereceye kadar düşürüldüğü için kokudan arındırılmıştır. Koku endişesi olmadan günlük kullandığınız şampuanlar gibi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımında ciddi şekilde saç dökülmeleri engellenir, saç kökleri beslendiği için hacimli, parlak, sağlıklı saçlara yerini bırakır. Saçın hızlı uzamasını da sağlayan Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, egzama ve saçkıran hastalıklarında tedaviye destek amaçlı da kullanılmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışındaki satışlarıyla marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Zigavus Sarımsaklı Şampuanı eczanelerden, yurt dışında kliniklerden ve güzellik merkezlerinden veya internet adresimizden temin edebilirsiniz. Saçlarınızın sağlıklı bir görünüme kavuşması için saç dökülmesiyle savaşan Zigavus Plus Extra Sarımsaklı, sizin de saçlarınıza galip gelecek ve saçlarınızın hacimli görünüm kazanmasını sağlayacaktır.4
|

Son Yorumlar

3 yorum
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler